Паркирайте камилите отпред - арабски мами чакат ви с шербет! - 76

  • 19 791
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 800
Най-сетне дъжд! рахат  Joy

а дано ви ободри малко, че да довършим таи и започнем нова темичка     bouquet  bouquet  bouquet

# 271
  • Мнения: 206
Шиланке, къде е този дъжд  #Cussing out тука е мор
Пращай пращай насам, наесен ще ти го връщам Simple Smile
Argun що така ти се отваря път към Мароко?

# 272
  • Мнения: 689
О,дано вали и в нашия край,че гумите на колите се топели баща ми каза ooooh!

Надя-на тия проекти в Дубай им изгубих края,вече нищо не ме учудва...
На скоро отвориха ,,Атлантис,,на Палмата Дубай-от класата на Бърдж ал Араб е.Ще дам инфо после-интересно е.

argun -живота където и да е е както ти си го направиш Wink
Едва ли ще ходиш всеки ден на кафенце с приятелки,но и едно бебе и готвенето могат да те забавляват и убиват скуката Grinning
За Магреба има линк на първа страница на тази тема.Момичетата са писали и за климат и за битовизми,сигурно ще ти е полезно Peace.
 

# 273
  • Мнения: 4 916
Най-сетне дъжд! рахат  Joy

а дано ви ободри малко, че да довършим таи и започнем нова темичка     bouquet  bouquet  bouquet

А при нас дъжд не валя  newsm78 само поодуха сандъчетата.


...
Argun що така ти се отваря път към Мароко?

Де да беше Мароко - вечна пролет... А то - Либия  Laughing Там сигурно Интернета за домашни абонати е с ограничения като в Китай.



...
argun -живота където и да е е както ти си го направиш Wink
Едва ли ще ходиш всеки ден на кафенце с приятелки,но и едно бебе и готвенето могат да те забавляват и убиват скуката Grinning
За Магреба има линк на първа страница на тази тема.Момичетата са писали и за климат и за битовизми,сигурно ще ти е полезно Peace.
 


То това ще ми бъде цялото разнообразие на мен - готвене и евентуално бебе. Нито говоря езика, нито някога ще го науча, дано поне да дотътря донякъде PhD-то дето го мъча от толкова години. Аз търсих магребската тема, но нещо не я намерих и реших, че вече са обединени. Сега отивам да чета за пясъчните бури и откъде да си купя закачалки и чаршафи  Peace

# 274
  • Мнения: 206
Изложих се, мислех че Магреб е в Мароко....  #Crazy
Какво ще търсите в либийската пустиня?  Sick

# 275
  • Мнения: 689
Изложих се, мислех че Магреб е в Мароко....  #Crazy
Какво ще търсите в либийската пустиня?  Sick

Мароко-но не само Wink

Пари ще търсат Наде,то друго няма Joy

Леле,аз искам да се изнасяме от тия Емирства,ама точно в Либия не ща....Как ни мразят сигурно нас,бг-тата Thinking...моя ми е казвал,че египтянки редко се женели за либийци,защото им се носи слава на лоши характери като цяло ..
Как пък една арабелка нямаме там да разкаже...

# 276
  • Мнения: 113
Вени- споко, пиле, обикновено дъждовете в Бг тръгват от западните й части, скоро може и да стигнат до нашия край... ако не си извалят валенето някъде по средата  #Cussing out
Какво става с гофретите /кой щеше да прави?  newsm78/. Разкажете с какво ги гарнирате. Аз преди няколко години хапнах гофрети в една сладкишница, /моля, бремелинките да не четат  Stop/ гарнирани със сметана и резенчета плодове, заляти с шоколадов топинг. А миналата година в Гърция се изръсих 7 евро за една мижава гофрета с топка сладолед...ама бях озверяла за сладко.

# 277
  • Мнения: 206
Момичета, имам важен въпрос. В кои религии обрязването е традиция, като изключим исляма и евреите? Има ли друга религия изискваща тази традиция, религия или секта? Моля да ми забележите постинга, че е важно  baby_neutral

# 278
  • Мнения: 110
Добър вечер!!

Седнах през комлютъра по-рано от 23 часа: просто си взех работата за вкъщи.
Много съм доволна - не съм материалист, но днес Световната Банка промени системите за комуникация - мобилни и аз в резултата на това имам по 200 безплатни минути месечно с номера на мъжа си в Мароко и се чува така добре - направо като диша се чува! Естествено, аз имам повече работа дадена, за да си "заслужа" подобренията в комуникациите, но това е естествено.

Е, надявам се да не се наложи да живеем по телефоните и скайпа вече. То ние, след безумния спор онзи ден, сега сме много влюбени!!  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Голяма навалица ще стане: Мерием, Каис, Карима, Саид.... всички са добре дошли да се раждат!!    Hug Praynig stork-boy stork-girl 1stroller newsm32

Даде ми да разбера, че идва с 40 кила свръхбагаж, понеже носи подаръци, сувенири и да декорира къщата в София, но заради лекторстването в Бърмингам, имаме възможност за ползваме допълнително багаж, аз имах едни насъбрани безплатни мили от редовни полети, и така арабска му работа - как няма да се възползва напълно от вече неколкократно платената аванта!!  Party Party Party То сега излиза безплатно, амаааа, преди това??

Магде, какво събуждане само - с целувки от Яси!!  Heart Eyes Моят приятел!

Новата писарушка аргун - оф, де Магриб, де Либия: недей така!!  Grinning Laughing  За Магриба главно Тунис, Алжир и Мароко, МАвритания и Западна Сахара, ух, хайде и Либия, ама и те не си тачат много.....че даже само Мароко, точна е Надя!! Докато я няма марси, да си кажа! Дори Либия и Мавритания се присъединяват в последствие.

Наде: ами няма според мене друга. Чувала съм само, че в някой Щати го правят, че в Юта има хора с такава операция, а Юта вали е по-мормонски щат....
        
    

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 20:51 от akhyal_katya

# 279
  • Мнения: 3 804
ето ме и мен-отивам си най спокойно на зъбаря с мисълта 4е ще ми взима мярка за да ми обле4е един зъб-да ,ама не-4овека казва 4е ще вадим и другия мъдрец-който също беше проблемен и който мислех да отложа и така извадих го,но пък и подаръци не купих-отложих ги за понеделник защото магазина от който съм ги харесала е било до зъбаря ,и малко дале4е от нас
и сега седя и 4акам да ми мине упойката и да ме заболи Mr. Green

# 280
  • Мнения: 4 916
...Какво ще търсите в либийската пустиня?  Sick

... Леле,аз искам да се изнасяме от тия Емирства,ама точно в Либия не ща....

Ми и на мен не ми се ходи, ама не ми се стои и сама в София  Rolling Eyes То да кажеш,  че парите са някаква крупна сума, пък то колкото тука  Crossing Arms И  не зависи много-много от него, където го пратят там отива, служба к`во да правиш. А имаше и по-лош вариант от този  Confused  в страна с война.
Това, което знам е, че има европейски плаж близо до столицата, условия за подводно гмуркане, добри рибни пазари. Обаче от магребската тема разбирам, че арабските цифри не са съвсем същите като нашите "арабски" цифри. Демек, аз даже по магазините няма да мога да ходя, а ще трябва той да пазарува  Laughing Ужас някакъв. Хваща се сателитна телевизия на Булстатком, обаче интернета е голяма загадка дали го има. Къщите са поскъпнали, защото американците са напреднали яко там и вдигат цените.

# 281
  • Мнения: 4 916
... Новата писарушка аргун - оф, де Магриб, де Либия: недей така!!  ...    

Леле, ти ме отчая  Laughing  щом даже и в Магреба не е  Joy сигурно няма никаква цивилизация наоколо.

# 282
  • Мнения: 689
Ето новата новата атракция в Дубай:Атлантис
Атлантис е комплекс,построен на Палмата Джумейра(изкуствени острови)
Включва:хотел,ресторанти,детски клуб,бутици,дискотека,Залива на Делфините,археологична изложба на редки морски видове,влакче,2км течаща река,4 тенис корта,Атлантис спа и 17 хектара с ,водни приключения:плаж,басеини,река,каскади,залив с делфини...всичко в атлантически стил Simple Smile
Цените са висоооки,изглежда си струва,нека снимките говорят Wink

Проекта



В строеж..



Атлантис е вече реализиран проект(един от многото)


Общо взето  Crazy



Стая в хотела,забележете огромния аквариум с истински риби(хвалеха по медиите колко са екзотични флората и фауната в Атланитис)



Водната пързалка....и падаш при големите риби долу ooooh!обаче са делфини,не са акулки,специално докарани от далечни острови със самолет,пристигането им предизвика скандал от природозащитници и преса...оживяха и доживяха отварянето на хотела обаче..



Хайде на излизане от Атлантис си купете от чичо ви арабин нещо ,,скромно,,
(бутик в Атлантис)

Наде-американците независимо от религията ги обрязват,но все пак е по желание мисля..


# 283
  • Мнения: 8
Лили, страхотно е!
С удоволствие бих се разходила из този край Wink

# 284
  • Мнения: 206
Lile, питанката ми е точно относно американците, тъй като на моя позната дъщеря и ще се жени за такъв, а той е обрязан, пък казва, че е протестант и тя се страхува жената, да не е от някоя секта... че то хора разни, така че наистина всяка информация ми е важна
Кате може ли да е масон и как да се разбере Sad

Общи условия

Активация на акаунт