Айде юли, после АВГУСТ-ще се чува само радост

  • 8 922
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 216
Адиии, добре дошла!
Rebus, честит Ден Рожден!!!
На Стилян-калпазан ( той сигурно е много послушно дете) Честита Първа и най-важна годинка!!!
РД на Дамян празнувахме вкъщи с още 4 дечица с домашно приготвена бебешка торта, детска музика и много смях!
РД на Камен ще е на моренцето, няма да е парти с деца, но ще е кефче с най-близките. Живот и здраве ще правим и прощъпулник.
Бих празнувала и по-различно, но тази година плановете ни са морски. Ще направим готски снимки, а те са 50% от най-първите щастливи детските спомени.   Mr. Green

# 286
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет Hug
Днес го дават жега. Ние сме си в къщи и спим и мисля и аз да легна малко.
Ребус, честит рожден ден. МНого щастие, здраве и късмет!
Покахонтас, Мартиновците освен еднакво име имат и еднакъв вкус, нашия басейн е същия. Голям кеф е.
Ние РД-то ще го правим сигурно на едно с кръщането и ще сме с роднини и приятели. Отделно мисля да поканя деца до 2-3 годинки и да отпразнуваме някъде Mr. Green
Е айде аз ще полегна малко

# 287
  • Мнения: 564
И не съм я обръснала, че има въшки....да поясня, че такъв слух се пусна...по чата..... hahaha hahaha hahaha

Айде сега, оправдания  hahaha Joy  Съвсем съмнително стана   Thinking Whistling Joy


# 288
  • Мнения: 423
Еееее изпреварихте ме значи!!!!
Хайде всички на почерпка за мое здраве!!!


# 289
  • Мнения: 222
Здравейте и от нас!

Ребусче-честит да е деня, в който си родена. Много здраве, късмет и любов ти пожелаваме с Перси!    bouquet  bouquet  bouquet
Сладкишче-честита прическа на малката Кал!
Ади-смиките на малката красавица са чудесни!

Преди малко какво се случи вкъщи. Перси никога не е цокал биберон. Заиграгл се нашия и намерил един в коша за играчките и като го поглеждам нашият си цока, че чак ушичките му пращят. Така половин час, до като не махнах биберона. Той като беше млад не го научи, та на дърти години!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 14:45 от PIVANOVA

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте и от нас.
Ребус4е-честит рожден ден.Много здраве ти желая.
Момичета искам още веднъж да ви благодаря за милите пожелания.Много им се радвах.
Нашият рожден ден мина.Стилиян хич не разбра,че е рожденик.Духнахме свещичката вместо него,но поне опита от тортата.
Водих го при педи,има зачервено гърло и хрипове.Изписа ни Нурофен,Ацц сироп,Вит.Ц и капки за нос.
Стилиян вече тежи 9700 и е висок 76см.Малко нисичък май върви.Аз съм висока,но мъжо е среден,по-скоро нисък и него ще прилича.

# 291
  • Мнения: 1 216
...Преди малко какво се случи вкъщи. Перси никога не е цокал биберон. Заиграгл се нашия и намерил един в коша за играчките и като го поглеждам нашият си цока, че чак ушичките му пръщят. Така половин час, до като не махнах биберона. Той като беше млад не го научи, та на дърти години!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

 hahaha

# 292
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ребус, честит празник весел и слънчев ден на днес ти пожелавам, а иначе да си много здрава и обичана   bouquet

Такааа, преди няколко дена Йована походи към  2 метра напълно сама. Аз си знаех, че може, но я е страх. Работата беше, че бяхме на гости и имаше много непознати за нея хора. В едната си ръка държеше коричка хляб, в другата празна бирена бутилка- все безценни за нея неща. Та, зора и беше да дойде и да се гуши и срамува от хората в мен, но не искаше да изпуска съкровищата и да лази до мен, затова зор, не зор, страх не страх, съвсем стабилно си изприпка  Laughing Добре, че имаше ентусиаст и я записаха на камера, само трябва да ги издиря хората за филмчето  Crazy

Та, сега се чудя да го броя ли за прохождане. НЕ че сега си ходи сама, просто я е страх. Идва и протяга ръка и иска да я държим  newsm78 Иначе е много смела да лети с главата надолу от дивани, столче за хранене и проходилка, ама да се пусне да ходи- Хее, моля ви се  Naughty ooooh! Laughing

А мъжо вчера ме обвини, че аз съм виновна, че момата е толкова дива и шугава, защото когато бях бременна в 5-ти месец, се возих на лудите въртележки на един луна парк  Crazy

Сладкиш и мойта рожба е така. Срам голям от други хора, трябва и към половин час да свикне с някого. Не обича и да я взимат други освен мен и баща и и двама неови приятели, в които е влюбена Laughing А когато, много и се спи или нещо не и е наред, плаче и от баща си и иска само при мен или въпросните му приятели. 

# 293
  • Мнения: 1 440
Здравейте! Hug
Честит Рожден Ден,Ребусче!
Бъди здрава,много обичана и щастлива!


bob4enka,това се смята за прохождане,но трябва да мине известно време,докато Йована стане по-стабилна.При Нати този период беше 2 седмици.
PIVANOVA,бива ли така,голям мъж с биба! hahahaВеднъж и Ивето беше намерила една в коша,та като затекоха едни лиги... Laughing
Di83,я рожденника да се оправя бързо!И никакви зачервени гърла и подобни!
Ние решихме рождения ден да празнуваме заедно с кръщането - в църквата,после в ресторант.
Ади,много е сладка момата! Grinning

Целувки на всички от нас.

# 294

Общи условия

Активация на акаунт