Какво правите ако някой мъж...

  • 6 719
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 517
Не те гледат или винаги предприемат нещо  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 2 280

Хехе Simple Smile Винаги предприемат нещо.

# 122
  • Мнения: 1 517
А а ко някой мъж ви подари цвете, мили дами, ще го приемете ли?
Ако ДА - ще си го занесете ли в къщи или тръгвайки ще го метнете зад някой ъгъл
(ситуация в заведение брюез съпруг)

# 123
  • Мнения: 919
Чувствам се много неудобно и или се правя че не го забелязвам,или си тръгвам Laughing

# 124
  • Мнения: 2 478
А а ко някой мъж ви подари цвете, мили дами, ще го приемете ли?
Ако ДА - ще си го занесете ли в къщи или тръгвайки ще го метнете зад някой ъгъл
(ситуация в заведение брюез съпруг)

Подарявали са ми цвете в заведение.Да,вземам го.Винаги ми е подарявано от интелигентен мъж,няма как да го отпратя.Въпрос на възпитание е.
Наскоро един мъж подари цветя на всичките дами,които  бяхме на масата в един ресторант.След като си тръгнахме всички занесохме цветята вкъщи.При повечето имаше големи скандали с половинките,а вкъщи:
Той:От кога е тази роза?
Аз:От един мъж,подари на цялата компания.
Той:хммм
И така се приключи.Умният мъж знае,че когато жена му е достатъчно привлекателна,това е нормална ситуация.И вече ако и жена му е достатъчно умна,съпруга е убеден че ситуацията е приключила до там.

# 125
  • Мнения: 2 161
Ако един мъж е подарил цветя на цяла компания жени,не бих се трогнала изобщо от жеста.Но ще ми стане много приятно,ако лично и инцидентно го подари на мен.Веднъж един продавач на цветя ми подари една роза.Най-обикновен мъж.Но на мен ми стана приятно и се почувствах поласкана.Занесох си го в къщи това цвете,жалко,че розите не са трайни.

# 126
  • София
  • Мнения: 5 721
Ако не ми е по вкуса,наум си казвам:този пък!Но ако визуално е добре,пак наум си казвам:ооо,този пък! newsm03

 Mr. Green мдааам.....

# 127
  • Мнения: 723
...Ако е някое тъпо и нагло парче много се дразня, направо побеснявам - и най-често отивам и директно ги питам ако има нещо да ми каже да ми го каже в лице и да се приключва с това абсурдно втренчено наблюдение....  такива не мога да ги понасям въобще..
Рядко излизам от равновесие и по принцип игнорирам неща и хора, които са ми неприятни, но такива които ми нарушават личното спокойствие не мога да ги толерирам по никакъв начин....

Но... Ако е готин мъжът ще си действам по същество и въобще няма да се колебая... и сам го правила няколко пъти...единият, от които ме срещна с един от най-страхотните мъже в живота ми...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт