Айде юли, после АВГУСТ-ще се чува само радост

  • 8 930
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 5 741
Кроки,Лъчко е прекрасен и ходи екстра Party Браво на момченце  Hug
Дано решите този проблем с очичките скоро  PraynigМного е неприятно Confused

Bamboletta,прекрасно семейстов сте с едно сладко зайче  Heart Eyes Hugейй много сладък пу-пу Flutter

# 256
  • Мнения: 1 258
Два пъти ми публикува отговора!еййй!ужас Crazy

# 257
  • Мнения: 361
Кроки,сори за въпроса-ама от какво му се зачервяват очите на Лъчи?
Аз имам алергия от слънцето и така ми стават очите и нищо не помага освен слънчевите очила със всевъзможни защити Tired
Дано да не сте така и вие Praynig

Иначе е страхотен с тая тенджера, на мама помощник Hug

# 258
  • Мнения: 1 745
Привет!
Влизам за да честитя първия рожден ден на Стилиян!Да расте много здрав и щастлив и все така да радва мама! Hug  bouquet Hug

И аз си спомням как се разнесе новината за първото августинче. Heart Eyes
Все едно беше вчера... ooooh!
Ние нямаме в Костинброд детски клуб и ще празнуваме живот и здраве в едно съседно заведение. Peace
Честито и на проходилите сладури!Лизи няма признаци да ходи скоро. WhistlingМързеланка ми е тя! Heart EyesЗа сметка на това скоро май ще проговори. LaughingЦял ден бръщолеви и имитира всичко,което види и чуе. Crazy
С голямо удоволствие разглеждам снимките,а сега както се отваря направо първата снимка от албума,си глеееедам и се удивявам как се променят и растат бебковците. Crazy
Чао от нас!Много   bouquet и Hug !

# 259
  • Мнения: 287
Хехе ,така се радвам ,4е го оценихте Лъ4они! Simple Smile Heart Eyes Hug
Сонитка ,сууупер е в градината.Сами изглежда свръхдоволен! Grinning
Ади ,най-вероятно е като при теб.Лекарката каза :слън4ева алергия!Преди 2 часа му капнах от старите капки ,4е ве4е не можех да му гледам кървясалия поглед и гледам,доста му се избистриха о4етата. Praynig Записахме 4ас за 4етвъртък в 4астна клиника.Ади ,теб щях да те питам за ве4ерната манджи4ка-не е ли рано още да се замества мле4но хранене?Педиатърката ли ви посъветва.Не съм наясно с този въпрос и затова питам. Simple Smile

# 260
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН на СТИЛЯН!Да е здравичък и да радва семейството!
  bouquetВесел Ви празник ДИ83!
Сами и Лъчко Heart Eyes
Аз не пиша често ,но няма ново.Марти ходи само за 2 ръце,казва само тата,ела и маха за чао!Това разбирам Laughing
Весела вечер! Hugна всички августинчета!

# 261
  • Мнения: 3 595
Жени за кой от всичките питаш  Mr. Green там където ще сме тази година или където сме празнували на Ели миналите РД  Crazy Ша ти са заобяснявам в скайпа да не задръствам форума с моите постове  Whistling

# 262
  • Мнения: 361
Кроки, дано да ви помогнат капките, но при мен ефекта беше нулев от всички.Сега съм на Тиърс Натурале за успокоение и само с очилата на вън иначе съм  #Crazy
Много е гадно, имаш чувството, че очите са ти пресъхнали,дано с възраста ви отмине.

За заместването на млечното-аз не исках да го махаме.Педи каза до годинката най-рано да е на 2 АМ.
Тя обаче не го иска, ядеше по 50 гр вечер и сутрин ми се будеше в 5 за още 50 гр.И за това го махнах.
Сега вечер и давам 2 сухара с кисело мляко или манджичка някаква и шишето с 50 мл АМ, но не го иска.Иначе и слагам мляко в кремчетата, сутрин винаги яде маляко с нещо, давам и във всичко в което може да се сложи мляко.

И така.

# 263
  • Мнения: 3 595
Жени, аз съм получила алергия на очите на около 1 година и малко. Навън само с очила и то поляризирани, на Чико има малки. Зачервяваха се и все още се зачервяват от слънце, вятър, слънцезащитни кремове, преумора и физическо натоварване.
На Елито очите също се зачервяват от слънцезащитните кремове, за щастие засега само от тях. Пробвай да елиминираш тази причина. Дано е по-безобидно Praynig С годините зачервяването намаляваше, почти изчезна след ражданията. Капките, които ползвах няма смисъл да ти ги казвам, сигурно има по нови и по-добри. Казаха, че моето е алергия към УВ лъчите. Повечето капки по мое време щипеха ужасно, по-късно излязоха и нови, които не щипят и бързо успокояват окото

# 264
# 265
  • Враца
  • Мнения: 173
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА СТИЛЯН!!! БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ!!! БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ТИ ЖЕЛАЯ!!!
ДИ, ЖИВИ, ЗДРАВИ И ВИЕ!!! МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ ДА ВИ НОСИ!!!

# 266
  • Враца
  • Мнения: 173
Кроки, браво на Лъчи Hug Голям сладур е!
Сок тази нощ не дадох Flutter, е давах водичка 2-3 пъти, даже се наложи за малко да я взема в леглото при нас, но важното е че издържахме без него  Simple Smile Ще видим тази нощ как ще е  Thinking 
За храненето и мен ме интересува какво давате за вечеря. Ние в края на 9-тия месец отказахме адаптираното мляко и от тогава се мъчим с кисело. Вече го яде, но задължително подсладено със захар /използвам кафява, за мое успокоение че е по безвредна/ Не мога да кажа че я засища, въпреки че изпива вечер около 300 гр. в 5.00-6.00 се буди гладна  ooooh!
Ади, много сте сладки и двете  Hug
За РД - Тази вечер с баща й измислихме, да не правим рождения и ден /не за друго ми защото е сряда  Mr. Green/, а в същата седмица, съботата или неделята да и направим голямо кръщене и да го отпразнуваме и него на патерици  Crazy

# 267
  • Мнения: 361
Хари, и тя не искаше кисело, но в последствие разбрах, че не го иска от шише.Правех и кисело мляко с бисквита-от шишето не го пиеше, давам го с лъжичка същото-изяжда го.Бебешка му ти работа.
И сега от шише пие само вода, потече ли и нещо различно, включително и сок- не близва.

# 268
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит първи рожден ден на първото ни августинче Стилиян !


# 269
  • Мнения: 1 380
Честит ПЪРВИ Рожден Ден на СТИЛЯН!Да е жив, здрав и много послушен.
  bouquet  bouquet  bouquet
 hbday happy bd baloni
Днес обръснах главата на Калина в един фризьорски салон.
Баща и като я видя  и така:Shocked Shocked Shocked, даже се разсърди, че не сме го обсъдили....е аз ако го питам нямаше да даде, какво толкова да обсъждам??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Свекито и тя на всяка манджа мерудия:Как може, защо,тя е момиче, ще я мислят за момче.... и т.н??? Дреме ми кой за какво ще я мисли!
Сега прилича на затворник, ама нали коса расте.....и без това и беше рядка и стърчаща от всякъде......то кой ли не я подстригва, баби, лели, бащи, майки.....сега реших въпроса кардинално.
И не съм я обръснала, че има въшки....да поясня, че такъв слух се пусна...по чата..... hahaha hahaha hahaha
Днес така рева от машинката, че направо разтрепери фризьорката и жената леко я поряза.....ми то тръшкане, ритане....шоу.
Искам да споделя един проблем, който  много ме притеснява.Като отидем някъде и  започва да  реве от  хората.
Само от мен, баща си и майка ми не плаче.
Преди малко прочетох, поста на Иви и тя казва, че Боби е свикнал   с деца.
И аз я извеждам всеки ден на вън, общува с деца, радва им се, закача се и т.н, НО от ВЪЗРАСТНИ ПЛАЧЕ.
Не искам дете социоапат!!! newsm78 newsm78 newsm78
Преди, като я заведях на фризьор и се закачаше с околните, но от известно време само плаче от непознати, които се опитват да приковат вниманието и.
Даже като баща и е в командировка и се прибере, гледа го известно време втренчено и бяга от него. Вчера ревеше, че не искаше той да я носи по улиците, а аз....а си тежи вече...
Само при мен заспива, майка я преспива с 300 зора.....
Как ще се ходи на почивка без дете не ми е ясно.
Не знам каква тактика да приложа???
Мъжо има теория, че децата усещат негативната енергия на определени хора и реват от тях....защото от деца не плаче...само от възрастни, които сметне, че са и неприятни. ooooh!
Дивенче не се връзвай на "бабините деветини" на хората, за 1-вият РД.Щом си решила да празнувате в детски кът с много хора, така направи....това е твой избор. А ако се притесняваш за свещичката просто не слагай....Наталия едва ли може да духа свещи!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 23:35 от sladkish4e

Общи условия

Активация на акаунт