Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 464
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 165
Честит рожден ден на сладките Дари и Ради!

Здрави, весели, послушни Wink!

Йоана, честит ти празник, мамо!   bouquet

# 211
  • Мнения: 1 174
Много благодаря! Hug Hug Hug

# 212
  • Мнения: 517
3здравейте и от нас  Party,

ние имахме кръстене на 23. август, дечковците се държаха смело и не плакаха, а малката дори се усмихваше на свестенника, които беше млад и симпатичен  Wink.
В продължение на 10 дни се наслаждавах на помостта на българската рода, родителите ми, брат ми и жена му и бли3ка моя приятелка бяха тук... От днес отново съм част от триото "мама, Жожи и Тери".
На 15. септември ни предстои ваксинация и честно ка3ано се тревожа как сте мине  Thinking
А на 21. септември се каним да идем 3а 1. път на почивка, на няколко часа път оттук в района около 3алцбург.

И нека се похваля, че не ме сдържа  Grinning Сте ставам леля, повлякох крак и брат ми и жена му ме последваха (1 година след мен  Praynig) Peace Stop

Честит рожден ден на дечковците на мама Йоана   bouquet  bouquet. Да са послушни, 3дравички и жи3нерадостни...

# 213
  • Мнения: 2 950

Къде е Нелиииииииииииииииии??? С нетърпение я чакам  Simple Smile

Нели е на село и изпраща мноооого поздрави на всички!  Hug Hug Hug Говорих с нея още преди да заминем за море, но сега се сещам да ви предам поздравите  Embarassed Каза, че са изпразнували рождения ден с по-големи дечица, че там нямат връстници-приятелчета, но било весело. Ей, забравих да я питам каква торта е направила, че тя нали е майстор на тортите.  newsm38 Ще й звънна да й кажа за срещата, ако не се е върнала преди това.  smile3552

# 214
  • Мнения: 291
Зори честита ви месечинка,мила да растете живички и здрави Hug newsm51

# 215

Общи условия

Активация на акаунт