СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 11 973
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 133
Добро утро и от мен    bouquet
беба, радвам се всичко е наред  Hug За къщата не го мисли и тя ще си дойде с времето  Wink
И аз съм зле със спането  Sad Нали милото  сега е на нощни снимки и явно това още повече ми допринася да ставам почти на всеки час. Сутрин се ококорвам рано-рано и после в просъница се натискам още час да поспя  Crazy Но явно организма се подготвя за идването на бебо (въпреки, че в дебелите книги пише, че последните месеци много се спи  newsm78)
За крампите чак не ми се говори. От една седмица пия и магнезий и имам чувство, че вместо да ме облекчи, те още по-гадни взеха да стават  #2gunfire
Иринка, Мерлинка чакаме добри новини от вас  Praynig
Асенцето, и аз я мисля, че не е влизала въобще, а каза, че ще има достъп до нет на морето  Thinking
Дидка , и теб никаква те няма  Thinking
Гушкам ви всички и желая хубав ден  Hug  bouquet Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 822
Аз мисля, че Асето е на море... беше писала по-напред в темата за отзивите си от хотела...

За спането - аз си спя добре, като изключим ставането да пишкам през нощта, по един или повече пъти... Но и на него толкова съм свикнала, че не ми се отразява през деня и се чувствам добре. Готова съм за нощните дундуркания на бебо Simple Smile

Беба, добре че всичко е наред, почивай максимално! Simple Smile И аз като Соня ще ти кажа, не го мисли за къщата, всичко ще се нареди... В тази връзка и ние чакаме да ни построят апартамента, и зимата ще трябва да сме при нашите, ама ще го преживеем, в името на бебко! Simple Smile

# 257
  • Мнения: 66
Red_sonya, току що четох някъде, че крампите се дължали не само на липсата на магнезий, а на фосфор, калий и калций. И честно казано, на мен ми се поразминаха, след като последните 10 дни засилих отново киселото мляко (несъзнателно, от жегите и без това не ми се яде друго). Имах жестоки крампи, просто....И както останах сама, защото моят мъж замина в командировка, направо нощем стана ад.....А, между другото тва с магнезия е малко странно, май, защото магнезий се съдържа почти във всички храни, и няма как да имаме недостиг на магнезий, освен ако не стоим гладни  newsm78

А ето къде го четох тва за фосфора и калция http://www.mamaibebe.com/?id=153

# 258
  • Мнения: 343
Ааа, Уанде, аз съм Grig, не съм много по писането и на нощните ви седянки не съм се появявала, ама съм си тук бе. Аз толкова се гордея от себе си, че се престраших да пиша и на срещи ходя Crazy Все се притеснявам много, докато напиша някой пост по 100 пъти се препотявам, абе луда жена Embarassed

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 13:06 от Григчо

# 259
  • Мнения: 8 229
@juja Аз ги оглеждах тези креватчета на Дизайн Бейби и точно Аделина. Не обърнах мног внимание на люлеещия механизъм. Какво значение има къде е? За Виктор не сме използвали такъв механизъм. Даже и сега си мисля, че без него е по-добре и идеята ми е още отначало да го държа застопорен. Всички креватчета, които оглеждахме и ни пасват като размери и допълнителни чекмеджета, го имат този механизъм. Смятам че е излишен, ама като го има...
@red_sonya, моят стомах също е 90см. Преди да забременея беше 60см. Значи 30см разлика. Ама си раста на дупе и дрехите основно там ми стягат. И предният път нямах стомах, а Виктор се роди 3400кг.
И ние нищо не сме купували. Трябва да поръчам креватчето и да дам поръчка за един шкаф за играчки и дрешки. Ама трябва да направя една скица и някой ден да обикаля фирмите тук и да видя кой ще го направи. Трябва и да пребоядисаме стаята, че на места стените са на ръчички. Смятаме да пробваме новата боя на Мегахим с Тефлон пък да видим какво ще излезе. За бебо ще купя само някои дрешки за изписването и това ще е. Всичко друго ще ползваме от Виктор. Одеяла и тънки и по-дебели има един куп и чисто нови чаршафи. Само трябва да отделим по-малките дрешки и да ги прекарам през пералнята, ама сигурно ще е чак в средата на август.

# 260
  • Мнения: 400
Аааа,Григчо HugАбе,помислих,че може да си ти,ама в албума си с ник на uk.,та за това реших,че тази Grig може да е някоя мама,отдавна регистрирана и НЕ пише.А ти що така го мислиш кво да пишеш? NaughtyОт де тоз страх,а? Heart Eyes
беба-радвам се за добрият отчет PeaceГадно наистина,че трябва да лежиш,ама няма как Confused
Да ви кажа-с PATE се чухме преди 2 ч.-влязла е в болница за 3 дни TiredИмала контракции на 5 мин.Слава Богу-няма да роди сега PraynigНяма разкритие.Да й стискаме палци бързо да се оправя Praynig

# 261
  • Варна
  • Мнения: 9
 Shocked Уанде, тва за Пате лоша новина - дай боже всичко да е наред и да спрат тия контракции че много рано бее  Praynig

Аз да се оплача - от четвъртък ни спряли общия ток в кооперацията и нямаме асансьор. Направо ми се плаче кат се зататрузя по стълбите до 5-6 етаж  Cry Дай боже в понеделник да го пуснат вече  Praynig

# 262
  • Мнения: 57
Много неприятно това с Пате, дано бързо да се оправя Praynig Praynig Praynig Praynig

# 263
  • Мнения: 400
Абе,остави ooooh!От къде заговорих и аз за преждевременно раждане и виж кво стана.Добре,че ще се разминат нещата,ама се стреснах като ми каза,че на 5 мин. й били контракциите ooooh!
На вас пък дано ви пуснат асансьора,че ще оплезиш език докат се качиш до 5 етаж Peace

# 264
  • Мнения: 2 123
Стискам палци за Пате... мога даси представя как се чувства!  Sad Дано бързо се възстанови и дано в редиците ни повече няма преждевременни престои по болници  Praynig

В този ред на мисли Ирина, Мерилинка - драснете 1 ред бе девойки!

п.п. аз цял ден също съм с болезнени контракции  Sad ... Какво става?!

# 265
  • Мнения: 400
Хей,irinii-и ти ли,слънце??? HugДано всичко е наред PraynigОх,стига вече,момичета!Какво става?Пазете се!!! Hug Heart Eyes

# 266
  • Варна
  • Мнения: 9
Ех, явно има нещо във времето - от вчера все такива новини  Sad Дано всички са наред.
Да бе Уанде - гледам вчера и тя писала че има малко контракции ама не звучи обезпокоително. Уф дано всички сме добре и да устискаме още 2 месеца  Praynig Praynig Praynig
Пък аз кат знам че пак се изпружих на плажа днес, ама вече по-ранко.....
Ирини и ти ли бе... то тва май заразно стана. Стискай душата  Praynig

# 267
  • Мнения: 66
Juliko, точно това щях да кажа - явно има нещо във времето. И аз от вчера едва едва мърдам. Имах контракции, а сега коремът продължава да ме наболва...гледам да лежа, само тогава  е ок. Явно времето е тежко. Във вторник съм на ЗК, така че тогава ще стане ясно какво става...
Леко на всички... Praynig

# 268
  • Мнения: 571
Какво става бе момичета!!!Недейте така моля ви!!
Патеее милчико пате дано всичко се размине бързо! Praynig Praynig PraynigОхх много е рано за бебчето!Дано да се оправят нещата!!МИлата представям си как се чувства!! Praynig
Ирини хайде не и ти!!!!Ох притесних се!И всички мами дето липсват и не се отчитат!!!Само ви мисля!!!Момичета стискайте кълките поне до август!!!!Да влезем в 9я!ю
Беба много се радвам че си добре! Hug
Ирина Мерилинка къде сте бе момичета???Какво става с вас?????Мислим ви всички!!!!!Ейй рано се за септемврийско бебе вярно че всички преди нас се отчетоха ама ние ще си ги държим нашите да пораснат  Hug Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 3 114
И аз се притеснявам, че Ирина и Мерлинката не са се разписвали вече цял ден.  Rolling Eyes

ДНешният ми ден мина в приятно мързелуване, докато мъжът ми и наш приятел лепяха тапети в хола.  Simple Smile Утре, обаче, ще се включа в довършителните работи.  Peace В понеделник пристига новият диван и новото легло на два етажа за големите деца. Холът ни скоро ще е готов, но има още много работа по другите две стаи.

Аз мисля, че не е лошо скоро да си определим вестителки, защото имаме момичета с доста по-ранен термин. Аз  се самопредлагам за такава, тъй като терминът ми е на края на септември и всеки ден влизам във форума. Wink  Само кажете кога и на кого да си пусна телефона, за да ме включите по-нататък в увода на темичките.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт