Дайте предложения за име

  • 3 732
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Много харесвам Милен Peace

# 31
  • Мнения: 158
Мартин,Момчил, но можеш и да погледнеш на именика там има най-различни имена.Пожелавам ти успех в избора  bouquet Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 966
Мануил, Мариян, Марин, Матей, Милан, Момчил, Мирослав, имам едно познато момченце, което се казва Милеслав
А иначе Николай, Никола, Виктор  Mr. Green  Борис, Радослав

# 33
  • София
  • Мнения: 1 529
Милен,Марио,Мариян,Младен и Мирян

# 34
  • Мнения: 3 016
МИРОСЛАВ ,но аз съм пристрастна.

# 35
  • Мнения: 3 804
Максим,Марк,Матиас

# 36
  • Мнения: 1 586
С "М" най ми допада Младен,иначе Християн, Александър,Стилян........ Peace

# 37
  • Мнения: 315
Мариян, Марио, Маргарит, Милен, Милан, Мирослав, Милослав, Марислав, Момчил, Младен, Магдален, Матей, Матьо, Мануил, Михаил.  Peace

# 38
  • България
  • Мнения: 181
Мартин или Михайл!

# 39
  • Мнения: 40
Мили дами, благодаря на всички за предложенията. Всъщност най-лесния вариант за мен е да го кръстя на мъжа ми, който се казва Мартин ( обожавам това име) . Ама нали уж да не се обръщат и двамата като им викам ( до някое време живот и здраве ). Та затова мислех да е друго име с "М". Свекър ми е Михаил, свекърва ми - Маргарита. Аз харесах Маргарит, но мъжа ми смята, че не било подходящо. А и сега свекър ми ( който м/у другото е много силен характер и е лидер в цялото семейство ) очаква да го кръстя точно Михаил. Не че самото име не ми харесва, но идеятя всички да му казват Мишо не ми допада. Другото име, което също ми хареса е Максим. Но все повече се замислям и за други имена, които не започват с "М". А вие как се справихте с "традицията" , че първородното дете "задължително" трябва да е кръстено на родителите на таткото? Защото имам странното усещане, че ще водя битка.... Simple Smile   
Благодаря и поздрави на всички !!!

# 40
  • София
  • Мнения: 44 120
Да, най-добрия избор е да си кръстиш детето на него си, но е хубаво да го беше казала още от началото, сега като вече си мислела варианти на тоз и на онзи, ще ти е по-трудно, те хората веч са се понастройли...Много зависи и мъжът ти на какво мнение е, ако застане до теб в решението или каже, че той така иска, надали родителите му ще спорят с него...

Иначе аз борби не съм водила и двамата с мъжо бяхме на мнение, че детето ще си носи собствено име, никой гък не каза....

# 41
Има хубави имена с 'М'...
Много ми допада Мирослав - не се среща често, добре звучи. И галеното Миро е приятно.
Детето на моя приятелка се казва Матей - и то ми харесва.
Има и старо българско име Мартик, според мен звучи добре и е интересно. Имам стар български именник, засвидетелствано е през 15 век.  Simple Smile
 

# 42
  • Мнения: 5 317
Михаил ми харесва.

# 43
  • Мнения: 1 364
Мирослав

# 44
  • Мнения: 36
Методи... Peace

Общи условия

Активация на акаунт