СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 12 017
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 658
Мире,айде ма,душко,почвай,толкова е хубаво сам да си обикаляш и да си иzбираш.Представи си нещо:чакане до последно,после мъжът ти и майка му да ти иzбират нещата,примерно де.Как ти се струва?Аz zаради това бавно и славно..То тука няма и кой да ходи да ми купува де,освен мъжа ми.И не че нещо,но и тоя вариант не ми допадаше..
Айде,чакам да кажеш,че сте се юрнали,та да се радваме и ние с тебе  Wink .И беz това само zа това мислиш май.Май от мъжката половинка zависи,митръшни се и го пребори,няма ли как да го прелъжеш?  Joy

# 211
  • София
  • Мнения: 7 673
Деска, разбира се, че е относително.  Heart Eyes
Аз се притесних аз да не съм сбъркала моята, като гледах твоята и да съм по-назад например  Wink, че броя като войник на уволнение  В интерес на истината и аз много се страхувам от преждевременно раждане и с 4 очи чакам да вляза в деветия  Praynig

# 212
Здравейте момичета, как сте днес аз съм супер щастлива от понеделник съм отпуска 2 седмици  newsm44 newsm44 newsm44
Хей я се наслаждавайте на последните седмици от бременността какви са тези черни мисли за преждевременно раждане и разни други после няма да ги има тези усещания с помръдване в корема и всички хубави емоции свързани с . Пожелавам ви приятен уикенд и само хубави емоции

# 213
  • Мнения: 2 123
Късно се включвам по темата на Мерилинката и контракциите, но като препатила да ви кажа:
адашката /иринарадева/ прекрасно е обяснила родилните контракции, НО - аз получих начално разкритие и 30% скъсяване на шийката от ПОДГОТВИТЕЛНИ контракции, които не бяха така болезнени като родилните, нито пък придружени от други сипмптоми /разстройство, болки в кръста и т.н./ Ето какво става при честите и продължителни поготвителни контракции - Матката като мускул контрахира, т.е. свива се и се отпуска,избутвабебето,  с което натиска шийката на матката и оттам - последици... При първескини процесите настъпват по-бавно, но настъпмат, затова при подобни стресови ситуации като на Мереленката препоръчвам веднага да посетите дежурен кабинет /нито от Шейново, нито от Майчин дом, нито от частн аклиника ще ви върнат/
И още нещо - магнезиевите препарати действат САМО с насищане, т.е. от 1-2 таблетки резултат не може да очаквате. Именно затова ако ви приемат по спешност ви се влива венозно магнезиев разтвор и ви бият инжекцийки папаверин.

дани П, нашата пеленка е от франция, но предполагам, че и в БГ има!

# 214
  • Мнения: 571
Охх знам че трябва да пазаря ама като няма с кой една дума да си кажа камо ли да пазарувам  Cry
Мойто мъж само фитнеса ритането и спането си гледа!!!
Охх Иринка и аз някой път ако стана по-рязко и една гадна болка,ама отвратителна!!Ниско там дето едно време ми беше яйчника!! ooooh!Така се стряскам понякога че....
А свекърва ми ни навести!!!Аз по гащи се разхождам че ми е жега и тя си отключва наща и ме гледа  Shocked Shockedс ей такива очи!!Еми в нас съм си мама му стара ако искам по пу...а ще си ходя!! #Cussing out #Cussing outИ сега девера излиза на квартира и ходи с Маминка да пазарува хладилник телевизор не знам си какво си,мама да му изчисти да му нареди новия дом!!!Абе ужас!!Добре че поне с нас се не занимава че щях да полудея!!И като се заяде защо аджеба толкова рано искам да купуваме количка!!Оххх не сикам да пиша че се ядосвам ама няма на кой да си изплача мъката!! Cry

# 215
  • Мнения: 1 226
Irini единственото поражение,за сега от бременността е, че имам чуството,че съм оглупяла  hahaha Joy Joy Joy

Мерлинка какво става?Пиши  Praynig

Радева как си слънце? Hug
Дес   Heart Eyes

Джул въпреки оглупяването, помня каква бях  hahaha Joy Joy

Мариам само така. На моя не му се размина с толкова малко.След малко тръгвам към морето, за уйкенда  Joy Joy
Хем не ми се иска да ме ядосва, хем виж к'во готино става след това  Joy Joy

Мире злато, питай Радева дали не и е останала някоя амуниция, от вчера, да ти даде  Wink

# 216
  • Мнения: 133
Мирка, споко, и аз нищо не съм купувала още. Решила съм заедно с таткото да нападнем магазините август месец (че до тогава работи и няма възможност Sad)
Магазин зад Била - Комсед. На три етажа е и има много неща Simple Smile Можеш да скочиш да разгледаш, близо ти е  Hug
На по-опитните мами да благодаря за полезните съвети  и напътствия за нас непросветените  Hug Дай Боже всички бебчета да си дойдат навреме  Praynig
Аз съм с най-малката пупааааааа  newsm45 Само 91 см.  Но да е жив и здрав юнака  Praynig
Аз тази седмица от вкъщи си работих, но в понеделник мисля да си предам последния проект и аз да излезна в отпуска. Да видим шефа кво ще каже, щото вече нямам търпение да мисля само за бебчо, а не за още 1500 неща   Crossing Arms

# 217
  • Варна
  • Мнения: 9
Ако на някой му се четат хубави истории за раждане: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171195

Упс, сега видях че даже единия от спечелилите разкази е на Веч   Hug

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 15:59 от Juliko

# 218
  • Мнения: 2 658
Ми самичка,бе,Мире,кат не ти се връzват..или с някоя приятелка,ходиш харесваш и после купуваш,каквото не можеш да носиш с таткото,а ако не и сама става  Wink
Стелче,айде и ти на моренцетооо..
Иринче,раzбирам те,Ама мойто притеснение е по друго.Не точно от преждевременно раждане(все пак zа сега нямам индикации,а сина ми даже го преносих уж със седмица), а zаради друго.На 29.08. лети насам мойта помощ  Mr. Green .Т.е. лелята на мъжа ми(много я обичам),ще остане 2 седмици.Та мойта молитва е,ако не е прекалено нахално,да стане тогава събитието.Щото синът ми тръгва на училище от 11 август.Като тръгна да раждам ми се ще мъжът ми да е покрай мен,не zнам дали ще влиzа,но все пак да е там.А това пък,zащото моя немски е,как да кажа..не на zадоволително ниво.И това ми е най голямото притеснение zа в болницата.Въпреки,че zнам,че ще се оправя,не съм чак такъв zян.Просто zа да съм спокойна.И така,всичко ще се нареди най хубаво,ако стане така,че тя да е тук и да се zанимава с детето.Да не мислим какво да го правим.А на нея може да се раzчита.Но...такива сметки нерядко иzлиzат криви.Е,това ми е на мен притеснението,обясних ви се  Joy

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 15:56 от desi manova

# 219
  • София/Русе
  • Мнения: 83
Ирини, а къде ходиш на масаж ? специален за бременни ли е, че така ми се иска и на мен
Мерлинка, дано си вече по-добре !
Много се радвам, че варненки са изкарали супер Simple Smile))

# 220
  • Мнения: 571
Са и аз барабар Петко с мъжете си измерих коремчето!Ама нали през пъпа трябва??/И ми показа между 89 и 90см!На средата  newsm78Не знам много ли е малко ли е!Добре ли е!Не съм много веща!!!
Ще ида аз до тоя магазин да видя дали нещо ще си харесам! HugБугадаря виии  bouquet  bouquet
Нещо се мъчи да завали ама от доста време се мъчи и не е тръгнало още!!Но веднага се усети хладния въздух за което мога само да се радвам  Mr. Green

# 221
  • Мнения: 1 226
Мире в Младост и гръмотевици и град имало даже, в Горна Баня буря.Ша та разхлади и теб

# 222
  • София
  • Мнения: 7 673
Ириниии, въпреки, че ще ми е трето раждане, живот и здраве, тази е първата бременност, през която имам подготвителни контракции и това, което казваш, ми е много полезно и на мен!
Аз пък имам чувството, че имам някакво частично изтичане на води и ако продължава и аз ще се запътвам към лекар да видя какво става ooooh!
 Praynig

# 223
  • София
  • Мнения: 3 124
Привет и от мен!  Party

Вчера чух взрива рано сутринта, като станах да пишкам, но идваше така отдалече, че не се чуваше много силно. Легнах си и заспах, и даже бях забравила, че съм чула нещо. Земетресението също не го усетихме- не бяхме вкъщи.

Вчера беше последният ни концерт на сезона. Повече няма да ходя на работа.  Laughing Party

Получава се много неприятна ситуация при мен с болничния. Тъй като при нас цялата институция ползва годишния платен отпуск по едно и също време, през август няма да има на кого да го дам.  Sad  Вероятно ще може да се обработи чак към края на август, което означава, че през август няма да получа нищо, а парите от НОИ ще тръгнат в най-добрия случай към средата на септември.  #2gunfire

Страйп, според мен полареното одеяло е прекалено топло за септември месец. Аз лично бих взела памучно.  Peace

В Младост чудничко заваля и разхлади.  Simple Smile

Иринче, да не е просто по-обилно влагалищно течение?  newsm78 Дано са ти напразни страховете!

# 224
  • София
  • Мнения: 7 673
Суит, имам мокро петно на панталона между краката с диаметър 15-20 см.   ooooh! Не ми прилича хич на течение  Sad

Общи условия

Активация на акаунт