Къде във Велинград?

  • 19 943
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 851
Момичета, чета хубави работи за някои от хотелите във Велинград, които и аз съм загледала. Въпросът ми е кой ще ми препоръчате?  Искам да е тих, в стаята да има място за детската кошарка и да има хубав вътрешен басейн /в който да може да влиза и дете на 2 годинки/.

# 46
  • Мнения: 1 893
didiana, Гранд хотел Велинград отговаря на всичките ти изисквания.

# 47
  • Мнения: 851
didiana, Гранд хотел Велинград отговаря на всичките ти изисквания.
Мерси Hug  bouquet Hug Ще разказвам после.

# 48
  • Мнения: 765
Моля, някой да пусне поне една, две снимки от Гранда-по точно от басейните.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 428
Моля, някой да пусне поне една, две снимки от Гранда-по точно от басейните.


http://images.yeence.multiply.com/image/2/photos/12/600x600/2/DS … mp;nmid=111299307
Ето, сложих малко снимки тук. Само от вътрешните, защото бяхме зимата там.

# 50
  • Мнения: 190
didiana, Гранд хотел Велинград отговаря на всичките ти изисквания.
Да,ако нямате претенции за кухня.Не знам как е възможно хубав хотел на ниво и толкова лоша кухня.Другото място на което не ви съветвам да се храните е The Irish pub ,точно до езерото Клептуза,такова неможене не съм виждала никъде.Те дори една елементарна скара не могат да правят.Пържолата,която ми донесоха приличаше на тези пластмасовите модели,които ги има по витрините за реклама на тигани.А и същия вкус имаше hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 3 880
RS5, така си е...и в Двореца кухнята лично на мен ми е отвратителна...изобщо къде във Велинград може да се хапва добре newsm78
по-горе гледам хвалят Омар, но за мен би било добре, ако може и в рамките на хотелския комплекс да се хапва прилично. явно това обаче е невъзможно.

# 52
  • Мнения: 5 401
Преди седмица бяхме в х-л Олимп за пакет от 7 нощувки.  Simple Smile

Прекрасно беше! Много любезен персонал, като се има предвид колко чаши счупи дребното в изблиците си откъм настъпващия бебешки пубертет. ooooh! Закуската беше обилна, но всеки ден една и съща, което малко ни учуди.

В стаите може да се ползва wireless, има и компютърен кът. Почиства се всеки ден, кърпите и хавлиите се сменят всеки ден, а бельото през 2. Осигуриха ни детска кошарка с тяхно бельо, което обаче не смениха нито веднъж.

Външният детски кът е с пързалка за бебета и големи деца, бебешка и детска люлка (няколко типа), колички с монети. Неприятното беше, че постоянно удряше слаб ток.  Rolling Eyes Има и затворен детски кът с много малко играчки и ТВ, а жената в него не беше много отзивчива и не спечели доверието ми.

Басейнът е постоянно топъл и много чист.  Simple Smile Фитнес залата не е им е много читава според мен - само пътечката и велото са ок, на степерите бяха изтръгнати кабелите, а другите уреди буквално се разпадаха докато се опитвах да нагодя подходящите за мен кг.  newsm78

Каби много се забавлява с костенурката Гошо - постоянно я разнасяше насат-натам докато накрая ни помолиха учтиво да намалим изблиците си на възторг, защото пречим на масажните процедури.

И така, много сме доволни.  Grinning

# 53
  • Мнения: 190
RS5, така си е...и в Двореца кухнята лично на мен ми е отвратителна...изобщо къде във Велинград може да се хапва добре newsm78
по-горе гледам хвалят Омар, но за мен би било добре, ако може и в рамките на хотелския комплекс да се хапва прилично. явно това обаче е невъзможно.
Е,чак такива удобства да ни предложат?Не знам толкова ли е трудно,направили хотел за милиони ,не само там и на други места е така и не могат един свестен готвач да си намерят.Щото тези дето готвят,ако аз отида по-добре ще се справя.

# 54
  • Мнения: 4 784
Аз общо взето останах доволна от кухната на Двореца.
Също така, изключвайки бавното обслужване, самата храна в пицарията в центъра също ни хареса.

# 55
  • Мнения: 795
Харесала съм Гранд хотела за няколкодневна почивка, ще следя отзивите в темата.

# 56
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Преди 2 дни се върнахме от Двореца - единственото хубаво нещо е басейна! И любезния персонал може би. Някой има ли отзиви за Велина?

# 57
  • Мнения: 190
Преди 2 дни се върнахме от Двореца - единственото хубаво нещо е басейна! И любезния персонал може би. Някой има ли отзиви за Велина?
Същата работа....

# 58
  • Мнения: 4 435
RS5, така си е...и в Двореца кухнята лично на мен ми е отвратителна...изобщо къде във Велинград може да се хапва добре newsm78
по-горе гледам хвалят Омар, но за мен би било добре, ако може и в рамките на хотелския комплекс да се хапва прилично. явно това обаче е невъзможно.

Аз лично ям само в Омар,както бях писала.За мен само там е вкусно.Опитвала съм и на други места,но не са ми по вкуса.Може би няма да е лошо да пробвате веднъж там,да видите дали ще ви допадне.Щом сте с деца,ще ви е удобно и на обяд да хапват готвеното,което е вкусничко.

# 59
  • Мнения: 90
Абе да се включа и аз с един въпрос този "ОМАР"как са цените не е ли малко скъпичко.
А също и за цените в ресторанта на "ОЛИМП'
Защото като бяхме все се чудехме къде да седнем а в Гранда кухнята е малко дървена.

Иначе по темата "Гранд хотел Велинград"е прекрасен аз само него съм посещавала във Велинград но нямам грам забележка.Всичко е прекрасно/освен готвача де/.

Общи условия

Активация на акаунт