Бенки

  • 298 593
  • 863
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 123
Момичета а в Пловдив знаете ли добър лекар за премахване на бенки ?

# 811
  • Мнения: 1 768
Здравей,Azalee !
Драго ми е да те "видя". Hug Бенките ми ги махна кожната лекарка,която е със специалност лазерна терапия.Тя също ми каза,че касата не поема тези процедури,защото са козметични дефекти.Но 30 евро на бенка е направо лудост!  #Crazy Защо не потърсиш друг лекар? newsm78 Както казах за девет бенки ми взеха само 65 евро.Наистина евтиния до шия. Party
Коричките ми вече паднаха.На голяма бенка коричката не падна сама,помогнах и´. Blush Белезите са като от пъпка в момента.Петната на малките бенки изобщо не се виждат вече,но на голяма да.Успокоявам се,че са минали едва десет дена от манипулацията и след месец се надявям да няма и следа.
Но не съжалявам,че се подложих на терапията.По-добре леко светло петънце от черна бенка. Stop
Мисля и аз да си махна след време на шията две и още две-три дребни на лицето.
Азалее,ако не намериш по-евтин лекар -  заповядай в столицата.  Wink

# 812
  • Мнения: 351
Момичета а в Пловдив знаете ли добър лекар за премахване на бенки ?
Д-р Балева Peace
Аз си ги махах при нея и съм много доволна. Частният й кабинет е до Ректората. Ако решиш ще ти дам тел. на ЛС

# 813
  • Мнения: 123
Момичета а в Пловдив знаете ли добър лекар за премахване на бенки ?
Д-р Балева Peace
Аз си ги махах при нея и съм много доволна. Частният й кабинет е до Ректората. Ако решиш ще ти дам тел. на ЛС

само да те попитам д-р Балева в клиника ли ги премахва, изследва ли се после материал от бенките, какви белези остават, а също и колко струва ?

# 814
  • Мнения: 351
Аз си ги махах в частният й кабинет, процедурата за една бенка е 10 минути чрез ел. коагулация. Тя си ги носи за хистологично изследване във ВМИ
Белезите са ми малки, преди година и половина ми взе 35 за хистология и 20 лв за премахване на 4 бенки

# 815
  • Мнения: 123
Аз си ги махах в частният й кабинет, процедурата за една бенка е 10 минути чрез ел. коагулация. Тя си ги носи за хистологично изследване във ВМИ
Белезите са ми малки, преди година и половина ми взе 35 за хистология и 20 лв за премахване на 4 бенки

Теди, благодаря за отговора ти, твоите бенки на лицето ли бяха, може ли и снимки, ако имаш разбира се, ако искаш на лични ме ги прати !

# 816
  • Мнения: 351
едната ми беше на лицето, другите в косата, на гърба и под гърдата. Ще разровя да избера снимки, преди и след премахването

# 817
  • Мнения: 123
Белега на тази, която ти е била на лицето много ли се вижда ? Ти съжалявала ли си някога , че си избрала точно този метод на премахване ?

# 818
  • Мнения: 351
Белега на тази, която ти е била на лицето много ли се вижда ? Ти съжалявала ли си някога , че си избрала точно този метод на премахване ?
Белегът не е голям, даже на лицето ми е най-малък. Преди да ги махна обиколих много лекари и изчетох много информация включително и чужди форуми. Този метод се препоръчваше от всички. Само д-р Балева ми обясни на дълго и нашироко защо точно този метод. Няма да съжаляваш ако отидеш при нея. Страхотен специалист и човек. Препоръчала съм я на много мои познати досега и всички са очаровани. Аз ходя при нея и за профилактични прегледи за гърдите. Единственият недостатък при нея е, че се чака много дори и да имаш запазен час. Приема вторник и четвъртък след 17.00
В понеделник приемаше и в друг кабинет, но не съм сигурна.

# 819
  • Мнения: 9
Доктор във Варна?

# 820
  • Мнения: 14
Ехо, здравейте на всички.

Според мен стига сме се притеснявали, най - добрее да се отиде при специалист.

Но някой замислял ли се е, ами ако не са доброкачествени и когато ти я отстранят има
последстлия!  newsm78

Това да ли как се лекува.

Аз над това се замислям.

# 821
  • Мнения: 9

Да си отговоря сама на въпроса - във Варна няма добри специалисти в тази област. Каза ми го кожна докторка, при която имах записан час днес, след което ме изпрати в София на консултация. Единствено там имало уред, с който се преглеждат в дълбочина. При мен пигментацията е съмнителна, затова ме пратиха на сигурно там. Конкретно беше споменат д-р Иван Ботев (Александровска болница, Кожна клиника, ако не се лъжа), чиито координати издирвам. Моля ако някой ги има да ми ги остави на Лични или направо тук. Също всякакви мнения, както и координати ме интересуват и за доц. Кадурина.
Благодаря предварително. Hug

# 822
  • Мнения: 492
. Конкретно беше споменат д-р Иван Ботев (Александровска болница, Кожна клиника, ако не се лъжа), чиито координати издирвам. Моля ако някой ги има да ми ги остави на Лични или направо тук.
изпратих ти координатите на д-р Ботев на ЛС

# 823
  • Мнения: 102
И аз се интересувам от координати на кожен специалист във Варна.

# 824
  • Мнения: 9
И аз се интересувам от координати на кожен специалист във Варна.

Прочети ми поста малко по-горе... Вярвам, че във Варна няма добри специалисти/техника, поради което ми предстои пътуване до София в скоро време. Съветвам те да направиш същото.

Общи условия

Активация на акаунт