Бебешка близнашка тема VIII

  • 14 479
  • 215
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 895
Каси, темата е пусната и закована още в четвъртък Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325849.0

# 196
  • София
  • Мнения: 1 711
Каси аз ползвам за навън на чико 30 фактор, на нивеа мисля че детския в 20... то по принцип фактора има значение колко дълго ще те пази. Искам да кажа, че примерно ако естествената ти защита на тялото те пази 1 час преди да изгориш със съответния фактор ще изгориш след 5 часа... нещо такова бях чела някъде на една листовка, но не помня точно цифрите. Ама и аз как го обясних... дано да си ме разбрала. Хайде и да ссе върнете черни за срещата  Hug

# 197
  • Мнения: 2 950
Здравейтеее!  Hug Hug Hug

Ние се върнахме от море - живи сме!  newsm44 newsm44
Предполагах, че ще бъде голям зор, но всъщност беше много приятно. Естествено имахме доста работа покрай децата, но иначе беше супер!  smile3521 Йоана не можешехме да я изкараме от водата, а близнаците много се кефиха. Къпахме ги няколко пъти, но за много малко. Общо взето морският климат им повлия много добре - отидоха със сополи и кашлица, а се върнаха здрави и то без лекарства.  newsm10 На плажа бяха или в количката, или в столчетата за колата - на пясъка не съм ги пускала - само по хавлиите. В двора на вилата ги къпахме в надуваем басейн.  newsm10 Като се прибраха обаче умряха от кеф, като си видяха кошарата - явно им писна от разгъваемите легла и столчетата.  newsm78

Каси, зареди се с много играчки, двеста вида бисквити за изпът и много вода. Аз помъкнах цялата къща и общо взето не ми се е налагало да купувам нищо от морето, освен пюрета. Един съвет: тръгнете рано! Ние тръгнахме в 5 сутринта и трите деца проспаха половината път. Спестява доста нерви.  smile3521
Аз ги мазах с А-Дерма. Взех го, защото нали Ицо беше с дерматит, който не се е появявал от месеци, но за всеки случай. Не са изгаряли и тримата. Но ние ходехме на плаж от 8 до 11 ч и след 17 ч.

Креми, гласувах в темата за срещата. Дано този път успеем да се видим. Нали ми пазиш стикера за колата?  Embarassed Praynig Embarassed

# 198
  • Мнения: 1 895
Креми, гласувах в темата за срещата. Дано този път успеем да се видим. Нали ми пазиш стикера за колата?  Embarassed Praynig Embarassed

Пазя го като орлица Laughing

# 199
  • Мнения: 1 165
Деси, Ивче, мерси за съветите, ние мислим да тръгнем към 5.00. Но няма да мъкна и количка на плажа, те вече хич не искат да седят в нея Twisted Evil. Приготвила съм чаршафи, басейн, играчки, хавлии, бански, памперси, манджа и вода за плажа  Laughing.

Креми, ами не съм видяла, къде блея, не знам  Mr. Green. Там сме, гласувах.  Grinning

# 200
  • Мнения: 3 638
Каси, ти като истинска представителка на зодията "дева" всичко искаш да предвидиш и да подредиш  Grinning Да не забравиш шапки за малките  Wink Приятно изкарване на морето  Hug

А какви са тези вашите деца, дето не искат в количката. Моите пък умират да се возят. Наскоро ми дойде една приятелка на гости със сина си, който е на същата възраст и ги разхождахме и тримата в нашата двойна количка. Голям майтап беше, накрая дори заспаха  Heart Eyes
Иначе Джордана изкара успешно шарката, като изключим високата температура за 3-4 дни, това беше. После й излезе обрив и сега вече нищо й няма. А Мариза май се отърва, казаха ми, че може би е получила антитела с кърмата, дано  Praynig

А защо не си пускате децата в пясъка? На мен така ми се иска да ги видя омазани като прасенца  Crazy

# 201
  • София
  • Мнения: 1 035
А защо не си пускате децата в пясъка? На мен така ми се иска да ги видя омазани като прасенца  Crazy

Ами ние ги пускахме, просто защото вече са големи и са неудържими, ноооооо ... в началото бяха голи и се забавляваха да си пълнят дупетата с пясък, след което сериозно заявяваха, че са мръсни и очакваха веднагически да ги потопим във водата, за да се измият.  И в момента, в който излезем от водата и стъпят на пясъка, първата им работа беше да седнат и старателно да почнат да тъпчат отново пясък там... Луди станахме и разбрахме смисъла на детските бански  hahaha 

# 202
  • Мнения: 152
Днес моите съкровища Симона и Яница стават на 3 месеца! Черпя ви виртуално , да са сладки като тортички и да не ме ядосват!  Wink Grinning

А ето ни и нас днес ! http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7314532

# 203
  • Мнения: 68
Здравейте от нас и в тази темичка!  Hug

От кога се каня да се запиша, ама пусто не остава никакво време. Но на вас ли да обяснявам - вие много добре го знаете. Simple Smile

Ние вече сме на 1 месец! Наддаваме добре, но още сме си мънички - нали още от старта имаме да наваксваме. Храним се смесено, въпреки голямото ми желание да сме само на кърма. Той Лъчко въобще не ще и да чуе за кърмене. Ще видим за напред как ще се развият нещата. Желанието все още го има.
Тук е момента да благодаря на Aila, Hedra и Бу за подкрепата.   bouquet

Сега сме в периода на коликите и пак при мъжа е по-зле положението. Добре, че Зори е по-кротка - даже първите две седмици спеше постоянно и трябваше насила да я будим за да я нахраним...

Ще ми се още много неща да бях прочела преди да родя, че сега времето е кът, а въпросите много.
Но ако положението стане напечено  ще разчитам на вашия опит.  Peace

6milianka, честита ви месечинка и на вас!   bouquet

# 204
  • София
  • Мнения: 1 731
Честито на всички, които имат повод, и наздраве - кой с кърма, кой с друго!
На мен сутринта ми вадиха зъб и съм мноооого люта, а чашата преля, след като се оказа, че може да сме аут от яслата. Днес говорих с директорката, която ми се накара защо не съм се записала в ясли в Младост, пък после сме щели да се преместваме  doh Аз й обяснявам, че вече не живеем в Младост и че са били приети в две отделни ясли - единия в Младост 1, а другият в Младост 2, и тя ми заяви, че имало още едно класиране и да съм ги запишела, и после да съм й се обадила. Направо.....  #2gunfire

# 205
  • Мнения: 1 165
Каси, ти като истинска представителка на зодията "дева" всичко искаш да предвидиш и да подредиш  Grinning Да не забравиш шапки за малките  Wink Приятно изкарване на морето  Hug

Аха, аха, точно такава съм, и се мразя  Mr. Green. А, шапките са вече в плажната чанта.  Wink

Узи, много неприятно бе, аман от такива директорки. Дано се разреши спора в твоя полза.

Шмилиянка, нацелувай куклите си от нас.  Grinning

# 206
  • Мнения: 3 638
6milianka, честита месечинка на малките сладкишчета!  Heart Eyes Големи хубавици са, пу-пу!!!

Калинка Малинкова
, дерзай с кърменето и не се предавай! Нещата ще стават все по-лесни  Wink

uzi_buzi
Hug

Каси, лек път утре и весело изкарване на морето! (то няма как да не е весело  Mr. Green)



Къде е Нелиииииииииииииииии??? С нетърпение я чакам  Simple Smile

# 207
  • Мнения: 431
Честити месечинки на всички бебончовци! Да са здрави и послушни  bouquet
Касси, лек път към морето и дано да си изкарате незабравимо с малките разбойници(в хубавия смисъл на думата Wink).
uzi_buzi, дано намерите решение на проблема в най-скоро време Hug
А наистина какво става с Нели?

# 208
  • Мнения: 3 638
Нели е на село с юнаците, ама я чакам да се завърне  Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 1 895
Честит 2-ри рожден ден на  Радослав и  Дария на yoana77  bouquet  bouquet Да са здрави, смели, умни и с късмет!

Общи условия

Активация на акаунт