Бенки

  • 298 775
  • 863
  •   1
Отговори
# 795
axxx imam edna na rakata...[benka] iskam da mi padneee   Close
mn me drazni...sram me e ot neq  Sob

# 796
  • Мнения: 411
DeeDee76,теб съм те пропуснала...Мерси за инфото.
Ти ли си ползвала нейните услуги,или знаеш за нея от други лица?
А тя какъв лекар се води?

# 797
axxx imam edna na rakata...[benka] iskam da mi padneee   Close
mn me drazni...sram me e ot neq  Sob

как ще те е срам от бенка на ръката, виж да беше по лицето някъде където се вижда най много да , но на ръката , аз имам много малки такива и не се забелязват аи не ми правят впечатление newsm78

# 798
как ще те е срам от бенка на ръката, виж да беше по лицето някъде където се вижда най много да , но на ръката , аз имам много малки такива и не се забелязват аи не ми правят впечатление newsm78
[/quote]

ama moita ne e malka  cry

# 799
a ima li veroqtnost ako sled isledvaniqta pokaje che benkata moje da se mahne i nqma problemi , da se premahne s lazer .. za6toto to4no na liceto iskam tazi da e samo s lazer da ne e shevove 4e she ostane po golqm beleg kak mislite dali moje s lazer..  Peace Govorime sled isledvaneto... pri Lusi popova iskam da otida.

# 800
a ima li veroqtnost ako sled isledvaniqta pokaje che benkata moje da se mahne i nqma problemi , da se premahne s lazer .. za6toto to4no na liceto iskam tazi da e samo s lazer da ne e shevove 4e she ostane po golqm beleg kak mislite dali moje s lazer..  Peace Govorime sled isledvaneto... pri Lusi popova iskam da otida.

Да има докторката ще прецени там на место.  bouquet

# 801
  • Мнения: 1 768
Дами,а нещо да знаете за махане на бенки от лицето с лазер?
Моята кожна лекарка ми каза,че ще ги махне с лазер и уж няма да боляло.Без упойка при това. Thinking
Утре имам час при нея да се доразберем и да ми даде час за манипулацията.
Хем ме е страх,хем ми се иска.  Rolling Eyes С една дума хем боли,хем сърби.  Crossing Arms

# 802
  • Мнения: 928
Здравейте, не можах да изчета цялата тема. но мисля че в общи линии добих представа.
Колебая се между тримата доктори -Ботев, Пейчева и Попова.Трябва да се престраша да и да ида на преглед.
Ходи в нашето кожно специално за една бенка и ми препоръчаха да отида в СОфия на преглед.
Вече се мисля 3 месеца. И ако може някой, който си е махал бенка преди година или две да сподели инфо
има и някакви усложнения после.

# 803
  • Мнения: 1 768
Здравейте,момичета.
Току що ми махнаха девет бенки от лицето.Една беше доста голяма,две - три средни и другите съвсем малки.Голямата и средните бенки бяха с упойка.На всяка бенка като слагаше инжекцията много ме болеше.Направо сълзи ми тръгнаха.А после с лазера не усетих почти нищо.Малките бенки без упойка също не усетих.Останаха ми още малко дребнички бенки по лицето,но ми казаха,че трябва да изчакам поне шест седмици преди да се подложа отново.
Притеснявам се,че кудето е била бенката имам като леко кафеникаво петънце.Като горено е.Казаха ми,че е нормално и ще изчезнело.
Кога се изчиства лицето напълно след лазерната терапия?

Поздрави !

# 804
  • Мнения: 1 080
не ти ли изписаха някакъв крем да се мажеш и ако не е тайна каква е цената на процедурата

# 805
  • Мнения: 1 768
не ти ли изписаха някакъв крем да се мажеш и ако не е тайна каква е цената на процедурата
Казаха ми,че не трябва да се мажа с нищо.
За махането на девет бенки ми взеха 65 евро.

# 806
не ти ли изписаха някакъв крем да се мажеш и ако не е тайна каква е цената на процедурата
Казаха ми,че не трябва да се мажа с нищо.
За махането на девет бенки ми взеха 65 евро.

Да ама това 65 евро включва ли преглед , И къде точно си била  , Каза ли ти докторката че ще остане белег или не остава , и ако може наистина да кажеш къде при коя лекарка си ходила и някакви кординати , благодаря.

 Peace

# 807
  • Мнения: 102
Здравейте,момичета.
Току що ми махнаха девет бенки от лицето.Една беше доста голяма,две - три средни и другите съвсем малки.Голямата и средните бенки бяха с упойка.На всяка бенка като слагаше инжекцията много ме болеше.Направо сълзи ми тръгнаха.А после с лазера не усетих почти нищо.Малките бенки без упойка също не усетих.Останаха ми още малко дребнички бенки по лицето,но ми казаха,че трябва да изчакам поне шест седмици преди да се подложа отново.
Притеснявам се,че кудето е била бенката имам като леко кафеникаво петънце.Като горено е.Казаха ми,че е нормално и ще изчезнело.
Кога се изчиства лицето напълно след лазерната терапия?

Поздрави !





И аз се интересувам къде а ти махнали бенките

# 808
  • Мнения: 558
Веси,
къде ходи да ти махат бенките? Предполагам тук в Де. 65 ? е добра цена. Аз искам да си махна още няколко, но не ми остана време в БГ, бях само 8 дена там, а тук кожната ми лекарка ми иска 30? на бенка, щото били козметичен дефект, и касата не поема разходите.

аз си махнах няколко в БГ преди 1 година- на лицето и на шията с лазер. Около 2 месеца мястото беше розово-червено, но с времето избледня. На лицето белези вече не се забелязват, но на шията да. Там бенките бяха и по-голями де. Не съм се мазала с нищо специално. Само след процедурата ми изписаха Vita Merfen na Novartis, дезинфектиращ крем, мисля заради него раничките не направиха твърди корички.

Допълвам: Махнах ги в Борекс- за 6 бенки ми взеха 90лв. Те си имат лекарка там,която ги преглежда с нещо като лупа.Без преглед от лекар, не отстраняват нищо. Аз преди това бях ходила при още една лекарка в БГ и една тук в Германия.

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 12:14 от Azalee

# 809
  • Мнения: 737
и аз си махнах 1 и съм много доволна сега, но 1 месец много ме беше страх, докато не излезе анализа и не се появи новата кожа

успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт