Работна тема на превеждащите от сайта на Пилхар (ГНМ)

  • 11 898
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 376
nenaatoa там има само на немски.

Ако има нещо на английски бих желала да се включа и аз Peace

# 106
  • Мнения: 1 725
Привет! Не зная дали това е правилното място, където да споделя проблема си и да поискам съвет. Дъщеря ми има голям страх от прахосмукачката. Чувала съм, че и други деца се страхуват. Но в нашия случай и аз имам голяма вина за това - като по-малка не се страхуваше така, но купих помпа за почистване на нос, която се закача към прахосмукачката и се използва мощността на последната. Детето дори не беше чак толкова хремаво, но аз реших да я пробвам как действа. 2-3 пъти и чистих носа тогава. Много съжалявам сега и направо ми идва да се  #2gunfire И съм притеснена. Днес чистих в нейно присъствие - нямаше начин, чаках гости и нямаше кой да я разсейва в друга стая. Тя плака през цялото време. Отделно и с баща и се скарахме и на викове стана свидетел детето, и вечерта като я приспах, първото и събуждане (както обикновено след час) бе съпроводено с неистов рев, точно като силно изплашена. При предишни караници се е случвало това.  Cry  Затова гледам да ги избягвам. Но с прахосмукачката не зная как да постъпя - страх ме е да не я стресирам още повече. Тя понякога отваря шкафа, в който я държа, понеже не помни, че е там това страшилище, и започва да плаче и да бяга оттам. Засега я оставих нарочно на видно място да свикне да я вижда и тя не и обръща внимание, но като я включа следващия път пак ще преживее голям страх и стрес. Четох малко от ГНМ и се страхувам това да не и предизвика някоя болест - в тази крехка възраст е толкова податлива!

# 107
  • Мнения: 936
Копирай си въпроса в темата за ГНМ.

Общи условия

Активация на акаунт