Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 468
  • 215
  •   1
Отговори
# 105
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Честит рожден ден на малките разбойнички на Айла. Да са весели и щури и много здрави.   bouquet

# 106
  • Мнения: 541
Честито на Ваня и Ники! Весело изкарване и чакаме снимки.
Много здраве желаем, усмивки и игри.

# 107
  • Мнения: 291
честит рожден ден на сладурчетата на мама Айла да са живи и здрави!!!! newsm59 

# 108
  • Мнения: 1 165
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ И ВАНЯ! Да растат здрави и щастливи!
Мими, честит празник!



Дано вече сте добре всички и макар и по-късно да отпразнувате рождения ден на принцесите.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 844
Честит рожден ден на Ваня и Ники!
Да са живи и здрави, палави и игриви!

  bigdance2 Tada  bigdance2

# 110
  • София
  • Мнения: 12 233
  Благодаря ви много момичета  Simple Smile
  Ники днес вече беше добре и си изкарахме много хубаво. Ще се опитам утре да кача снимки и да ви покажа тортата и рождения ден   Simple Smile

# 111
  • Мнения: 3 638
ЧРД на Ваня и Ники!

 bdbaloni   Tada  bdbaloni

Честит празник и на теб, адашке!  cheers

# 112
  • Мнения: 4 306
Aila , честити ти рожденнички!
 party006  newsm59  party006
Да са ти живи и здрави момичетата,
да имат щастливо детство,
с много игри и усмивки!

 
tanini, по съвет на педиатъра очетата ги промивам с преварена водичка или с чай от лайка.

Аз не мога да се стърпя и да си кажа... разтапям се от удоволствие като гледам двамата как се гледат и си гукат, пипат се пищят от радост, че се виждааааааат. Направо си ги гладам и си рева. Не мога да повярвам, че ми се случва. Толкова е хубаво.

# 113
  • Мнения: 517
Аила, честито и от мен на патерица, дано всичко е минало добре и тортата да не се е раЗтекла от жегите  Laughing Да са ви живи и Здрави дечицата

Вера, мога да раЗбера как се чувствас, моите Засега се раЗглеждат с интерес, но до твърде директни контакти не се стига. Засега...


# 114
  • Мнения: 1 165
Охо, Вера, още по-хубаво ще става.  Grinning Grinning
Моите днес се биха с възглавници, освен другите дивотии, които вършат в кошарата. Даже и клипче им направих, заливаха се от смях.


Уф, сега пък си мисля за другоооо. Кога става най-трудно, като искат да ходят, а не могат сами ли  newsm78. Как процедирахте майките на по-големите вече, които бяхте сами с тях по цял ден, като мен.
Кога ще им писне в кошарите  съвсем Rolling Eyes. Ние имаме три в различни стаи, сменям ги, събирам ги, разделям ги, отделно че вече се държат за решетките в леглата и там си играят и не искат да сядат изобщо.  Close Само нареждат и викат.  Мишо е като селска клюкарка, само вика и повтаря: кой, кой, аааа, и такива неща, голям любопитко ще е.  Laughing
Как стои варинта с оставянето на килим и да играят, кога могат сами да седят супер добре, че сега от време на време се изплющават в кошарите и леглата.

# 115
  • Мнения: 431
Ч. Р. Д. , на бебоците на Ирка и куклите на Айла! Да са ви живи и здрави дечицата!!!

Каси, на наште вече им писнаха кошарите. От 9я месец горе долу ги оставям на земята, разхвърлям им играчки и те си се занимават. Пълзят, изправят се, падат и така. Веселба голяма. Последната мода е да блъскат столовете и да си ходят с тях. И при все, че в къщи е теракот.  Аз фори малко се притеснява,  че Сами постоянно лази и коленцата му са загрубели, дали няма да се повреди нещо. Ама так им е кеф и така си ги оставям да си играят, като им омръзне, в проходилките.

# 116
  • Мнения: 306
Момичета, не съм ви забравила и ви чета редовно, но май все нямам време да пиша. Моите момичета вече са по четири килограма. Папкат и слушкат. Вечер малко ни мъчат коликите, но какво да се прави... лесно щастие няма.Татито много помага и все още имаме наществие от баби, дето помагат Mr. Green После като останем сами ще му мислим newsm78. Само да са здрави малките Praynig Praynig Praynig
Привет на всички нови близнашки мами, че аз докато се наканя да вляза във форума, колко много нови бебчета се родили.  bouquet  bouquet  bouquet

Вчера на консултацията ми казаха, че едната бебка има лека пъпна хернийка и малко се притесних. Уж сама щяла да се оправи, ама сега го мисля. Сега отивам да чета по въпроса. Някоя мама, ако има опит и може да сподели нещо за това ще съм благодарна.

# 117
  • Мнения: 4 306
djini_selena , не знам какво да те посъветвам. Надявам се да не е сериозно нещо.
Аз също имам организационен въпрос. Как се справяте с децата, като се научиха да се обръщат? Ники вече се върти, особено нощем. Притеснява ме, че си удря главичката в решетките /въпреки обиколниците/, но най-вече, че като постои малко по корем и започва да повръща. Да не аспирира от повърнатото, докато спи и да се задуши.
Заради това постоянно удряне в решетките, обединихме двете им легла и сега стана една огромна кошара 140*140. Търкалят се на воля. Само, дето нощем ги намирам на най-невероятни места. Mr. Green

# 118
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит рожден ден на Ники и Ваня с малко закъснение и от нас! Да са живи, здрави и много щастливи!  bdbaloni
Радвам се че са се оправили и сте си изкарали добре Simple Smile

# 119
  • Мнения: 1 165
Последната мода е да блъскат столовете и да си ходят с тях. И при все, че в къщи е теракот. 

Кои столове  newsm78. Вашите големите ли Rolling Eyes, малии, кво ме чака, аз сега мрънкам, засрамвам се веднага.

Общи условия

Активация на акаунт