Дванадесета тема на турските мами - Турция 12

  • 15 671
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
така е, много неприятна случка  Weary
обаче много ми хареса думичката "ДИМДИК" - така щели да стоят пред терористите истанбулци. чух я в едно предаване по ТВ. не съм сигурна какво точно значи, но сигурно е нещо от сорта на "гордо изправени и безстрашни". smile3501

наистина позарязахме я темата с тоя чат в Скайп-а.... lalalala

и тук да се "похваля", кръста ме боли много по-малко откакто започнах да правя по малко йога:nuts:. сега преди да се запритеснявате, да отбележа че съм много внимателна и в никакъв случай не се претоварвам. тя йогата винаги ми е действала много добр е при проблеми с костите и ставите - от едно време ми се получаваха болки в раменете и гърба, обаче с йога минават страшно бързо... е, сега незнам колко добре ще се отрази на целулита  261uu....

и айде пишете, че нали Дризе иска да пуска нова тема!

между другото БЗ и Бенмари кога се връщат? липсват ми  Blush

# 241
  • Мнения: 745
Здравейте Hug
Майка я изписаха днес. Надявам се всичко да е ок.
Джорди чела съм много хубави неща за йогата, но все пак умната Wink
Така значи всички сте в скайпа  Crossing Arms пишете на лични група ли правите там ....как се намирате...че и аз да се включа малко в чата с вас Whistling

Защо така с тези атентати бе ooooh! много неприятно.

# 242
  • Мнения: 11 747
тука се говори, че атентата има общо с партията, която трябваше Конституционния съд да забрани него ден...  Thinking Те по новините го казаха, де.

# 243
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Пина, много вярно са го казали! Глупава, черна, мръсна политика, заради която умират невинни!  #2gunfire Това и моето мнение! За мен нещата в Турция стоят така Патртията на справедливостта (АКП) + ПКК (кюрдите) + САЩ = неразривно зло в Турция! Това е моето мнение!  #Cussing out

БЗ, си е тук в Истанбул вече! Забрави ни да ни нахрани!  Praynig Дано скоро ни навести!  Joy   bouquet  Heart Eyes

Бенмари, е в Габрово от петък сутрин, 25 юли! Звънете й, ако нямате телефона на ЛС ще ви го дам да се намерите!  Hug

Елена, много се радвам за мйака ти!  Hug От тук нататък само хубави новини от теб!   bouquet В Скайп ме намери мен drizeto! Нататък е лесно!  Hug

sladka hapka, така е като затвориха прохода на Републиката, сега Шипка е супер натоварена! Не ми се мисли!  Hug

Весел ден от мен! Рапорт даден, рапорт приет!  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug
Цунки по муцукни за всички маймунки!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 11 747
Политиката е мръсна работа, по цял свят!  Confused

И за нещо по-хубаво, много ви завиждам, че в Истанбул ще има концерт на Таркан 2 пъти този август! Не, че не мога да дойда... Нито ми е толкова далече, и залата някъде до Таксим била, така че ще я открия, но няма да дойда... Може би друг път.

И още нещо - бях прочела преди месец може би, че ще има клипче в албума с танци- манци - Белиденс от BZ-то? Къде е??  Mr. Green Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 573
Здравейте на всички!
Явно народа почива или го е налегнал мързела! Ние тичаме по задачи покрай местенето и почти не ми остава време за Интернет.

pina, в момента в Турция се водят дела за затваряне на две партии - едната управляващата АКР, а другата DSP - партията на турските кюрди, която по неофициални данни е свързана с терористичната организация РКК. И двете са в парламента. Вероятно това си чула.

Джорди, и аз се занимавах с Йога, но след като забременях спрях , а сега не мога да си намеря филмчето и много ме яд. Но ката се установим ще си намеря ново. Твърдо решена съм да продължа.

*Iman*, ей го къде е Одрин, качвате се на колата и отивате един ден. Това е най-лесния начин.

Елена, радвам се че майка ти е добре вече.

Много целувки и бременелките да внимават в тези жеги!

# 246
  • Мнения: 58
Привет и от мен. Аз се прибрах преди малко от 3 дена на морето. Но колко съм изгоряла, и нито грам почерняла. Но..

Елена, пожелавам бързо възстановяване на майка ти, и скоро да забравите всичко.

Истанбулки, настръхвам всеки път като прочета или чуя за атентати в Истанбул. Защото като ти говорят ей така за атентати, и някак нямаш отношение, обаче като е на място, толкова близо до тебе, и изведнъж виждаш колко си уязвим. Офф, нещо ме е ударило в главата. Това слънце, нещо ме е напекло повече. 

Сладка хапка, сега има и срутване на Шипка, та шоуто е пълно. Обаче и народа е пощръклял. Карах до морето, там всеки ден от Приморско до Ахтопол, Синеморец, Резово. Определено не съм някакъв новобранец в колата, обаче накова избутване от пътя, такива изпреварвания, не съм виждала.

Джорди, радвам се че йогата помага. Можеш ли да ми препоръчаш нещо от нета, за домашни условия?

Снежана, детето проучва територията.  Hug  Hug

Айде, аз отивам да свърша малко работа, че ...  кой, ако не аз.

# 247
  • Мнения: 16
аз сьм спряла да следа  новини .чета само отгоре отгоре да имам все пак някква информация и толкова.
последните 2 дни не мога да седна на компютьра Неда спря да спи през деня само подрямва за по час и после се друскаме по цял ден.

# 248
  • Мнения: 689
Здравейте момичета!
Моите съболезнования за всички загинали при атентатите в Истанбул.
Аллах сут да ни пази от подобни неща,амин!

Моля ви,кажете на Дезърт Принцес ако е на скайпа, да си изпразни пощата най-накрая Simple Smile

# 249
  • Мнения: 418
http://www.thelighthousebedandbreakfast.co.uk/clientpics/thumbs_ … reakfast_page.jpg

http://www.kith-kin.co.uk/images/presents/400/newtons_breakfast.jpg

http://www.siberkedi.com/files/images/breakfast.jpg

http://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/sl/07/12/breakfast-tortil … -sl-1687538-l.jpg

http://eggsonsunday.files.wordpress.com/2008/02/breakfast_valentines.jpg

http://farm1.static.flickr.com/151/387964816_ad84008202.jpg?v=0


Здравейте момичета  Heart Eyes Mr. Green Laughing Hug Peace  bouquet
Ето подмазах се със закуска Simple Smile Сега на пълен стомах няма да ми забелязвате какво пиша Simple Smile Ние обиколихме света така да се каже ...Първо бях в БГ да си взема детето , което като ме видя и реши ,че трябва да почне dа кашля , смърка, да вдигне Т и да на прави така ,че майка и да не легне 3 дена под ред по-рано от 5 сутринта...Полсе докато тя се възстанови, аз се разболях и заминахме за NY ...ааааа NY Simple Smile татата ....като в песента на Франк Синатра Simple Smile ....Един ден ...Дай Боже ....ще съм си там пак и отново завинаги Praynig Praynig   Макар и болна си изкарахме супер ....Видях се със сеcTра ми  Heart Eyes Heart Eyes...всеки ден и нощ и пак не стигна времето ...Хубавото нали винаги свасрхва бързо ....Върнахме се в четвъртък (не днес Simple Smile, миналия Simple Smile ...но до събота вечерта един през др. спяхме ...не можехме да се засечем нещо с мъжа ми ...той спи, аз ставам и така до събота , когато бях на заточение в лятната къща  Confused Mr. Green...Е преживях го и в понеделник си бях у нас (Е дом мой, крепост моя:) Нема по-хубаво от дОма !!!:)....Но във втроник през нощта съвсем се разболях и на сутринта бях на линия при Хилинили ...имам фаренгит ....Пия едни гадости ....Вчера се изгорих докато си правех кафе в офиса ....Цялта пластмасова чаша се изля върху ръката ми ....щях да пукна  Sick Cry , но нали съм си сиво искърско говедо, оживях Simple Smile Mr. Green ...И сега съм тук (а да ...да спомена ,че вчера реших да изтормозя Хилинилито да ме учи как се прави су борек ....а аз нея тузлу кек ...та програмата беше пълна ...Дризе - душко -SORRY , ма мъжото го докопал вчера ве4ерта и тази сутрин искаше за работа ....Но ако искаш за утешителна награда да направим др. нещо Simple Smile С теб до Събота Simple Smile

Бременелките - хайде почти сте на финала Simple Smile СНежето ще е първа Simple Smile

Дjорди - видях ти снимките, дето си уж слончето Нели Simple Smile Нищо подобно, много си си хубава ..pupupuuu Simple Smile aZ taka bremenna , sestra mu idva v NY..vidjame i paravoto nehsto, koeto moazakt i rodi be: "AAAAAA yenge, ти си шишко!" .... де пък да не съм била шишко, ама хайде Simple Smile Идваше ми .....сещаш се , нали  Whistling Whistling.....бушуващи хормони, плюс македонска кръв ....става страшно и опасно , най-малкото  Joy Mr. Green Mr. Green

Адаш - и ти заминала гледам .... Хайде да се връщаш ,че да спретнем есенната форумска среща  Hug Heart Eyes

Каиги - как е Мелис ...кога заминавете за пРага ...уСПЕХ !!! Ще ни липсваш на Турска земя ... да не почнеш да пишеш само в Чешката тема  Naughty Mr. Green(има такава нали ? ) (Постът ще е дълъг, ма нали не съм писала отдвана, простено ми е  , нали Whistling Hug Simple Smile

Призмо - вчера слушах една песен за Хубава Неда ...и веднага се сетих за твойта Неда ...Как е малкия бонбон  Hug

Хили - мерси за всичко !!!!! Heart Eyes Hug  bouquet

Дризе - с вас до събота -- мнгоооо цунки на ~ииННН Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

дЕЗАРТ - Къде си намерила работа - нещо сам изпуснала Simple Smile Успех и късмет Simple Smile Липсваш

Пина - аааа добре дошла пак, бе аркадаш ....гледма пишеш по др. теми, а при нас ....радвам се , да се засечем Simple Smile

Цвете - как е Бам бам ...как върви градината ...Ти кога идваш насам ....

Къде е др. ви градска - Дилара Simple Smile Къде си ,бе чадо ...да не работиш и ти Simple Smile

Елена - много позитивни мисли и енергия в такива моменти!!!! Дай Боже всичко да е наред с майчето ти !!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig

Иман - и аз не знам , някои от групата да е от Одрин, но пак ако дадеш повечко инфо (може и на лични) ...име, дата на раждане, може и да намерим нещо ...Тарик E пораснал много ...пупупуу да не са му уроки на детето!! Hug

Мистик - къде си беее Simple Smile писах ти емейл ...игнорираш ме....назидадх те тук на публично място Simple Smile Хайде звънни ,или аз ще звънна ...можем да се видим др. седмица живи и здрави Simple Smile

стеффи_к - аз не се сещам дали ти казах Добре дошла Simple Smile /...//Дечицата са ти слънчица ....пупупууу и на тях (ейййй оплюх целия форум Simple Smile...Сандански а Simple Smile Баща ми е оттам ...а ние ходим там най-редевно заради дъщеря ми, заради чистия въздух Simple Smile Кога идваш насам ...

Сладка хапка - и ти се появи , а така ,сега групата е пълна Simple Smile А бе като за лятна тема, темата си е пълна Simple Smile

Гхосн -значи плъскаш се яко с кисело мляко Simple Smile и спиш на закачака ...  Hug Hug Hug Hug

Благодаря на Mentha, Иман, Water lily за съпричастието за атентата ...слава Богу аз не знам някои наш познат или близък да е пострадал , но и аз като гледах Тв ми се пригади ....Така беше в NY след 11.09 ....известHо време се оглеждаш като заек и не смееш да влезнеш в метрото или влака ...А 2006 на 11.09 аз съм във влака за работа ..и в един момент влaкът спира точно в 8:52 или там когато беше първата атака през 2001 ...и то точно в тунела под водата ...е чеcTно ви казвам сърцето ми спря ....целияT вагон утихна ...спря тока, светлини, климатик, и само се чува нищото ....брррр.......Да пази Господ .....по-скоро да не дава ..... Praynig Praynig Praynig

Така стана дълго ...ако все още сте тук и сте го прочели този роман, евала  Бамбини  Mr. Green Laughing

До по-после .....
Целувки и прегръдки ...Времето е хубаво, поне през прозореца  Laughing

пс: дано не съм пропуснала някои- не е нарочно, а мааа много сте/сме бе хора  Mr. Green Hug
ps2: ако пусна още един такъв пост и трябав да пускате новата тема  hahaha Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен.
БЗ голям дестан си написала.
Няма защо, за мен беше удоволствие, надявам се че ви хареса. Сутринта донесох на работа от соления кекс, на колежкине страшно много им хареса. и аз мерси Simple Smile  bouquet  bouquet
От работа толкова, че нямам интернет повече.
Приятен ден на всички дами.
Ааа забравих да ви кажа че в петък вечерта пътувам за бг, но само за ден. Нищо и това ми стига. Joy Joy

# 251
  • Мнения: 223
Добро утро и мен!
Как сте днес? Аз току-що отлепих... То мъжът ми ме събуди де Rolling Eyes иначе поне до 12 щях да откарам... Нали съм си сама пак.. Те моите кидс пак при баба им. Не мога да си ги прибера... Ама те майка и татко много им угаждат Laughing
БЗ, добре заварила! Много се радвам, че сте си изкарали добре в Ню Йорк! Искам снимки! Кога ще идвате в Сандански? Ще се радвам да се видим. Искам непременно да ми звъннеш! Иначе моето пътуване се отлага за 10 август Cry Cry Cry Така се бях настроила... Ама мъжът ми с тая работа... Всяко лято какви ли не преговори водим поне за 1седмица почивка...
Иначе днес пускам моите ученици в школата във ваканция до 18 август...
Чао за сега! Надявам се в Скайп по-късно!
Приятен ден и много целувки и прегръдки на вас и малките ви съкровища! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 252
  • Мнения: 11 747
BZ, добре си си дошла!  Hug

Момичета, да ви поканя да видите нашето 'тортено предизвикателство', в което участвам и аз! Знам, че и тук има фенки на тортите, та заповядайте да видите над какво сме се трудили!  Peace Снимките излязоха днес.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305494.msg8218758#msg8218758

# 253
  • Мнения: 418
еРСЕТ - това е за теб - кредор - http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Джорди - писах писах и се изтри ...ма хайде наново Simple Smile Ето ти официална версия за бременните и въобще за нещата от живота около раждането преди по време и след това в Т. Неофициалната е като питаш някоя баба, комшийка, свекърва ти Simple Smile, те ще те светнат какво и как и защо става, не става, прави се, не се прави Simple Smile Enjoy - http://www.kultur.gov.tr/EN/BelgeGoster.aspx?17A16AE30572D313A78 … 0B0B2BEF9CE0ECC93
Писах бая неща за раждането , но се изтриха, дали не е знак ,че не трябва да тормозя момичетата с моите писания  hahaha Joy....Но само да си кажа (на кратко  Whistling Simple Smile ...Аз бях на bed rest от 26 седм, на 35 проходих, на 36 родих НОРМАЛНО ( аз съм  ЗА нормално, НО само единствено и когато тялото на майката го позволява, и няма медицинскла причина!!! И всеки пак всяка жена трябва да реши сама и за нея кое е най-доброто!! ) ...Аз имах разкритие от 2 см от 26 седм, после ми изтекоха водите на 36 не на улицата, но почти Simple Smile ...после венозно
, предизвикване на контракции(преживява се:), епидурал в последния 1 час от 12 часово раждане , за 1 час от 3см на 10, 45 мин пушинг baby, епизотомия (12 шева - но моята лекарка в NY беше върха на мелбата Simple Smile!!!! - и нормално раждане , таа-дааа Simple Smile А и изчетох всичко по темата за давта типа раждане, гледах по ТLC \"Birth Story ili A Baby Story \" - http://en.wikipedia.org/wiki/A_Baby_Story  ; http://tlc.discovery.com/guides/family/tlc-baby-block/a-baby-sto … a-baby-story.html ; http://video.aol.com/video-detail/a-baby-story-baby-feely/1098874548   <=VIDEO!!!
 в продължение на 10 седмици всеки ден, цялото предавен, със всички details... НА МЕН лично ми помогна да се настроя психически Simple Smile !!! УСПЕХ !!!! И досега няма бебе дето да не е излязло по едн или др,. начин (по думи на лекарката ми Simple Smile -УСПЕХ !!! С теб сме, и със Снежка и Дризето Simple Smile Hug Hug Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Хили - не ферман ми не знам какво стана Simple Smile Хайде, весело у БГ Simple Smile Цунки на Нили Simple Smile

Steffi - нищо , ще дойдето пак !! Ей колко е близко ....можеш да дойдеш и за един weekend Simple Smile А иначе ще звъннем като дойдем , наъ0вероятно през Април Simple Smile Дано се видим и по-рано , де

Pine - otivam da gledam Simple Smile  bouquet

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 11:40 от bz

# 254
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Леле то застой, застой пък като е текнало и тя темата се напълнила! Супер!

Ели, браво на майка ти! Радвам се че е по-добре!  bouquet

Пина, четох (през пръсти) че щял да излиза нов албум на Таркан. Сигурно ще го представя на концертите...
Ииии, много красива торта сте направили! Браво!!! Навярно е още по-вкусна отколкото изглежда!  Peace Мале, на мен как ми се дояжда сладко, да не ви казвам, особено надвечер Crazy

Кайги и Гхосн, аз от нета си бях свалила две филмчета преди време, но те много дълги и нямам нерви да ги гледам, така че си карам по книжката. Но съм сигурна, че се намират много сайтове. Хубаво е да практикувате пред огледалото или с другарче, че да сте наясно дали позата е точно тази която трябва да бъде.... А аз сега наблягам на стречинг типа най-вече и гледам да не се зоря.

БЗ, е най-после се завърна, а?!  Hug Постни малко снимчици от пътешествието да оплакнем очи ако имате!
Съжалявам че сте били болни, а на теб специално - бързо оздравяване, че не си е работа в тези горещини! 
За комплиментите - благодарско, обаче, аз така се чувствам Sick А моя мъж се изцепи че съм била като "учан(летящ) балон", а аз само го  #2gunfire с поглед, щото като се ядосам и губя дар слово на всичките езици  #Crazy
Мерси и за сайта, ще го изчета като имам време!

Поздрави на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт