Удряли ли сте някога децата си?

  • 19 071
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Против съм пляскането съм, но за да съм честна, за съжаление гласувам с отговор 2. Случвало ми се е, за което после страшно съжалявам и се чувствам отвратително, защото според мен ефект има единствено отрицателен, както върху мен, така и върху детето.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Удряла съм в моменти на афект, както и напълно неафектирана. Зависи от ситуацията.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гласувах с втора опция. Но възможните отговори не са добре формулирани.

# 18
  • Мнения: 14 654
Но възможните отговори не са добре формулирани.
Да, много е тенденциозна анкетата.

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Споделям опции  2  и 3

маркирах 3  Thinking

# 20
  • Мнения: 7 201
Не одобрявам,но съм удряла в момент на афект.
И аз,но много рядко. Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Случвало ми се е изключително рядко, най-добре си спомням случая, когато приключихме с пазаруването, тя избяга от магазина, и послушно застана до улицата с протегната ръка, за да я хвана. В момента, в който аз също протегнах ръка, тя отдръпна своята и изтича през улицата. В същия момент минаваше и една кола, детето мина на 50 см пред нея. Сигурно шофьорът е бил на крачка от инфаркта, като мене, ама успя да забие спирачки и да не ме отнесе, докато се бях втурнала да изблъсквам детето от пътя. Щом стигнахме до тротоара, детето отнесе такъв шамар, че сигурно дълго го е помнила. А на мене още ми треперят краката, като си спомням за случката.

Естествено, шамарът беше само инсктинктивна първична реакция и сам по себе си не би имал никаква възпитателна или наказателна стойност, педагогическият ефект дойде след това - докато обяснявах, защо съм я ударила, и защо никога не трябва да прави пак така.

# 22
  • Мнения: 46 516
Да. През периода на бебешкия пубертет, в случаите, когато изпаднеше в истерия.
Как да гласувам?

# 23
  • Мнения: 9 814
Не одобрявам, но съм удряла, когато думите не помагат.
Винаги след това съжалявам.

# 24
  • Мнения: 1 479
Не ми се иска,но си е в ежедневната програма Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 159
удряла съм,да,за съжаление мисля,че е неизбежно...Затова сега"ми има страха"и много ме слуша.та не се налага да го удрям Peace

# 26
  • Мнения: 4 629
Не мога да разбера какво се цели с анкетата? Колко хора са за и против боя като възпитание ли?

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ми се иска,но си е в ежедневната програма Mr. Green
Еее, ти пък чак ежедневие Shocked То така се губи и смисъла... Ако за всяко провинение яде шамар, детето претръпва и не му прави впечатление.

# 28
  • Мнения: 1 227
Удряла съм, гласувах с втора опция

# 29
  • Мнения: 2 312
Не одобрявам, но съм удряла, когато думите не помагат.
Винаги след това съжалявам.
И аз така Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт