Дюкански метаморфози - 112 тема

  • 43 877
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 1 001
Момичета и момче Wink , привет ви!
Благодаря ви за чудесните ви пожелания за рождения ми ден, трогнахте ме!!!
На Ягодите сте си прекарали чудесно, гледам!
Много сте лъчезарни всички, а и самото място е страхотно, веднага го записвам в личната ми класация Party
За да не спамя съвсем Mr. Green , ще поФалъ ама с половин устЪ мойто мъж- до момента е свалил за 8 дни 2,5 кг. ама пък не е и много стриктен Confused Абе резултата е важен, мда...
Радвам се, че "виждам " стари муцунки в темата  Heart Eyes многу!!!
Лека и режимна седмица, а и резултатна Wink
Тонито, хубав татус, със здраве да си се фръцкаш с него Flutter

# 931
  • Мнения: 469
Лабело, Ронка - чудесни сте на снимките, резултатите ви са видими. Поздрави  bouquet
dessy_g добре дошли при нас. Никакви други указания не са ти необходими, освен да прочетеш 1-ва страница, а и тук http://dukanskirecepti.wordpress.com/ - всичко е написано от ясно по-ясно. Само за овесените трици искам да ти кажа, че можете да ги започнете още от І етап, но постепенно -  започва се с 1 с. л., за да достигнете до края на седмицата до 3 с. л. Пожелавам ви успех!

# 932
  • Мнения: 359
Миленски76 -ужасно просто, а като млада шофьорка на 1 год. нямам навик да оглеждам колата преди да тръгна/ма вече ще си знам/. Та тръгвам и усещам нещо не е как трябва, волана едвам се върти. Добре че не минах много метри , да я съсипя хептен гумата/чисто нови са на няколко месеца/ Та сега  ще мина само с 30 лв за поправка на гума и джанта.

А и добре че услужливи комшии да помагат, че как щях да се оправя незнам.
Та и добре че пред нас, иначе трябваше да ръхомахам на някоя улица, някой да се смили да помогне Embarassed hahaha

# 933
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Привет от морето. Mr. Green
До сега наваксвах ,че два дена не бях чела и писала.Не сте скучали,макар че много от дамите липсваха.
Разгледах и снимките ,не всички ,че накрая ще ме изгонят от работа,но доста от тях.Ей изкарали сте супер се вижда,но и мястото е направо като в приказка.А толкова красиви жени на едно място -не е истина.Мъжете които са присъствали са били много щастливи в тази компания съм убедена. LaughingХайде живот и здраве, ако има нещо подобно по-нататък, може да се привлача с моето домочадие.
Аз съм за среща в Бургас на 10.07 от 19.00.Устройва ме идеално.Само да се съберем.А иначе ще чакам Вещи да ми се обади ако и остане време да избяга до Сл .бряг да пием по кафе и вода. Hug Peace
Сега да се оплача първо ,а после и да се похваля.Нали два дена имах много ,много гости и много задачи покрай на дечко РД.В събота ,честна дума нямах време ни да ям ни да пия вода- буквално.
Готвих хиляда неща понеже след детското парти празника продължи у дома с 10 големи човека и 5 деца.Мразя готова храна и поради тази причина приготвях всичко, от салатите до десерта.Спря ми се тока и не остана време да си сготвя за мен.Предния ден взех от метро едно пуешко филе,като си мислех че поне нещо ще мога да ям ,но понеже мъжо вече даваше зор, че много се мотахме и не погледнах етикета.У дома с ужас установих ,че има захар и нишесте в него. Cry и така ,вечерта изкарах на една салата.Сутринта бях яла триците и това за целия ден.Вода не знам дали пих и половин литър ,ама кола и кафета бая излоках.Та плачевния резултат е +1 кг. от НЕЯДЕНЕТО.Не можах да повярвам като видях ,аз си мислех че дори ще съм свалила ,ама явно нищо подобно не се случва като гладувам.Та вчера понеже една част от гостите спаха у дома и си тръгнаха чак вчера надвечер пак долу горе се получи същото с моето ядене.Вечерта вече си направиш шишчета и една салатка хапнах и днес все още +си седи.И утре съм на ПЗ и дано като мина пак в П всичко се нормализира ,че ми стана тъжно де.
Така оплаках ви се ,ама и да се похваля ,може да седях гладна като куче ,ама и не хапнах нищо нережимно.Тоя тъп килограм ще го разкарам ,ама поне няма да задържам(поне се надявам) сума ти време заради това че са ми слаби ангелите. Mr. Green Crazy

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 13:46 от пухчо

# 934
  • София
  • Мнения: 2 210
Тони, супер е татуса!!!! Честито! Хилих се сама на забележката на Ор(елия), по едно време бях решила да си татуирам калинка и половинката аме бъзикаше- "да бе да, и като нашишкавееш да те питат "каква е тази костенурка?" " Joy

Аз напоследък искам да направя някаква промяна-лещи ли ще са, татус ли, незнам. Осъзнавам това сигнал за какво е  Wink, което е добре.

!!! Искам да вметна леко нещо- ако всички "стари" се върнат назад , и си попрочетат началните постове, може би отново ще успеят да повишат прага си на толерантност Simple Smile. И друго- аз лично се опитвам като се подразни нещо, просто да го подмина, а в интернет общуването това е доста лесно. Не, че винаги успявам де  Mr. Green, което си и личи. Ако трябва да конкретизирам (с което нямам проблем- лицемерието не ми е в списъка с водещи характеристики)- ами да ви кажа, менторския, назидателен , всезнаещ тон яко ме дразни. Ама яко! А и обикновено е сигнал за избиване на комплекси, което пък прави нещата и малко смешни. В тази връзка, Джул (МаМакуин), моля те не ми казвай, че се поддаваш на опитите да се вмени вина. Я зарежи- ти си стара форумка, яла си кво ли не (преносно)  Mr. Green Mr. Green

!! Има и нещо друго-никога, ама никога не забравяйте колко е индивидуално всичко. То е видно- има ултра стриктни "стари" , които да ме прощават, ама при цялата си стриктност и изрядност имат далеч не толкова добри резултати от някои нови, които и с прегрешения постигат чудеса- всичко е метаболизъм и пр.,и това е единственото, с което мога да се съглася с онези "професори"- че няма универсална схема- сами виждаме как едни момичета свалят на 5/5, други на 1/1, трети на 4/3, което не е по Дюкан все пак, нали???? Същото е за млякото, за ролцата, за чили сосa и прочие ...
Така, че по-добре да се придържаме към идеята на тази тема за взаимопомощ, а ако някои има други идеи- ми лесно е- обособява си елитарна тема на експертите, в нея не се задават въпроси, споделя се кой колко е свалил, валят суперлативи, меткат се снимки на ядене, мъже, кафета или каквото и да е и решаваме проблема  Mr. Green

!А да! Да не забравяме и основното-на място, където има повече от 2 жени- друго не може да се очаква. А ние сме 200  Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil


p.s. ако на някого се струвам рязка- мразя да давам пари в понеделник, а днес бях цяла сутрин в КАТ- та- снизходително моля  Wink Wink
Но може да ме схрускате де- мен не ме е страх, а и сланинки все още имам за гризане  Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 13:38 от Emi

# 935
  • София
  • Мнения: 625
Момичета, прави ми впечатление, че в червените рецепти за първа фаза има тук таме кисели краставички, гъби....нещо май съм недочела?

# 936
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Корнишон и лук са разрешени като подправки - в съвсем минимално количество - и през първата фаза. Някой си го е интерпретирал и за гъби. Но отново подчертавам - някои рецепти не са съвсем режимни, просто всеки има право да пише и да публикува Simple Smile И не всеки е съгласен след това да си редактира.

# 937
  • Мнения: 1 365
Миленски76 , vani_nik , благодаря за поясненията!!!  bouquet
От утре стартираме с пълна сила! Peace

# 938
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Балконът ще се счупи, пишещи почти няма. Май чакат серенада:


                                             

# 939
  • Мнения: 142
Цитат
Публикувана от: Emi !!! Искам да вметна леко нещо- ако всички "стари" се върнат назад , и си попрочетат началните постове, може би отново ще успеят да повишат прага си на толерантност . И друго- аз лично се опитвам като се подразни нещо, просто да го подмина, а в интернет общуването това е доста лесно. Не, че винаги успявам де  , което си и личи. Ако трябва да конкретизирам (с което нямам проблем- лицемерието не ми е в списъка с водещи характеристики)- ами да ви кажа, менторския, назидателен , всезнаещ тон яко ме дразни. Ама яко! А и обикновено е сигнал за избиване на комплекси, което пък прави нещата и малко смешни. В тази връзка, Джул (МаМакуин), моля те не ми казвай, че се поддаваш на опитите да се вмени вина. Я зарежи- ти си стара форумка, яла си кво ли не (преносно)   

!! Има и нещо друго-никога, ама никога не забравяйте колко е индивидуално всичко. То е видно- има ултра стриктни "стари" , които да ме прощават, ама при цялата си стриктност и изрядност имат далеч не толкова добри резултати от някои нови, които и с прегрешения постигат чудеса- всичко е метаболизъм и пр.,и това е единственото, с което мога да се съглася с онези "професори"- че няма универсална схема- сами виждаме как едни момичета свалят на 5/5, други на 1/1, трети на 4/3, което не е по Дюкан все пак, нали???? Същото е за млякото, за ролцата, за чили сосa и прочие ...
Така, че по-добре да се придържаме към идеята на тази тема за взаимопомощ, а ако някои има други идеи- ми лесно е- обособява си елитарна тема на експертите, в нея не се задават въпроси, споделя се кой колко е свалил, валят суперлативи, меткат се снимки на ядене, мъже, кафета или каквото и да е и решаваме проблема 

 Peace   bouquet

# 940
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ай, да не ми лежите на съвеста,да взема да слезна от балконя. Mr. Green
Серенадата добре,ма аз вълци си поръчах.  Whistling

# 941
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен красавици,  

Еййййййй работа, работа и пак работа! Човек не може да се добере до вас.
Тук съм вече, ще видим до кога.........
Поздрави за всички ягодки и всички останали
Разгледах някои снимки/все пак да видим как сме се представили/.  Joy Joy Joy Такааааа,да уточня за моята особа /ако някои ме разпознава/. Аз не ям постоянно, щото на повечето места съм с пълни бузи и вилица в ръка. То верно с ядене се отслабва ......  
Татит - благодаря мила. Радвам се, че забеляза, че това не е естествения ми цвят Joy С моята нюансираща червена коса и новопридобития ми цвят, човек може да направи погрешни изводи
Следващия път обещаваш, че ще си пием лайта заедно,
а и с други хубавици исках да се опознаем повечко, ама то 2 дни - за какво по-напред?

Пишете ме в списъка, и мен, за следващата среща

Да поздравя Пилето и Цветито за празничните им дни които пропуснах
Тонито - татуто - чудно е

Сега отивам да търся още снимки, дано не съм пак с пълни бузи, осмуквайки се или нещо такова.

Добре дошли на всички новички - четете първа страница, мислете и тогава питайте. Въоръжете се много търпение и ще успеете

# 942
  • Мнения: 3 640
Вещиnewsm51 Щом чак и серенада направи, не мога да се въздържа.  Hug

!!!!!! Странно, винаги сме били най-многолюдната тема в "Детитите", но нищо не ни е дразнело преди!  newsm78 Лицемерието, за разлика от сега, никога не е било присъщо на атмосферата в тази тема! Злобата - също! Това винаги е било място, където има повече от 2 жени и преди беше едно великолепно място, уверявам ви!  Peace


ПП. Освен това, темата никога преди не е била място, на което някоя от нас да си е позволявала да си излива негативизма, след като е ходила по инстанциите или нещо друго я е ядосало, а напротив - тук сме търсели и намирали подкрепа не само във връзка с режима!  topicclosed

# 943
  • Мнения: 397
Абииииииии,ох,нямам думи за теб,нИмогЪ да те вкарам в едно определение.Та по въпроса:Другото път и аз искам фетиш,като спре да ми изтича,де.И шЪ ходя на Металика
Joy Пълниш ми душата!   Hug  Дръж се Джеймс, козите идат!

С моите снимки става бавно.  Thinking Но не се отказвам.

Вещи, така и така съм се разплямпала днес, можеш ли да видиш защо съм скрита? И да ме откриеш, ако ти е възможно!  Praynig

# 944
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Много, много мразя конфликти! И не обичам да се заяждам. Не защото съм лицемерна, ама...... както Еми казва, нещо като те дразни може да го подминеш в нета.

По принцип го правя!

Защото има хора в тази тема (тия дет съм влюбена в тях  Heart Eyes) заради които си пиша и туй то .... Не за всички!

Този път обаче, смятам, че Еми малко прекали.
Миналия път само поклатих глава на поста ти с ролцата ...... Аз ролца не ям и не ме интересува кои какви са, но тона ти ме подразни!

Ама този път....... гледай сега - това са хората, които са СЪЗДАЛИ тази тема. Ако на някой не му харесва в нея, може да си направи алтернативна и прегръдките и целувките! И кафетата са част от тази взаимопомощ за която става дума! И са тук далече преди теб....... и мен!  

И не разбирам в какво е обвинението. На въпроси се отговаря - стига да не са очеизвадно тъпи. Защото някой го е домързяло жестоко да чете. А от друга страна, след като всичко е толкова индивидуално, защо се търсят отговори...... Ми всеки да си яде каквото му се отразява добре!!!
Ако някой иска да яде и пържени яйца с бекон и кашкавал и да сваля!

А комплекси имат всички хора на тази земя. Аз например съм комплексирана от наднорменото си тегло и искам подкрепа и тук я получавам. Затова влизам в този форум, в тази тема! Иначе, щях да си потърся алтернатива!

Ако съм обидила някой, моля да ме извините - днес ми е първи ден от МЦ!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт