Айде юли, после АВГУСТ-ще се чува само радост

  • 8 919
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Да ви питам, че вече сериозно започвам да се притеснявам. Има ли и други бебчовци без зъби?

Рошлето е беззъба  Mr. Green

И браво на Ани  Peace
ПтиграHeart Eyes
Бобче, поздравления  Hug

# 31
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
....
Гита, уреди се и ти  Mr. Green изпрати Танти с баба си ...
.....

Нека й е зле.

# 32
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ехааа, Ментина, страшни снимки. Аз също искам много да го посетим и мъжо ми е обещал може би на пролет, ще видим. Виждам, че слагаш на Рошлето фибички. Не ги ли яде  newsm78. Така искам и на Йована да сложа, но тя всичко лапа и нищо не търпи на главата  Tired

Как ми се дремее, обаче след малко съм на работа, а мойте и двамата спят сладко.
От солариума ли, откъде, обаче се събудих нападната от гадните гъбички тая сутрин и сега ще тичам да хвана отворена аптека, да се спасявам. Тук гинеколозите не приемат за гъбички, сам се спасяваш. Има два вида глобули в аптечната мрежа и това е  ooooh!

Вече сънувам кебапчета и студена бира и лзтеница и шопска салата с истински домати и немога да спя, а има цял месец още. Пу че е дълъг  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 389
пак да питам?????

Спешно питане:  потребител и парола в снимка.бг - на лични ако може.

# 34
  • Мнения: 498
Благодаря, на всички, много сте мили! Така е един умира, друг се ражда.
Шоши честито ти хритиянче, прохождане и месече на Камъче!
Покахонтас честито прохождане.
Ментина знаех си че си била французойка, ей не ме взехте! Сега ще имате прекрасни спомени и Рошлето като порасне и него да закарате!
Дидсив ох дано само с натъртване да се разминеш, сестра ми много се мъчи с опашката и накрая и операция й правиха.
Дивена честито месече на Наталия!
Бобче понякога ме разбиваш с невероятната ви здравна система. Как сама ще се оправяш с гъбички... Много се радвам, за новия ви дом, всичко ще се уреди. Когато чакаш нещо жадувано, времето много бавно тече, но ще дойде истинската шопска салата.
Неди честито месече! Щях да забравя сладурко на Беличка!
Димяни от къде пазаруваш Топиалис. Аз поръчах от тук http://www.marvistore.com/topialyse-c-727_799_820.html дано не ме прецакат.

# 35
  • Мнения: 127
Здравейте и от нас  Hug
Дано не сте ни забравили  Crazy Embarassed
Ама, честно казано едвам смогвам и за съжаление за вас имам най-малко време. На работа от 10 до 19  1 час пътуване.. да си видя малечко и къщата и то лягам омаломощена.
Честито на всички проходили дечица!
Ал още не се е отпуснал, само за една ръчичка но все още е нестабилен. Може да не може да ходи ама как лази  Laughing вкл. турбото и не можеш да го хванеш, даже и стълби катери лазейки  hahaha
Ментина снимките са невероятни, пренесох се за кратко сред цялата тази красота.
Имам едно въпросче към мамите занимаващи се с хомеопатия.
Ал явно го мъчат зъбки и вдига Т 38,5. И аз от страх я свалих нощес с Панадол.Обадих се на хомеопатката и ми каза да му направя масаж  лавандула, спирт и вода. Ако някой от вас го е правил моля кажете ми в какви пропорций? И няма ли да му се изсуши кожата?
Ето малко снимки от нас: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166094&view=1&photo=217
Много целувки на всички!

# 36
  • Мнения: 195
Благодаря ви много на всички за подкрепата! Няма пукнато, само натъртено яко. Ще се мажа външно с нещичко и ще стискам зъби, това казаха докторите.
Ментина, страхотни снимки, чудни са децата Heart Eyes
Манчева, Hug много е пораснал Ал, красавец!
Честито на проходилите мъници, все повече стават, оле!  smile3539
Марти, браво на Аничка за памперса! Peace
Лека нощ от мен, спокойна да е за всички ни!

# 37
  • Мнения: 65
Здравейте и от нас!
Честито на проходилите и на кръстените душици!
Елисе, съжалявам!
Шоши, днес прочетох в едно списание, че на св.Врач  /01.07/празнува и Дамян, така че да ти е жив и здрав!
Ментина, снимките са разкошни!
Марти, браво на Ани!

Бях с децата на море  в Лозенец. Беше страхотно! Дано да повторим пак!
По цял ден на плажа - само коктейли и ...  мечти
 

# 38
  • София
  • Мнения: 5 721
Maнчева,не сме те забравили Hug Heart EyesАл е прекрасен! Peace

Честити имен ден на Дамян! Heart Eyes  bouquet Hug

ФАва,браво на вас за моренце! Party

Elisee,от там го поръчвам до сега не съм имала пробломе с тях! Peace

didisv,радвам се,че няма нищо сериозно! Hug

Лека на всички! Hug

# 39
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
ptigra, слушам и изпълнявам, нали така  Mr. Green Катерина е без спирачки, разголва ме да суче навсякъде и гърдите ми вече не са моя собственост официално  Mr. Green
Марти, браво на Аничка.
bob4enka, хъм, гъбички. Писна ми от тях! Да се отървеш бързо.
man4eva,  Hug Липсваш. Ще го изпапкам Алекс-сладуранест. Мммм ти си сменила прическата - секси мама, грррррр  Whistling Много ти отива.
didisv, ох!
фава, размечтах се  Crazy
shoshi84, ако празнувате днес, добре да го изкъпеш батко Дамян  Heart Eyes

Ха, пък на нас ни оправиха плувната в града - основен ремонт. Днес ми казаха, че всеки понеделник сутринта ще има часове за бебета. Тия дни и подробности ще науча и ще правя Катерина плувкиня  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 222
Добро утро!

Всичи явно все още спят или вече са на разходка.

Манчева-наистина се губите, но ти си имаш ангажименти и те разбирам напълно. Новата ти визия е суперска!
Дидисв-радвам, се че не е по-лоша ситуацията от тази, която вчера описа. Бързо да се оправяш!  Praynig Hug


Мойто диване тази нощ ме подлуди. 4 пъти се събуди, от които два пъти цока. Такова нещо никога не се е случвало, дори и като беше бебенце. Става прав в кошарата и надува гайдата. Дано да е от зъбите.

Аз пък от тези жеги направо немога вече да дишам, не мога да спя, направо полудявам. Да вземе малко да се разхлади това временце!

Хубав ден на всички!   bouquet

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 12:13 от PIVANOVA

# 41
  • Мнения: 389

 По кафенце,ако има кой да пие,явно всички са забегнали
Благодаря на Rebeka ,didisv ,Shoshi и elissee

# 42
  • Мнения: 514
ДОБРО УТРО!

СЕГА И НИЕ ИЗЛИЗАМЕ!
Но първо ще си пийна от кафенце на  pokahontas -мерси  bouquet  bouquet

Манчева--Страхотни снимки !! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега излизаме
4ао за сега

# 43
  • Мнения: 3 388
Добро утро   bouquet
Ужасно е горещо и тук, не се диша, хем тези дни всяка нощ има буря! Пиванова и аз съм така, будя се по сто пъти  Outta Joint
Хубав ден и от нас! Дано намерите поне малко прохлада  Grinning

# 44
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте и от нас.
И ние не сме се мяркали отдавна, но пък много си мисля за вас. Бяхме 4 дни на село и един ходихме до Спанчевци да се видим със сестра ми и децата. Новото при нас е че искаме да ходим без да се държим за ръце, а още не може да пази равновесие и днес ще взема от тези колани за прохождане. Другото ново е че имаме вече 7 зъба Mr. Green, повече са от на дядо му hahaha. Ядем си много хубаво в столчето и 2 пъти на ден спим в креватчето.
Сегаааа.....
Честито на проходилите.
Честито на всички месечинки.
Честито ако е имало и рожденници.
Ето и едно предложение за заглавие за 1 годинка. Ако иска някой може да го направи малко по-римувано: На 07.07 първата първа годинка празнува августската дружинка

Общи условия

Активация на акаунт