Звездни компромати - 27 част

  • 38 481
  • 488
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 435
Такива мускули  и плочки трудно са даденост.И това че конкретен път или два се е лигавила,не значи че винаги във фитнеса е така.Виждала съм я на живо,почти без грим,ужасни бръчки,й е грозна,но тялото й - без деуми съм за жена на тая възраст.Освен това не забравяйте че огромна роля за нейното тяло са танците,който си практикува от години. Grinning

# 436
  • Мнения: 1 813
Такива мускули  и плочки трудно са даденост.И това че конкретен път или два се е лигавила,не значи че винаги във фитнеса е така.Виждала съм я на живо,почти без грим,ужасни бръчки,й е грозна,но тялото й - без деуми съм за жена на тая възраст.Освен това не забравяйте че огромна роля за нейното тяло са танците,който си практикува от години. Grinning

Да си слаб може да е даденост, но да си релефен и нацепен...

# 437
  • Мнения: 2 448
Такива мускули  и плочки трудно са даденост.И това че конкретен път или два се е лигавила,не значи че винаги във фитнеса е така.Виждала съм я на живо,почти без грим,ужасни бръчки,й е грозна,но тялото й - без деуми съм за жена на тая възраст.Освен това не забравяйте че огромна роля за нейното тяло са танците,който си практикува от години. Grinning

Айде може и сега като е станала Софиянка да е наблегнала на фитнеса, аз се засичах с нея редовно преди 2 години, когато си беше повече в Стара Загора.
И сега всеки си има вкус. Според мен няма кой знае колко хубаво тяло, просто нормално. Единствено корема и е хубав. Останалата част е добре. Не е мацка, която да загледам. Това ми е мисълта. А и това за възрастта, и аз не съм много млада, но това не пречи 19 годишни да има много много по зле от мен.  Wink


Да си слаб може да е даденост, но да си релефен и нацепен...

Малина не е нито толкова релефна освен корема за нацепена и стегната пък да не говорим.

# 438
  • Мнения: 4 435
Ама никой не е казал,че е мацка след която аз ще се загледам.Даже напротив.Не я харесвам в лице,не я харесвам като излъчване,не я харесвам като цяло.Но мога дай оценя бедрата.И на 40 години аз друга жена не съм виждала с такива.Виждала съм слаби,или такива със страхотни крака,но тяхните са си даденост,но такива мускули...

# 439
  • Мнения: 2 448
.И на 40 години аз друга жена не съм виждала с такива.Виждала съм слаби,или такива със страхотни крака,но тяхните са си даденост,но такива мускули...

Моля те, караш ме да се смея. Мадона на 50 е сто пъти по здрава и релефна от нея.  Whistling

# 440
  • Sf
  • Мнения: 808


Nikki Cox, сладураната, която играеше Мери в сериала Лас Вегас. Тогава имаше разкошни устни, но сега я гледах в една серия Шепот от отвъдното и там е просто като ужилена от цял рояк оси в устните... Жалко, беше много миловидна...



# 441
  • Мнения: 4 435
.И на 40 години аз друга жена не съм виждала с такива.Виждала съм слаби,или такива със страхотни крака,но тяхните са си даденост,но такива мускули...

Моля те, караш ме да се смея. Мадона на 50 е сто пъти по здрава и релефна от нея.  Whistling

Еми смей се.То и Шер може да е по-задраве,ама аз ти говоря за тука,защото едва ли не според теб е пълно с 40-годишни,раждали и с такива тела.Явно аз не ги виждам.Аз спирам,не намирам смисъл от тоя спор.

# 442
  • Мнения: 2 448
.....
Еми смей се.То и Шер може да е по-задраве,ама аз ти говоря за тука,защото едва ли не според теб е пълно с 40-годишни,раждали и с такива тела.Явно аз не ги виждам.Аз спирам,не намирам смисъл от тоя спор.

Нормално е след като си вади хляба със сцена да хвърля усилия да изглежда добре. Сега няма да обсъждам и силикона и и лифтинг шевовете на задника и, защото и доста 40 годишни раждали и не раждали ги нямат.  Wink
И аз мога да се възхитя на доста жени за това как изглеждат, но Малина не е от тях.

# 443
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
майка ми е на 49 и изглежда по същия начин само къде е по-ниска,нито стрии нито целулит има,дано е ген и аз да съм така Grinning

# 444
  • Мнения: 4 435
.....
Еми смей се.То и Шер може да е по-задраве,ама аз ти говоря за тука,защото едва ли не според теб е пълно с 40-годишни,раждали и с такива тела.Явно аз не ги виждам.Аз спирам,не намирам смисъл от тоя спор.

Нормално е след като си вади хляба със сцена да хвърля усилия да изглежда добре. Сега няма да обсъждам и силикона и и лифтинг шевовете на задника и, защото и доста 40 годишни раждали и не раждали ги нямат.  Wink
И аз мога да се възхитя на доста жени за това как изглеждат, но Малина не е от тях.

Айде стига де.Къде съм казала,че й се възхищавам. ooooh!

# 445
  • Мнения: 1 715
Абе момичета само на мен ли Кикито тук ми се вижда леко забременяла?
http://media.snimka.bg/0048/006351558-big.jpg

# 446
  • Мнения: 4 435
майка ми е на 49 и изглежда по същия начин само къде е по-ниска,нито стрии нито целулит има,дано е ген и аз да съм така Grinning

Да,дано и ти си така  Hug ,но аз не говоря за стрии и целулит,а за мускули.


Абе момичета само на мен ли Кикито тук ми се вижда леко забременяла?
http://media.snimka.bg/0048/006351558-big.jpg

Изглежда и на други снимки,не само на тази,но не е.Даже не са заедно вече.

# 447
  • Мнения: 289

Стига сте спорили за глупости, че тренира Малина - тренира.. че не е перфектна - не е...
Славче, я кажи нещо по този въпрос...

# 448
  • Мнения: 1 715
Изглежда и на други снимки,не само на тази,но не е.Даже не са заедно вече.
Дали?Снимките са качени на 07.07.2008

# 449
  • Мнения: 4 435

Стига сте спорили за глупости, че тренира Малина - тренира.. че не е перфектна - не е...
Славче, я кажи нещо по този въпрос...

Четох го вчера,какво да кажа....нека приказва.Името ли да му кажа- не бих,заради семейството му.Или тя не определя собственик на хотел като бизнесмен. Rolling Eyes


Изглежда и на други снимки,не само на тази,но не е.Даже не са заедно вече.
Дали?Снимките са качени на 07.07.2008

Да,скорошни са снимките.Аз преди 2-3 месеца бях попаднала на едни с такъв корем беше пак и помислих,че е.Обаче те се били разделили.....сигурно ми е инфото,и то е от доста време вече,не е ден-два.Както и другите двойки също са разделени.

Общи условия

Активация на акаунт