Звездни компромати - 27 част

  • 38 483
  • 488
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 448
Изглежда и на други снимки,не само на тази,но не е.Даже не са заедно вече.
Дали?Снимките са качени на 07.07.2008

Да,скорошни са снимките.Аз преди 2-3 месеца бях попаднала на едни с такъв корем беше пак и помислих,че е.Обаче те се били разделили.....сигурно ми е инфото,и то е от доста време вече,не е ден-два.Както и другите двойки също са разделени.

Добре де, кога са се разделили, след като снимките са летни и не изглеждат като разделени на тях. А така да се е ошишкала , ужас, ако не е бременна.  Rolling Eyes
Като имаш такава информация сподели, на тази снимка разделени ли са или не?

# 451
  • Мнения: 4 435
Изглежда и на други снимки,не само на тази,но не е.Даже не са заедно вече.
Дали?Снимките са качени на 07.07.2008

Да,скорошни са снимките.Аз преди 2-3 месеца бях попаднала на едни с такъв корем беше пак и помислих,че е.Обаче те се били разделили.....сигурно ми е инфото,и то е от доста време вече,не е ден-два.Както и другите двойки също са разделени.

Добре де, кога са се разделили, след като снимките са летни и не изглеждат като разделени на тях. А така да се е ошишкала , ужас, ако не е бременна.  Rolling Eyes
Като имаш такава информация сподели, на тази снимка разделени ли са или не?

Да,разделени са на тая снимка?
Кики корем винаги е имало,разгледай й всички снимки.Има ътакъв корем и преди 3 месеца,вече трябваше да е по-голям.Че са разделени ми каза някой от Острова.Проблем ли е?И значи ли че като са разделени не може да иде с него и приятелите му на плаж.Като й гледате снимките вижте,че примерно на рожденният й ден,който е на 15.07 Андрей го няма.

# 452
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
дайте да видя албума им

# 453
  • Мнения: 4 435
дайте да видя албума им

Няма общ албум,има отделен на Кики и отделен на Андрей.

# 454
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
дайте да видя албума им

Няма общ албум,има отделен на Кики и отделен на Андрей.
ми и двата тогава

# 455
  • Мнения: 4 435
Ей тука има една сватба,където постоянно изглежда бременна.
http://www.tigur4e.snimka.bg/album.php?album_id=247876&pid=5895414&lp=30

Ето рожденният й ден:

http://www.tigur4e.snimka.bg/album.php?album_id=265319

# 456
  • Мнения: 2 448

Да,разделени са на тая снимка?
Кики корем винаги е имало,разгледай й всички снимки.Има ътакъв корем и преди 3 месеца,вече трябваше да е по-голям.Че са разделени ми каза някой от Острова.Проблем ли е?И значи ли че като са разделени не може да иде с него и приятелите му на плаж.Като й гледате снимките вижте,че примерно на рожденният й ден,който е на 15.07 Андрей го няма.

Не бе , никакъв проблем, аз изобщо не съм се интересувала какво е станало с тези от острова, но като гледам как я бара по корема , не казвам, че е бременна, а че е много жалко да изглежда така, ако не е. Пък и не се учудвам на тази кукувица да се натиска край него , дори и да са разделени, като видях как се излага в предаването.  doh

# 457
  • Мнения: 4 435
pasinet Доколкото ми изклюкаха,напротив,тя е тая която в момента не й пука едва ли не,а на него му е кофти.Така,че не би трябвало да му се натиска.

# 458
  • Мнения: 4 434
[quote author
Ето рожденният й ден:

http://www.tigur4e.snimka.bg/album.php?album_id=265319
[/quote] Много ми е сладка,че и забравих името

# 459
  • Мнения: 2 448
pasinet Доколкото ми изклюкаха,напротив,тя е тая която в момента не й пука едва ли не,а на него му е кофти.Така,че не би трябвало да му се натиска.

Браво, дано да и е дошъл акъла в главата.

# 460
  • Мнения: 4 435
pasinet Доколкото ми изклюкаха,напротив,тя е тая която в момента не й пука едва ли не,а на него му е кофти.Така,че не би трябвало да му се натиска.

Браво, дано да и е дошъл акъла в главата.

И аз това си помислих.

# 461
  • София
  • Мнения: 5 289
Славче къв е тоя Дидо на линка от сватбата? newsm78Много такива снимки имат... Thinking

# 462
  • Мнения: 4 435
Славче къв е тоя Дидо на линка от сватбата? newsm78Много такива снимки имат... Thinking

Нямам идея...с Кики не разговарям.
п.с.Уж нямала друг все още,така че явно не е гадже.

# 463
  • Sofia
  • Мнения: 507


Както и другите двойки също са разделени.
Кои други са разделени? Blush

# 464
  • Мнения: 4 435


Както и другите двойки също са разделени.
Кои други са разделени? Blush

Всички двойки са разделени.

Общи условия

Активация на акаунт