Дюкански метаморфози - 112 тема

  • 43 874
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 6 959
Ми да сляза и аз от балкончето,че напоследък от има-няма два месеца май само там си седя  smile3534 .Ей го и Сънчето пусна серенадата    hahaha  Joy  Joy  Joy .

Привет,чаровници  newsm03 .
На всички с поводи,пък и без   bouquet .

Малеййййййй,ма много сте Убави, бря.Па и мъжОвете ви Убавци,а за дечинята няма изобщо да споменавам  ooooh! .Ма па как един грозник няма, барем за цяр  newsm78 .
Личи си, че сте си изкарали страхотно.Много ви се радвам.Наистина го заслужавате  Hug .

Аз от една седмица вече съм третофазничка  Party . Вещи  smile3525 ,ако съзреш този пост можеш да ме прегрупираш  Crazy (килограми - 66  newsm44 ) .На тези,на които им предстои това действие само ще кажа,че никак не е страшно.Оказва се,че храните, за които съм си мечтала вече не са така изкушаващи.А пък и като знам,че вече не са забранени не ми се ядат.Единственото на което наистина се наслаждавам са плодовете .

Успех на всички в достигането на целта.Аз ще продължа да си ви чета,макар и да не пиша много често  Hug .
  love001

# 961
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Никво прегрупирване  Naughty Аз пускам середани, пък ти на друг лаврите за туй даваш  Crossing Arms

# 962
  • Мнения: 1 417

Перле, не съм ти от любимките, но ти пък си към моите любимки, така че и за тебе Hug
Ваниник,зло да те забрави! Embarassed  love001  love001  love001 smile3525как да не си бе? ooooh!

# 963
  • Мнения: 1 617
Здравейте от мен.
От сутринта се опитвам да ви прочета и да разгледам снимките, но не успявам. Сега приспах детето и имам 2 ч.  за себе си.
Много хубави снимки, на хубави и свежи хора.  Hug  bouquetИмам още доста да разглеждам, но се вижда че сте си прекарали страхотно и мога само да съжалявам че нямах възможност да дойда. Надявам се при следващата среща да имам тази възможност.


Тонът отново се скапа.... Понеделнишки...

 Cry
За всички  Hug.

# 964
  • Мнения: 53
Здравейте,отслабващи дюканки  bouquetОтдавна не съм писала сигурно сте ме забравили но,пък аз ви чета най-редовно HugТоку що разгледах снимките на ягодките РАЗКОШНИ СТЕ МОМИЧЕТА newsm51.При мен всичко еОК засега PeaceСлед 4ч ще ходим на плаж (каката ни е на тренировки- тенис)ще се разхладим че е много горещо.Целувки навсички  bouquet

# 965
  • Мнения: 552
Здрасти, сладури  Hug

Гледам снимки от Ягодите и много Ви се радвам. Личи си, че е било страхотно. Всички сте много свежи и усмихнати   bouquet

В спорове няма да участвам, само ще кажа, че темата, мкогато аз започнах да пиша не беше това, което е в момента.

Пиленце, с голямо закъснение, но да си жива и здрава. Много сбъднати мечти и поводи за усмивки  Heart Eyes
Волна, е прелетяла....спри се де, кажи как си, що си?  Hug
БейбиДол, честита месечинка  Heart Eyes

А, сега да си Ви нагушкам Вещи, Кри, Бачи, Фоли, Геци, Сънче, Славе, Насти, Перле, Татит, Джуфка, Марини, Катета, Креми, Доре, Гуди, Ривелка, Диа, Аби, Нелка, Жедира, ЦветиР, Лени, Фенси, Пилето, Ори и тези които пропускам  Hug

# 966
  • Мнения: 3 098
Защо не се замислите все пак върху нещо, преди да плюете с назидателен тон върху нас - новите..??? Информацията е огромна, прочела съм книгата, чета и специализирания сайт, но не откривам отговори на някои въпроси или просто не мога да ги запомня веднага.. Какво толкова ще ви стане ако просто ни помагате повече или поне с по-благ тон ни подскажете къде да проверим.. Темата иначе губи смисъла си.. Това, което вали като инфо е "..днес свалих 100 грама.. Браво, супер си!... днес съм в застой.. нищо, продължавай... днес ми е криво.. и на мен, и на мен.... и пр. и пр. ......... То хубаво, че тук повечето сте стари и сте свалили десетки килограми, ама като я има тази темичка приемайте и нови членове и не бъдете толкова остри към тях когато питат нещо... Тук има много жени, които бяха така любезни да ми пишат на лични с информация (все пак не изпитват чак такава погнуса като някои да "просвещават" нас, неуките в тайната на режима...)... За което им благодаря!
А относно споделянето на прегрешения - мисля, че никой не очаква потупване по рамото и окуражаване, а по-скоро мъмрене и съвет как да продължи нататък пълноценно...
Бъдете малко по-добри, за да не си помисля, че наистина дебелите жени са по-благи от слабите... Че може и да ми се прище да си остана дебела! Колкото по-слаби ставате, толкова по-благи бъдете!  Whistling

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 15:06 от scorpia

# 967
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Скорпиа, на теб пък кой кога ти се скара?!  newsm78
Никой няма против да отговаря на въпроси. И да мъмри и да успокоява!

Айде, аз за по-важно дойдох:

ОБЩОДЮКАНСКА СОФИЙСКА СРЕЩА на 27 Юли в пицария Лъчони, Младост 2 (срещу ХИТ)

# 968
  • Мнения: 1 417
Татит,пиши ме -2броя

# 969
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Перле, какви два броя бря?  newsm78 Ти се стопи наполовина и вместо половин бройка две искаш  Party

# 970
  • софия
  • Мнения: 3 425
Мен, на стола до Перлита! Mr. Green А това за комплексарки стари ли е или тцъ? newsm78

# 971
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
И за стари, и за млади  Mr. Green

# 972
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439

само да са добре комплексирани! Па ако ще и вчерашни  Laughing

# 973
  • Мнения: 1 417
Перле, какви два броя бря?  newsm78 Ти се стопи наполовина и вместо половин бройка две искаш  Party
Хахаахах,ами за ремаркето hahaha Joy Joy Joy

# 974
  • Мнения: 6 959
С риск да отнеса някой тиган  Whistling ........то така или иначе темата отива на към края си  Thinking  ,пък и тона нещо се поразвали   Sick .
Вещи спешъли фор ю .....Чака да те откара .....към залеза  newsm53    .
Дали успях да те омилостивя  newsm78  love001 .

Общи условия

Активация на акаунт