Какво мислите за името Ксантана? :)

  • 4 757
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 023
На мен също не ми харесва, но ако на теб си ти харесва, няма лошо
Peace

# 61
Не ми харесва, София ми се струва по-хубаво.  Simple Smile
Ксанта, Ксантана - от гр. 'рижа,червенокоса'.

# 62
  • Мнения: 1 029
Много префърцунено и странно. София е хубаво. Дане стане така ,че като порастне да те упреква ,че си и дала такова име...

И аз така мисля.

# 63
  • Мнения: 3 016
Не ми харесва изобщо.

# 64
  • Мнения: 1 715
Не ми харесва. София ми звучи доста по-добре. Peace
Peace

# 65
  • Мнения: 723
Аз сериали не гледам от тези латинските въобще и вероятно затова не ми  звучи въобще "сериалско"... но явно е доста силна тази асоциация като чета мненията ви...  Жалко, че само с това се асоциира това име, а не може да се усети другата му същност....  тея сериали ще взема да ги забраня да не ми загрозняват името... бойкот!   #2gunfire     Crazy

# 66
  • Мнения: 399
Аз сериали не гледам от тези латинските въобще и вероятно затова не ми  звучи въобще "сериалско"... но явно е доста силна тази асоциация като чета мненията ви...  Жалко, че само с това се асоциира това име, а не може да се усети другата му същност....  тея сериали ще взема да ги забраня да не ми загрозняват името... бойкот!   #2gunfire     Crazy
Хич да не ти пука! Wink  На мен пък не ми звучи "сериалско" и както писах по-напред името ми харесва!  Peace Ако чувстваш,че това е ИМЕТО - не се колебай толкова много!  Hug

# 67
  • Мнения: 3 804
Аз сериали не гледам от тези латинските въобще и вероятно затова не ми  звучи въобще "сериалско"... но явно е доста силна тази асоциация като чета мненията ви...  Жалко, че само с това се асоциира това име, а не може да се усети другата му същност....  тея сериали ще взема да ги забраня да не ми загрозняват името... бойкот!   #2gunfire     Crazy
Хич да не ти пука! Wink  На мен пък не ми звучи "сериалско" и както писах по-напред името ми харесва!  Peace Ако чувстваш,че това е ИМЕТО - не се колебай толкова много!  Hug

добре де ,дори и на нея да ни пука-това дете ще живее цял живот с това име,голямата ми дъщеря е записана на свеки-и името и е доста странно за БГ та винаге когато сме там и се налага да си повтаря името поне по 10 пъти,докато средната и малката нямат такъв проблем,та от сега си предствям в какви ситуации ще попада-моля не го приемай като заяждане,просто споделих от собствен опит  Peace

# 68
  • Мнения: 399
Аз сериали не гледам от тези латинските въобще и вероятно затова не ми  звучи въобще "сериалско"... но явно е доста силна тази асоциация като чета мненията ви...  Жалко, че само с това се асоциира това име, а не може да се усети другата му същност....  тея сериали ще взема да ги забраня да не ми загрозняват името... бойкот!   #2gunfire     Crazy
Хич да не ти пука! Wink  На мен пък не ми звучи "сериалско" и както писах по-напред името ми харесва!  Peace Ако чувстваш,че това е ИМЕТО - не се колебай толкова много!  Hug

добре де ,дори и на нея да ни пука-това дете ще живее цял живот с това име,голямата ми дъщеря е записана на свеки-и името и е доста странно за БГ та винаге когато сме там и се налага да си повтаря името поне по 10 пъти,докато средната и малката нямат такъв проблем,та от сега си предствям в какви ситуации ще попада-моля не го приемай като заяждане,просто споделих от собствен опит  Peace

Това да е "проблема"!  Wink

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 264
аз не виждам нищо мистично в Ксантана.Не ми харесва, но София е много хубаво  Praynig

# 70
  • Мнения: 723
Аз рядко се спирам за неща, които искам, само защото никой не е на моето мнение... дори напротив - сякаш още повече започвам да го искам.
В случая, обаче, ме интересува как се приема това име, именно защото не става въпрос за мен, а за детето ми и за това как биха го възприемали с подобно име.. знам, че човекът прави името, но е добре и ако то не му е пречка или повод за подигравки... това наистина не е маловажно...
И вместо да ми стане по-лесно, ми става все по-трудно да реша...
Вероятно накрая съвсем импулсивно ще реша и нищо чудно да се появи някое 3то име, което да разреши спора

# 71
  • Мнения: 256
Не ми харесва изобщо.
И на мен

Общи условия

Активация на акаунт