Дюкански метаморфози - 112 тема

  • 43 849
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасни  Heart Eyes
 Уикенда имах гости и съвсем не можах да надникна в темата - сега имам да чета от трийсет и някоя си страничка ....  #Crazy #Crazy #Crazy Признавам си, че нищо не съм чела щтото скочих веднага на снимките на ягодките  Party - малииииии, сладури - много красотии много нещо и дечицата и те много сладурски със сигурност на мамките си приличат  Wink  Peace Покрай мойте гости забравих, че и 2-ра месечинка дюканска се търколила  Crazy и зафанала трета... Хай дано в третата да имам по-големи успехи, че в началото тръгнах и после се запънах като магаре на мост и само инвестиции - е не щЪ поИчи да инвестирам пък  Crossing Arms искам надолу, надолууууу  Twisted Evil

Сега отивам да чета дали нещо се уговориха мацките за бургаската среща.

# 976
  • Мнения: 454
 newsm52 и аз на срещаааааа . Намествам си гъзО между Катето и Татитка  Heart Eyes

# 977
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте, дюканки.
Ето снимки и от мен:
http://zazu11.multiply.com/photos/album/20
Само да предупредя, че са малко на брой и са предимно семейни  Embarassed .
Съжалявам, че не успях да се запозная с някои от момичетата, но у дома все не смогваме да се видим напоследък и си прекарахме доста по семейно  Crazy  Crazy .
Комплексът е страхотен, макар и с лошо обслужване по отношение на храни и напитки....., предвид, че бяхме организирана голяма група. Басейнът беше на най-топлото и закрито място- добре поддържан.
Благодарности на Фанси за целия труд, който положи  Hug  smile3525.
Благодарности на k_savova и Росчо (дано не оплескам ник-а) за това, че ни помогнаха да стигнем от Тулово до к-са и от комплекса до Стара Загора  newsm20.
Радвам се, че успяхме да дойдем и да споделим тези около 24 с вас момичета.

# 978
  • София
  • Мнения: 2 210
Е, не е прието тук да се изказва малко по-различно мнение, няма проблеми  Mr. Green
Лошо, че много ЛС след такива постове получавам, пък тук хората не смеят да кажат какво ги притеснява Simple Smile
Пък иначе не е лицемерие Simple Smile
Колкото до Sun- това с КАТ , както и това с двестате жени беше шега- имам си механизими да си изкарвам негативизма, форума не ми трябва за целта  Wink, беше хумор, но не можем да очакваме всички да са с еднакви нагласи ( хумор явно). А носталгията за това каква е била темата преди е повече от нормална-това пък специално в този форум е абсолютно неизбежно. Но е нормално и трябва да се приема по този начин. Май. За който може. Ти май отдавна пишеш-не виждам защо трябва да си очудена.
Не визирах никой конкретно със старите постинги- трябва ли да хабя време и да търся цитати  newsm78 Мисля не- не си струва.
Вани ник- не апелирам всеки да си спазва каквото иска- темата е за режима на Дюкан, има книга с всички оригинални постулати вътре. Аз лично на 95% спазвам именно описаното в книгата. Въпросът опира до толерантността. И до способността да се поставиш на мястото на човека срещу себе си. За малко. И не е казано, че всички трябва да го можем- а да можем да подминем и да си замълчим понякога вместо да сме груби. Което и смятам да направя.
(ама нямам намерение да е до утре Simple Smile)
Татит- всички имаме безброй комплекси.(опа гледам, че това не трябва да е само до теб Simple Smile) Simple Smile- та- до всички , разпознали се и засегнали се-  Моят г-з е декар и 40кг да стана все ще е така, както и краката ми....Ако се изразявам достатъчно ясно...Имам и други по-драстични комплекси-Идеята е да не ги избиваме чрез непознати хора, които не са ни длъжни.
Поздрави на всички   bouquet  bouquet

# 979
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Вещи спешъли фор ю .....Чака да те откара .....към залеза  newsm53    .

Въх ... подкупи приемам всякакви, особено таквизи  Mr. Green
Скорпи, надявам се в четвъртък в 19 часа да се видим, заведението още се мъдри  Whistling

# 980
Скъпи момичета,
не знам от кои съм от младите от по старите или друга категория, но съм една от вас.Радвам че ви има, горда съм че ви има и наистина страхотния и приповдигнат тон,който има тук не се среща на много места, затова мисля и призовавам да спреме да се заяждаме.
Утре имам рожден ден ще ставам на 37 незнам добре ли е, зле ли е обаче аз обичам себе си обичам рождените си дни, така че мили дами се готвя за голям купон с моите 82кг. със или без комплекси.
Бъдете усмихнати и със самочувствие!

# 981
  • Мнения: 305
Я да ви почерпя по едно коктейлче!
Днес имам ИМЕН ДЕН
Е, не е от известните църковни празници, но аз си го знам.



Мир и любов да има! Heart Eyes
Темичката е страхотна, момичетата са супер. Сигурно и аз задавам понякога глупави въпроси, но ми отговарят. И да не ми отговорят - продължавам. Може би са по-резервирани към новите, защото все пак те се познават отдавна  newsm78, но и това ще се оправи
И аз съм чела книгата, но пък като им гледам снимките и като ги чета - това ми помага. Ако бях останала само на книга и кантар, който  помръдва със скороста на 100 годишна костенурка, ехеее до сега да се бях отказала. Добре, че са мацките - много ме кефят и ми дават кураж само с присъствието си.
Сладурки!

# 982
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Дени реши ,а аз се съгласих. Mr. GreenОчакваме мненията и на другите дами ,мадами ,дюкани,комплексари и т.н.
Бургаска среща на 10.07 от 19.00.
Който може да дойде да си казва.За заведение, май най - много предложения имаше да има сборен пункт, от който да поемем по посока на където ни видят очите и да си хресаме в движение нещо.Хем ще изгорим и калорийки. Crazy

Въх вещи днеска много спамиш,внимавай че тука има една жена дето размахва тигани  newsm78,ам коя бешиииииииии. Joy
VK не знам кои имена празнуват днеска ,но да ти е живо и здрво името.Всичко най -най хубаво ти желая.  bouquet

# 983
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
ВК, Нели и други незнайни Нелита, честит ви Имен ден, много щастие, късмет и любов!

                                                                                            

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 15:51 от ЗлаВещица

# 984
  • Мнения: 305
св.Неделя

# 985
  • Мнения: 3 640
Нека не се разбира като заяждане този пост, просто наистина чета вече за 10-ти път и не мога да разбера какво ми казваш, Еми. Не разбрах кое е нормално и трябва да се приеме по този начин, и кой е той този начин?  newsm78 А за чувството ми за хумор какво да ти кажа... Всички, които ме познават отдавна в този форум, знаят, че аз съм последният човек който ще се отнесе песимистично, без чувство за хумор или по друг сухарски или мрачен начин към нещо. Няма да доказвам сега каква съм и каква не съм.   Peace

ВК, Нели, и всички, които празнуват днес, честит имен ден! Много здраве, щастие и любов!

# 986
  • софия
  • Мнения: 3 417
VK,честит празник! newsm51
Всеки е бил нов,навлизал е в темата бавно и славно,глупости също доста сме изписвали.Минали сме през това.Но....хора всякакви,сега и веднага ,без никакъв положен труд,не става.Радвам се ,че има и такива ,като теб! Hug
2 в 1,честито ти 3 фаза.Дойде и си замина,а аз си кеся още във втора. ooooh! Туй ще да е от комплексите ми.
Емииии,отговори и на Радиус.......май я пропусна,но ако може отговорът да е ,като за простолюдието.Нали разбираш ,че ни е писнало от изявления тип "Изберете ме и ще ви оправя" а и сме затъпели,комплексирани и те така!
Нелкаааааа,зло да те забрави.Честит празник и на твоето име!!!И теб тЪ УБИЧЪМ!Брех от сутринта що народ наобичах.

Въх,Слънчо ме изпреварил.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 15:44 от slave

# 987
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ /VK , НЕЛИ-та, НЕДЯЛКИ/ !!!

# 988
  • Варна
  • Мнения: 2 758
Съвсем се ошашавих...
Чета оттук-оттам, имам да разглеждам хиляда снимки... Ама съм една гаднярка и искам, ей тъй нА,  да се фукна, че си направих първата баня на плажа, най-сетнееееееее!!!

ФУК Реших да ви помахам с ръка.  Party

Честито на празуващите днес, вчера и онзиден. Много моля за извинение, че съм изтървала доста - затова не изброявам поименно. Всички сте ми скъпи.  Heart Eyes Здраве и късмет!!!

# 989
  • Мнения: 1 417
Въх,как се спотайвате и не черпите Naughty
Честит ви имен денНели,Нелинко,VK,и който друг има!  bouquet
Славке, Mr. Greenщо сЪ зъбиш,а? Hug Hug
Дорче,я какъв баджак си отпрала! smile3503 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт