СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 11 978
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 400
Лелеееее,какви са тези оплаквания,бе? #CrazyМерлинката,Иринка,Беба-що няма доклад след прегледите?Ама какви са тези мокри петна м/у краката ви?Съвсем ме ошашкахте Crazy
Стискам палци на всички-дано всичко е наред Praynig Hug
Мариам-расмя ме с таз метър и половина обиколка Joy
Деси-машалла,ма булка-кво коремче си барнала Party Абе,коя е тая мацка-Grig newsm78Нещо ми се губи Thinking
Сонче-много мила песничка Heart Eyes
Хайде,лека ви нощ,че днес съм заспала Гана Sleeping

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 27
Мире, ти ме питаше за иконите- ето инфо..http://www.bulphoto.com/events/13404/ Hug
Анджи, чакай да ми мине, бейбе, сериозността и пак ще вляза в еуфория. Разчувствала съм се.  Hug
Лека нощ на всички! Hug

# 242
  • Мнения: 42
С тези контракции не е добре работата  newsm78 и аз съм така напоследък и вчера uanda ми вкара друга размисла, ако взема да раждам по-рано дали не е добре в АГ  newsm78, но за сега не съм сменила мнението си. Като се сетя при предното раждане се бях уговорила с доктоири и в трите болници ooooh! и 5 дена преди това още се колебаех къде да родя... бременна работа  Blush но не съжалявам за избора   Simple Smile.

# 243
  • Мнения: 4 156
Момичета, дано всичко да е наред с вас и бебенцата  Praynig

Прочетох последните страници, тъй като ми беше трудно да чета през седмицата.
Ирина, аз имах сериозни проблеми с хемороидите при предишната бременост. Пробвах какво ли не. Не си назначавай нищо сама - оказа се, че някои лекарства за мазане не са безвредни за бебето. Дано вече да не те боли. На мен и сега ми предписаха профилактично нещо за хемароидите, но не съм стигнала до него.

Варненската среща е била страхотна. Личи си, че сте се забавлявали.

Бяхте ли в магазина зад Била? Ние често минаваме покрай него, но аз си мислих че е само на 1 етаж и че има само детски играчки.

Вчера си взех бебешкото столче. Поръчах го от немския ebay. Много е хубаво. Малкия ми син реши, че е за него и започна да го ползва като люлка. Дано не го счупи.
Модела е: Chicco Synthesis X-Plus Manhatten

Благодаря за коментарите и съветите за одеалцето. За изписването ще е памучно. А след това ще поръчам и поларено. Предпочитам всичко да ми е подготвено до август. Когато ще навлезна в 9-тия месец. Много по-лесно ми е да поръчам онлайн, а там се чака за получаването поне 2-3 седмици. И нямам много време.

Моята "талия" е 114 см. Ужас. А беше към 80. През нощта сънувах как решавам твърдо да почна диета, че много съм се отпуснала.



# 244
  • Мнения: 571
На 3 етажа е магазина! PeaceНо третия не е за детски стоки а по скоро за дрешки и обувки за мама и тате!! PeaceВлез и го разгледай!!Ние днес бяхме!Не е кой знае какво но пък може да си харесаш нещо!

# 245
  • София
  • Мнения: 372
здравейте момичета  Hug
много ми липсвате, ама чак вчера ни свързъха със света  ooooh! нов блок и никакви комуникации до сега  Mr. Green та два дена чета  Tired едва ли ще успея да навксам всичко пропуснато  Embarassed
ирина, за това лекарство, за което питаш - прокто-гливенол пише че може да се ползва след 4-ия месец без да се превишават дозите
днес почнах йога за бременни и Дидка беше там  Hug тя може и да се е похвалила в предна тема, ама аз като не съм чела...
и аз в някои дни имам много чести контракции, но ги усещам главно като лежа  Thinking моят доктор ми изписа свещички Хотемни 20 мг, ама аз не ги слагах, защото пише че не стават за бременни  #2gunfire  #Cussing out  Sick
а за бебчо не съм купила НИЩО, от това не ме е срам, ама и нищо да не съм си избрала  newsm78 сега ще търся темите с количките  ooooh!
хубави емоции на всички   bouquet

# 246
  • София/Русе
  • Мнения: 83
adicted, къде ходите на йога ? хареса ли ти ?
лека нощ на всички !
Simple Smile

# 247
  • Мнения: 1 666
Е, аз пък ще кажа - Добро утро!

Не съм писала вчера, че ми беше криво, заради друга драма в другата ми отчетна тема, но следих и тук притесненията на Иринка и Мерилинка! Момичета дано вече сте се поуспокоили и притесненията да са били напразни! Пишете днес как сте!

Иначе подготвителни контракции и аз имам от време на време, особено като се преуморя, но минават с малко лежане на лява страна.

А вчера бях на консултация и ме е налегнала една друга мисла. Последните 20 дни не съм качила нито грам, което принципно не е лошо, защото е важно бебето как върви. Но нали знаете, бременна глава - угодия няма, сега пък ме хванаха едни размисли и страсти на тема дали бебето няма да е малко.... и тем подобни.... Иначе другото е наред, даже в повече. Имам предвид хемоглобина ми. Сигурно тази седмица ще повторя изследването, че май нещо са ми го объркали в тази част. Изкарали са ми хемоглобина 152 Shocked! Аз в напълно здраво и небременно състояние никога не съм имала такива стойности, а какво остава сега?! Ама карай да върви....

И за успокоение на другите като мен пак да кажа - и аз не съм купила нищо за бебето още. Първо ще прегледам дрешките от сина ми, а после с мъжа ми ще направим един целодневен тур из Пловдив и ще съм готова. Аз и предишния път всичко на куп напазарих и так ми беше по-удобно.

Лек, приятен, а дано и малко прохладен уикенд ви пожелавам! Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 822
Иринка, Мерилинка, гушкам ви много и се моля всичко да е наред, това да са само фалшиви тревоги   Praynig  Пишете и двете, не ни дръжте в напрежение!
И аз имам от време на време подготвителни контракции, но не са чести, а сега след като пия Магнерича, почти нямам. Но от схващанията в краката не мога да се отърва и това е. Тази нощ пак имах и толкова ме заболя единия крак, че чак се разпъшках от болка - мъжа ми се събуди чак. На сутринта ми вика, че си помислил, че раждам, милия.  Crazy

И също така, почти нищо не съм купувала за бебето, само две-три дрешки. Количка ще ни дадат наши близки, също и още дрешки, и май-май мисля в началото на 9-тия месец да вземем само леглото и чаршафчетата, и примерно един пакет памперси, някаква бебешка козметика,хавлийка, коритце, одеялце и ... това е. Даже и биберон май няма да купувам в началото - да видя накъде ще тръгнат нещата с кърменето...

# 249
  • София
  • Мнения: 372
Последните 20 дни не съм качила нито грам, което принципно не е лошо, защото е важно бебето как върви. Но нали знаете, бременна глава - угодия няма, сега пък ме хванаха едни размисли и страсти на тема дали бебето няма да е малко.... и тем подобни....

добро утро и от мен!
аз от три седмици не съм качила, даже след морето отслабнах 1,5 кг, но моето притеснение е друго /твое успокоение  Hug / Марков каза, че бебчо върви голям  Thinking на една от мамите с моя термин, пак Марков и е изкарал бебчо 0,400 кг по-малко от моя..., не си спомням името й, ама е била един ден след мен на преглед. а вече терминът ми е преместен с една седмица напред, няма накъде да го местя с още 2 за мое успокоение  newsm78
-Elena-, на йога бяхме тук http://natalyoga.net/index.html - на мен лично ми беше интересно - може би защото не правя нещата както трябва и сигурно няма още ефект - повече мисля какво да правя, слушам и гледам. като дойде ред да се отпускам повече със сигурност ще е по-добре
хубав ден на всички и само добри новини  Naughty

# 250
  • Мнения: 1 621
Да кажа и аз, при прегледа - няма разкритие, шийката си е скъсена, но няма промяна/ супер това е важно/, продължавам с лекарствата и пазенето на леглото Sad
Питах я дали мога поне по няколко крачки да правя, че се схванах да лежа, а още бая време има и ми каза, че може ама по малко. В тази връзка до събота ще се местим у моите родители, те имат двор та дам по тревичката да мърдам по малко поне. Нашата къща дето я строим вече е ясно че няма да се завърши до сепрември Sad та ще се гъчкаме с нашите за няколко месеца  /така исках да го избегна/.
 И мен ме притеснява, че съм отслабнала даже вчера и лекарката питах ама тя вика "мен ме интересува бебето да расте" а то си расте. 60 кг съм, а бях станала даже 62,5. Мноо странно, опитвам се да ям, ама стомаха ми е свит, пък и киселини ме мъчат почти от всичко.

# 251
  • Мнения: 2 123
Добрютро.... за мен вече е обед... не е честно! Чакам съботата и неделята, когато оставяме малкия, за д асе наспя, а се ококорвам в 7.30  Sad Неприятното е, че през деня се чувствам уморена, но не мога някак да се унеса... Вие как сте със спането?

Иначе снощи, за да не остана по-назад от вас и аз имах продължителни контракции. Коремчето ми горкото беше станало на камък - спомних си предната бременност, когато доста време беше така.. И аз като Елс, засега удържам фронта като полежа по-продължително време и като си пия редовно магнезия.
Моарейн, съчувствам дза крака. на мен също ми става ако си опъвам каракат напред в шпиц, заради което вече дори насън контролирам положението - разтягам ги само в контрашпиц. Иначе моя приятелка така в 9тия месец беше вдигнала мъжа си. В просъница толкова силна болка изпитала, че решила, че е родилна и е време за болница.   Flutter
Беба, колко процента ти е скъсена шийката? Лежи си, това е единственото спасение. Пък и малко остана. Като се замисля,че много жени лягат да мътят от 3ти месец. Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен Hug
Беба радвам се че всичко е ок, почивай и това е. Чакаме новини от Мерлинката дано всичко да е приключило добре Praynig
Аз смятам като се върнем от Бургас и да напазаруваме окончателно и Август месец само да си почивам и да се настройвам за раждането, не вярвам в 9 месец много много да ми се ходи по магазините Wink
Айде лек ден на всички Peace

# 253
  • Мнения: 1 666
Добрютро.... за мен вече е обед... не е честно! Чакам съботата и неделята, когато оставяме малкия, за д асе наспя, а се ококорвам в 7.30  Sad Неприятното е, че през деня се чувствам уморена, но не мога някак да се унеса... Вие как сте със спането?

Същата работа съм и аз ooooh!! С тази разлика, че се ококорих даже в 7ч., ама се натисках да лежа поне до 7:30ч. Ама навици, какво да се прави, като съм свикнала от малкия по това време да ставам. А през деня даже умишлено избягвам да спя, за да мога поне вечер да съм максимално уморена и да спя. Иначе комбинацията със жегата ми идва в повече и само се въртя, потя и пъшкам в леглото.

# 254
  • Мнения: 11 315
Питахте за Асето - тя е при майка си на Шипка, ама и аз вече взех да я мисля, че не влиза толкова време. Дано само напразно се притеснявам. Май и на почивка щяха да ходят  Thinking

Ирини, не питай за спането, пиле, че аз съм една от недоспалите. А снощи ме налегнаха едни стомашни болки, само дето не вих като върколак по пълнолуние, та само се въртях из леглото и се наливах с чай. Сега съм като сомнамбул Crazy

Девойките с проблемите! Влезте на отчет, че ви мислим! Само Беба писа. Ирина, Мерлинката??? Hug

Общи условия

Активация на акаунт