СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 11 997
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 123
Адашче, всеки ден имам поне по едн отакова петно. И ако случайно забравя да сложа превръзка, - няма да ти казвам какво става. Добре че съм си основно в къщи.
Иначе имаше медицински метод, с който се установява течение ли е, води ли са. Ако не се лъжа се накапваше капка йод и според цвета се констатираше какво е... Някъде из форума имаше инфо, НО естествено,че личната интуиция е най-важна. Така че по-добре отиди щом така го чувстваш.
sweetkids, честита ваканция! много тъпо това с парите, но като певечето неща в БГ...

като говорите за малките кореми - аз съм най-комплексирана в това отношение. Но и предната бременност бях с малък корем, пък... 3300  ми беше бебето. Днес си купих шивашки метър и ще взема д асе премеря /че нали ви обясних вчера, че на ЖК съм ходила 1 път в 3ти месец и нямам това ценно инфо/

# 226
  • Мнения: 571
Оооо тука още се напиня и не ще да завали!!!Ще се караме!!
Иринка мила как така имаш изтичане на води?Ама я не си мисли глупости нищо не ти изтича!!Освен мозъка ама то на всички ни е така!!Няма да се притесняваш и да си пълниш главата с такива черни мисли!!Аз също съм имала такова мокро петно!!!И имам всеки ден!!И течение може да е и да си се изпотила спокойно Hug Hug
Аз не мога да събудя мъжо да идем до тоя магазин!Дано не го затворят!! PraynigЕййй днес ми е много скапан ден  Cry

# 227
  • Мнения: 79
Иринка, може да е от горещината, пък може и сто неща, но днес е петък за собствено успокоение (ако си тревожна) иди до доки пък дано да е напразно Hug!

Филма ревливия беше:P.S.I.Love.You.2007
 
Доки каза, че изследванията ми са "прекрасни" слава на Бога Praynig!

Днес имаме нова мода, гади ми се и повръщам от всички кисели плодове, диня, домати, трушийка всичко е зад борда.
Че то какво остана само разни въглехидрати дето се дебелее от тях и какво ще стане с обиколката ми?
Може да завърша тази бременност с метър и половина обиколка... Sick

# 228
  • Мнения: 2 658
Ей,много хубаво,Мариам,жеги,голямкорем и да повръщаш... Sick Дано бърzо ти мине  Praynig
Иринии,ама това с твойта така наречрна "женска консултация" направо на беzобраzие ми иде  Close .Как от 3тия месец няма да те викнат повече??Егати,колкото и добре да се чувстваш,все пак..Пък и пари даваш zатова..Май трябва да им се спретне скандал.Но ти май не си от тия.Както и аz,честно каzано  Embarassed
Ох,сега вече ви оставям,че цял ден говоря по тел.и седя на компютъра.Добре,че никой никога не ми се кара..Ма ме е срам от себе си  Wink

# 229
  • София
  • Мнения: 7 673
Мире, за мозъка ми е вън от съмнение, че изтича  Naughty

# 230
  • Мнения: 133
И аз много се потя отдолу  Embarassed Понякога съм като напикана  Embarassed Но сигурно защото за сметка на корема, дупето ми не е от най-малките  Cry
Иринка  Hug Дано всичко е наред  Praynig. Аз не съм от най-вещите, но нали водите имат специфичен мирис (каквото и да значи това)  newsm78 Усещаш ли да има нещо не както трябва?
В този ред на мисли днес милото ме уби като ми каза, че напоследък му мириша все повече и повече на мляко  Mr. Green А аз дори коластра нямам  Mr. Green Но ми е много сладък, че непрекъснато ме души  Heart Eyes
Мариам, гледах го този филм преди 2 седмици. Голям рев падна. Чак на мъж ми му бяха насълзени очите!  И аз да препоръчам един - http://www.imdb.com/title/tt0832266/. Не е много ревлив, но е приятен  Flutter

# 231
  • Мнения: 0
Иринче, какво ме плашиш бе душа с тези контракции и болници. Аз болезнени контракции имам винаги, когато ходя повече. И са точно като болка по време на цикъл и докато не седна се засилват, а после почва да ме отпуска много бързо. Още от края на 6ти месец ми се случваше като чистя и правя повечко неща свързани с физическа сила. Единствено при плуване нямам никакъв проблем. Честно казано даже магнерот не пия, защото ми минават много бързо, което е странно, но е факт.
Мирка, сладурано - наистина много ти отива червеното. Гледах ви сега снимките от последната среща - излъчвате мнооого положителна енергия Heart Eyes.

# 232
  • Мнения: 57
Мирка аз съм "за" всеки да си каже къде ще ражда и да напишем местата в списъка Peace
Гледам че при другите мами в другите месеци даже си избират и вестителки на новините може и ние да помислим за такъв списък макар че имаме време още.
Тук в Младост бая валя и сега се разхлади

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 27
Мисля си за Ирина, за Мерлинката..преживявам го..четох разказите за раждането, постнати от Jujiko..много благодаря, мац..прегръщам ви всички..лека..

# 234
  • Мнения: 2 658
К´во бе,Муц,си такава една меланхолична и отнесена?
Мерлинката,пиши как си,мина ли ти?

# 235
  • Мнения: 2 123
 и мерилинката, и беба ги чакаме на отчет!

# 236
  • Мнения: 571
Ние сега се прибираме от магазина на Т.Каблешков!!Гледахме колички и мъжо хареса на Чиполино Джемата 3в1!!А аз нещо май се опъвам та ще видим!!!И легла гледахме и си харесахме едно дето както се изрази той "се клати" ooooh!
Много неща има беее а аз нищо не разбирам гледам като олигофрен!!То бяха шишета биберони некакви дзвъцки!!Малеее аз не ставам за майка може ли да не разбирам от елементарни неща!! ooooh! ooooh!
Lucicity много ти благодаря!!Почервенях сега от срам  Embarassed Blush Hug
Пееща и аз съм за да си имаме и вестителки!!!Макар че може и да е малко раншко...Те вече всички преди нас си имат бебета за това си имат и вестителки! LaughingАма ша си имаме и ние туй лесна работа!
Мерилинка какво стана как си??
Иринка на доки ходи ли??

# 237
  • Мнения: 133
Нещо ме е ударила една романтика  Embarassed и искам да ви поздравя вас и малките принцове и принцеси с една приспивна песен http://vbox7.com/play:8b5e4024 Дано ви хареса  Heart Eyes Hug

# 238
  • Мнения: 21
Соня, колко нежна песничка  Heart Eyes

Моя милия каза, че нямал търпение бебката да излиза вече и да й се радваме. в неделя влизаме в 8 месец - лелллеее кога мина това време  ooooh!

Мерлинката, беба - пишете как сте?
Мариам ти как си?
 Hug

# 239
  • Мнения: 57
Момичета аз си мислех за това дразнене след като ходя до тоалетна да пишкам, и стерилната и нормалната урина са ми чисти няма бактерии, възможно ли е бебока да го предизвиква това дразнене или пък е нещо друго? newsm78 Моята лекарка като я знам ще каже че микробиология на края ще пускаме, голяма чуденка ми е да си прося ли по рано изследването или да изчакам вие как мислите?
Мерлинка стискам палци всичко да е отминало Praynig Praynig Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт