Дюкански метаморфози - 112 тема

  • 43 876
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 459
Здравейте, мадами!

Гледам добре сте си прекарали на срещата, браво и снимките са супер  Grinning

Лека седмица!

# 916
  • софия
  • Мнения: 3 425
Вълци,вълци,вълци!!! smile3540
Настьоооооо,това твоето на нищо не прилича. Mr. GreenТвоите два крака,колкото мойто един. Blush
Ха,със здраве да си ползваш новото тело.Днес ще ви обичам по отделно.Та и теб тЪ УбичЪм. Joy
Абииииииии,ох,нямам думи за теб,нИмогЪ да те вкарам в едно определение.Та по въпроса:Другото път и аз искам фетиш,като спре да ми изтича,де.И шЪ ходя на Металика
Росченка, МЛЯС!!!
Ронка,забравих да те похваля.Похвал.След дълго взиране и търсене на разлики,открих...........няма прилика.Браво ,момиче!!!
Ако някой види нещо по темата днес в моите писания,шЪ му дам 5 лева. Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 12:34 от slave

# 917
  • Мнения: 3 640
Росченка,  Hug Heart Eyes
АбиHug Heart Eyes

За срещата нямам думи да изкажа колко сте готини всички и как благородно ви завиждам и тихо страдам, че не успях да дойда. Прекрасни сте, момичета!  newsm51

# 918
  • Мнения: 1 610
Сори, мацки, Embarassed грешка в превода - овеса  е на трици естествено. Незнам какво ми е станало с тези ядки  newsm78 . За пудинга, аз ползвах диетичен на Натреен,който беше при протеиновоте продукти и добавки.т.е. при спортните стоки, но видях, че разликата с този на йоткер е в подсладителя. И понеже в бг незнам дали има диетичен пудинг на натреен/ тоест на Руф също става, щото е една и съща фирма/ го заместих при превода с ванилов на йоткер.
довечера давам идея за състава на пудинга и обяснение, защо според мен е ок...
Но все пак вие сте стари кучета и да ме сдъвчите за пудинга, няма да се сърдя, въпроса е дискусия да има, да се търси истината ... hahaha  Laughing  bowuu

# 919
  • Мнения: 32

                    Привет и от мен! Hug Не мога да се похваля с намаление въпреки,че съм режимна,но след МЦ се надявам пак да олекна с

 два килограма. Simple Smile

         Венерас съжалявам за гумата ти ,желая ти повече приятни емоции през седмицата.  bouquet

        Тадела-Добре дошла и успех   bouquet.

        Ронка,страхотна промяна,продължавай все така  bouquet

        Скорпиа, питай си мила-едни ще ядосаш,но друг ще ти отговори и така ще знаеш,какво да ядеш и какво не,прочети и книгата,ако искаш.

                                      Лек и отслабващ ден на всички останали!!!  bouquet  chef  bouquet

# 920
  • София
  • Мнения: 5 311
питай си мила-едни ще ядосаш,но друг ще ти отговори и така ще знаеш,какво да ядеш и какво не, прочети и книгата,ако искаш.

 newsm78  newsm78  newsm78

# 921
  • Мнения: 917
ударният ми режим свърши- 5 дни 2кг
да продлжавам ли още 1-2 дни или да започвам втора фаза вече ?  Blush

# 922
  • софия
  • Мнения: 3 425
ударният ми режим свърши- 5 дни 2кг
да продлжавам ли още 1-2 дни или да започвам втора фаза вече ?  Blush
Няма смисъл,след 5 ден не се сваля.Не са ти и много килограмите,мушвай се във втора фаза. Peace
Ей сЯ ме отиганиха вече. Innocent

# 923
  • Мнения: 3 202
 
Вълци,вълци,вълци!!! smile3540

Whistling Joy
Снимки корегирам и трия срещу съответното заплащане. Приемам подкупи всякакви  Mr. Green
newsm62 Пак минах гратис  newsm03
veneras  newsm78 Май те засякох в един коридор на централна София  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 12:48 от baci

# 924
  • Лом
  • Мнения: 235
Здравейте! Днес май прахвърчат искри. smile3511Усмихнете се. newsm51 Разгледах снимките-прекрасни сте.ВСИЧКИ!!!!!!!!!  Аз продължавам да чета и да хапвам до......
 следващото минусче. newsm44

# 925
  • Мнения: 917
slave  мерси   bouquet

# 926
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Бачи  Heart Eyes  Blush Flutter

# 927
  • Мнения: 1 365
Здравейте на всички!
Включвам се в темата, защото заедно с моя мъж имаме огромното желание да отслабнем, а тази диета ми я препоръча момиче от форума, при което имало страхотен ефект. В момента тежа 65кг, а искам да се върна на 50 кг. Калкулирах си килограмите и се получи, че ще мога да стигна до 55кг, но и на това съм доволна. Моят мъж тежи 100кг и иска да достигне до 90кг поне, ако стигне до по-малко килограми, ще е много щастлив. От утре започвам с диетата и бих искала, ако имате някакви препоръки към начинаещите, да ми ги кажете.
Надявам се да ни приемете във вашите редици!!!  Hug
А сега отивам да чета какво точно трябва да правя!!!
А и да попитам за тези овесени трици - от къде мога да ги намеря, защото смятам да започвам с такава закуска. И относно това обезмаслено кисело мляко- от специализиран магазин ли се купува?
Много ви благодаря!!!     bouquet   bouquet   bouquet

# 928
  • Мнения: 359
baci  Simple Smile
Може и да съм била аз-къде точно мислиш че си ме видяла newsm78.

Аз съм много разсеяна, ама физиономии помня. Hug

# 929
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте!
Много сте хубави, Ягодки!Не мога да ви се нагледам...
Деси,   welcome  И аз правя диетата с мъжа ми.Много по-лесно е.Въпреки, че когато единия прегреши и другия - да не остане по-назад... Embarassed  Овесени трици и обезмаслени млечни продукти има в Пикадили, Хит, Кауфланд и в диетичните магазини. newsm10
Тони, честита придобивка!И аз мн. харесвам татуировки и пиърсинги, но съм мн. кила и не ми утива.Ако бях слабичка като едно време, щях и перо да си забода в г..а! Joy
Венерас, много неприятно!Аз изпитвам ужас от неизправности в автомобила, защото предната ми кола много често ме оставяше на пътя...Но пък новината за 59.6...нямам думи!Браво!

Общи условия

Активация на акаунт