Планирате ли живота си

  • 3 909
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да планирам,но много бавно стават нещата....е поне не се провалят......по малко,но сладко ми казва майка ми Wink

# 61
  • Мнения: 662
Планирам в много далечен план, ама какво от това, плановете ми рядко се получават.
И много се дразня, като не стане. Laughing

И при мен е така. Tired

# 62
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Планирам, да.
Има ли промени- нагаждам плана. И така.
Като цяло обичам горе- долу да знам какво, къде, кога...

# 63
  • Мнения: 4 737
Иска ми се, но не се получава. Чертая някакви щрихи, колкото да се усещам битието си подвластно едниствено на моите решение и действия, но уви не е така...

# 64
  • MUC
  • Мнения: 297
Планирам, да. Гледам плановете ми да са гъвкави и винаги да имам план Б, за да съм в състояние да реагирам на изненади. Но планирането ми дава чувство за организираност, позволява ми да не губя твърде много време в чудене "Ами сега?" и да насочвам усилията си що-годе в правилната посока.
Преди бях адски неорганизирана и това ми навличаше много проблеми, та по едно време реших да пробвам все пак с планирането.  Simple Smile Иначе съм импровизатор по душа.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 064
Планирам, но умерено, с идеята, че може и да не стане така. Т.е. плановете са пожелателни. Не страдам особено, ако се осуетят.

# 66
  • Мнения: 3 423
Доброто планиране пести и
време, и нерви, и дори пари.

# 67
# 68
  • Мнения: 5 940
Пробвала съм, не мога. Вече и не искам.

# 69
  • София
  • Мнения: 62 595
Чак живота си не го планирам. Ако може да се каже, че планирам нещо, то е по-скоро оперативно, а не толкова стратегически. Имам представа какво и как искам да направя за по-дълъг период от време, но с времето се научих, че случайността има значение и може да преобърне всякакви планове, независимо дали в желана или нежелана посока. Най-важните събития в живота ми нямат нищо общо с планирането - нито учих по план, нито се омъжих по план, нито родих по време и брой деца по план, нито работя по план.

# 70
  • Мнения: 689
Израстнах в семейство, в което всичко се плануваше, всяко нещо което правех беше по график - дата, час и т.н.
Сега в моето семейство си умирам от кеф да не планувам почти нищо, почти никакви сметки, никакви часове за тръгване и връщане, никакви изчисления за това колко пари са похарчени днес и колко трябва да се похарчат утре. И успявам да се оправя без безумни дългосрочни планове/да не чуе дявола!/ И истината е, че май съм по - щастлива така...

# 71
  • София
  • Мнения: 53
не - ако утре ми падне саксия на главата, само ще съм си загубила времето Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 423
не - ако утре ми падне саксия на главата, само ще съм си загубила времето Mr. Green

А ако не падне, ще те боли повече.

# 73
  • Мнения: 2 891
Планирам си нещата, да! Рядко оставям на случайността да взима решения, касаещи живота на мен и околните.

# 74
  • Мнения: 2 926
Не планирам нищо вече!
Каквото съм планирала, никога не е ставало по план.

Общи условия

Активация на акаунт