Дюкански метаморфози - 112 тема

  • 43 850
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 6 869
 bash   341uu  newsm66  fight
Самонаказвам се предварително за спама днес  newsm47 .
Славе,като ти гледам линийката и ти скоро ще си третофазничка  newsm08 . А пък си свалила и повече от мен   love001 .

Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet .

П.П. Дорче, сега скомина ли ни правиш  smile3515   love001 . Живот и здраве другата седмица и аз ще последвам твоя пример  newsm44 .

# 991
  • София
  • Мнения: 196
За софийската среща... стола до Славкиния е моя. Да знаете от сега, за да не станеме на кълбо после.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ НЕЛИТА!!!

# 992
Здрасти  smile3525
 Thinking Naughty
Честито на всички именници  bigdance2
Време е следобедно чайче или кафенце ,да го пийнем с удоволствие красавици.
или пък



Лек и отслабващ ден на всички ви!!!!!

# 993
  • Мнения: 1 417

Перлеееее,от съм проста.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo  love001  love001

# 994
  • Мнения: 454
Хубавата тема отново стана -  Sick . Днес е хубав ден - има именици , много снимки , паднали грамове и килограми.
Сънче -   202uu
Явно понеделниците не се отразяват добре на някои хора - за това обявявам НЕКА БЪДЕ ПЕТЪК  smile3558
Дори , много си готина , бре  Heart Eyes Що се криеш с този цял бански  - я разхвърляй половинки  Hug

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 16:23 от Nelly#

# 995
  • Мнения: 243
             МИЛИ ДЮКАНЕСИ - много Ви моля - ПРИБЕРЕТЕ ШПАГИТЕ !!!! Не зная защо от  една весела и сговорна компания се превърнахте във върли противнички. Добре ще е по-новичките ,като мен,  да си мерят приказките, да четат, да мислят и после да питат! Много добре ще е също - ветеранките да са по-търпеливи и да не плачат за ДОБРОТО СТАРО ВРЕМЕ - то е безвъзвратно отминало. Толкова много Ви се радвам на всички, ВИЕ ми дадохте стимул и съвсем  конкретни мечти, но това което става не ми харесва изобщо. ДАЙТЕ ДА СЕ УВАЖАВАМЕ! Благодаря за вниманието!
              ПОДПИШЕТЕ МОЛЯ МИР И ДА БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ!  newsm51 newsm51 newsm51

# 996
  • Мнения: 308
Леле, да не ви остави човек и за 1-2 часа. Какъв е този тон още в Понеделник? Ако на някой му е криво за нещо, то форума не е място да си изпускаме нервите. Тук сме по желание и да си помагаме. Вече почнах 6 месец с режима и съм в този форум винаги, когато имам възможност. Питала съм за някои нещо и съм получавала отговори (не винаги веднага, но никой няма да стои и да чака да питаш и да ти отговори веднага). Всички сме на работа (или по-голяма част от нас и не винаги е възможно да изчетеш всичко), но всеки гледа да помага както може. Е, понякога тонът не е точно правилния (както и сега), но ...разни хора, разни нрави (идиоти, както казва колегата). Това, че на някой му е отговорено не както му се иска, ами - то и търпението си има граници. Някои момичета не си правят труд даже 1-2 страничка да прочетат, та камо ли книгата. Ами, прочетете първо червеното от 1 стр. и ще си отговорите на много въпроси, и после няма да се дразним излишно и да се налага Вещи да пуска вълците.
Сори за дългия пост, но наистина в момента форума не е приятно място.   Peace

# 997
  • Бургас
  • Мнения: 236
Здравейте на всички! Hug  bouquet
По изключение днес следобед съм си вкъщи и нали съм си пристрастена веднага на компа,бързам да ви изчета и да ви се налюбувам на останалите снимки.А то какви страсти се завихрили.Аз не съм участвала досега във форуми и нямам опит,не съм ви чела старите теми,но искам да кажа/и аз/,че без вашия форум,без вашия натрупан и изстрадал опит /снимки,продукти,магазини,рецепти,линкове,статии,мазила и т.н. аз лично отдавна да съм се отказала или най-малкото прегрешила.
Затова момичета искам искрено и от сърце да ви БЛАГОДАРЯ за положения от вас труд да направите всичко това!!!

Що се отнася до Бургаска среща на 10.07 от 19.00. ви предлагам ресторанта до новия Свободен университет.Обстановката е добра,климатици,обслужването ми хареса,имаше добра храна и цените бяха поносими.Ако пък искате да отидем край морето - капани много,но вчера племенницата ми беше подута и с разстройство след вечеря на един от тези капани.

# 998
  • София
  • Мнения: 2 210
Мдам. Щом толкова хора не са ме разбрали правилно, ще си посипя главата с пепел и приемам , че аз не разбирам нещата.
За поста на radius-Славето посика да отговоря-е какво да отговоря- съгласна съм на сто процента, Казах ясно, че в повечето случай това, което ме дразни (менторския тон) го подминавам. Останалото- ми мисля по съшия начин- но не реагирам на всеки тъп въпрос, който се пише. Извинете, но доста значимият  подфорум Кърмене, по вашите схващания, отдавна нямаше да го има....
А това (не ми се рови кой го предположи)- да идва някой и да ни оправя???? Е...ако е фул навсякъде тук с хора без работа- аз не съм от тях, а и доста други неща оправям Simple SmileSimple Smile
K.Savova,  с цялото ми уважение....Не подкрепям и не толерирам казаното от Скорпиа-даже напротив, нямам никакво намерение да защитавам когото и да било- тук се надявам всички сме големи хора и да сме способни да го правим сами, но в интернет общуването и частност в този форум има ПИСАНИ правила.
Ето цитат от тях:
Поради зачестили случаи на скандални теми, искам да уточня няколко неща, които считах, че се подразбират от политиката на форумите ни и от нормалната етика на интернет общуването, но явно има нужда да бъдат ясно формулирани и добавени към правилата.

1. Публичното изнасяне на лична кореспонденция (лични съобщения, съобщения по ел. поща, icq и т.н.) не се толерира. Личната кореспонденция служи за комуникация между двама потребители и тя не е предназначена за публично оповестяване.
Ако някой потребител получи/получава нежелани лични съобщения от друг потребител, то винаги може да ползва функцията за игнориране и спиране на нежеланите съобщения.

Профил - Настройка лични съобщения - Списък на игнориране - Промени профила



И така, съшественото, което искам да кажа- ПУБЛИЧНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ТОВА, ЧЕ СЪМ ОБИДИЛА С КВАЛИФИКАЦИИТЕ СИ НЯКОИ ОТ ВАС, не съм визирала конкретно някого, ако това има значение и съжалявам, че толкова хора лично приеха нещата, което ме връща към първото ми изречение. В момента, в който не се чувствам комфортно тук- ясно е, че ще спра да "пребивавам", но молбата ми е за малко повече толерантност, нишо повече. А тук има прекрасни Личности и най-малкото заради тях си струва човек да чете- има много какво да се научи.

# 999
  • Мнения: 17
  Не случайно Еми ми стана симпатична още от самото начало.Тя, и може би още две ,три персони действително са доста по толерантни към новите в темата.И ви го казвам аз,като точно такава-НОВА.Те, тия работи се усещат.
 Когато се захванах с диетата на Дюкан  много се рових из нета и бях изключително щастлива ,че ви открих.Но, с известно четене на постингите тук ,предпочетох да си остана само с четенето.Тъй ,като за задаване на въпроси няма смисъл,освен ако не си сменя ника с мъжки,тогава сигурно всички ще се изредите  Whistling
  Както и да е ,на мен ми стана ясно ,че тук гласът на новите е малко като глас в пустиня,така ,че май идеята е добра за една - НОВА ТЕМИЧКА НА НОВИТЕ Wink
  Вие момичета и по-възрастни такива май сте забравили еуфорията от започването на този режим и жаждата за информация.Сега всеки въпрос ви се вижда смешен,а вие никога не сте задавали такива въпроси така ли?
 И Вещи,да наистина всеки има право да си решава ,какво да яде и как да го яде.Ама честно да ти кажа твоя тон във всеки пост е бая менторски и на човек ,чак малко му присяда,дори и да е най-режимен.
  Хайде хубав ден на всички,без букети Shocked
 [b]РS Ори[/b] ,поздравления за представянето в предаването.Изгледах го със затаен дъх.За мен е удоволствие и стимул да видя един такъв резултат.

# 1 000
  • Мнения: 454
Никой не е останал без отговор - дори напротив на един и същ въпрос се отговаря в тема поне по 4-5 пъти . Сънчето преди беше ужасно изчерпателна в отговорите си , не пропускаше да поздрави и за 20 свалени грамчета . Е , дори тя се отказа да пише .
Зла Вещица е най - " старата " дюканка в темата. Грижи се за оформлението на темата и да ни е уютно тук . Ако не беше тя , аз още щях да си нося излишните 14 кг на гърба. Нашият форум си  е такъв - с тиганите , кафетата и петъчните протеинови порции . Който мисли , че това не е неговия форум - интернет пространството е широко и свободно за всички  Peace
А някаква девойка да ни сравнява с това http://www.museums.norfolk.gov.uk/img_hr/slug.jpg  ooooh! ....... оставам без коментар  topicclosed

# 1 001
  • Мнения: 9
Мили Дюканки- откъде да си намеря обезмаслено сирене? Вече толкова търсих и търсих и то няма и няма. Ако скоро не хапна малко сиренце ще умра  Praynig

# 1 002
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Лиота, нямаш проблеми - просто като ми видиш ника прескачаш написаното и тук ще ти е уютно  Mr. Green Аз от своя страна ти обещавам никога да не ти досаждам с менторския си или какъвто и да е тон.

# 1 003
  • София
  • Мнения: 5 293
Мили Дюканки- откъде да си намеря обезмаслено сирене? Вече толкова търсих и търсих и то няма и няма. Ако скоро не хапна малко сиренце ще умра  Praynig

Зарежи го сиренето. В БГ няма достатъчно обезмаслено  Whistling
Карай на извара  Peace
Успех  Peace

# 1 004
  • Бургас
  • Мнения: 236
Абииииииии,ох,нямам думи за теб,нИмогЪ да те вкарам в едно определение.Та по въпроса:Другото път и аз искам фетиш,като спре да ми изтича,де.И шЪ ходя на Металика
Joy Пълниш ми душата!   Hug  Дръж се Джеймс, козите идат!

С моите снимки става бавно.  Thinking Но не се отказвам.

Вещи, така и така съм се разплямпала днес, можеш ли да видиш защо съм скрита? И да ме откриеш, ако ти е възможно!  Praynig

Вещи,цитирам Абракадабра,защото и аз само първия път се видях,от там нататък все съм скрита и понеже не съм много наясно си мислех,че така трябва да бъде.

Общи условия

Активация на акаунт