Дали ми изневерява

  • 4 389
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 806
Много съвети има тук.  Аз не се вслушвам в мнения.  Проследявам го, и край на чуденето.  Не съм привърженик на ... ама той така ама.... Нямам време да губя с болки и молби.  Правя всичко възможно да разбера, и тогава говоря. 

# 61
  • Мнения: 2 309
Според мен,има намерения...

# 62
  • Мнения: 45
Добре,ако мъжът спре да прави секс,спре да говори,спре да се усмихва,забрани визитите в офиса,държи се грубо...значи се подготвя за полет в Космоса.

 Joy

Aма нищо чудно! Аз ако ще излитам за космоса и говор и картина ще загубя.  Sick Пък за секс ще мисля, чак като се върна.  Whistling

Та се замислям.  newsm78 Понякога си има стресови ситуации в живота и професията, които ни припотяват повече и от мисълта за разходка в универсума. Не е задължително разходката да е с космонавтка  Flutter

# 63
  • Мнения: 539
Здравейте,момичета. Напоследък имам проблем, с който мислех, че мога да се справя сама, но вече не знам какво да мисля. Моля ви помогнете, ако можете!

Шугър, миличка, не се мотай, а действай!
Каквото и да направиш, ще е по-добре от чуденето  newsm78  #Crazy  ooooh!


Няма нищо по-трудно за понасяне от неведението и нищо по-разюздано от фантазията на усъмнила се съпруга...


Нали знаеш, какво си пожелават мъжете един на друг - "Да не ти се случва това, което ти мисли майка ти, ама да ти се случи това, що ти мисли жена ти!"  Laughing

И още един виц (знам, че е старичък, ама е много подходящ):
Между съседки:
 - Моичкият пак го няма, сигурно е някъде, с някоя...
 - Ей, и ти пък, все най-лошото мислиш, може пък да е ... умрял, човекът! Joy


Стискам палци по-скоро да си обясниш ситуацията и да си върнеш усмивката!

# 64
  • Мнения: 251
Мъж,който чувства партньорката си близка,не се затваря в себе си.---
Ами, не е така. Моя ме чувства  близка, но въпреки всичко се затваря в себе си. И аз така!

# 65
  • Мнения: 4 068
Според мен,има намерения...


Уф, за жалост май и аз така мисля. Не се бави в чуденки ами действай. Намери начин да разбереш какво предизвиква това му поведение и ако е намерение в начална фаза само да го прекратиш навреме. Може пък да се стресне от факта, че си разбрала/ако разбереш де/ и нещата да се променят в твоя полза и само към добро. Честно казано не знам какво да те посъветвам-много е трудна тая ситуация, а и не знам какъв човек си. Аз бих се разровила веднага, за да открия какъв е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт