ОКТОМВРИЙКА чака времето да мине, да вземе отпуск и да си почине!

  • 18 254
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10
Цитат
Горката ми майка какво е преживяла с мен! Какво ли ще е моето дете ?


shikimiki, и аз така мислех за Дени, но имам много добро и послушно дете и като бебе се гледаше лесно(макар да се справях без памперси и други такива помагала). Макар че на 3г. пукнахме главата и то отпред на челото, сега се люлем прави на люлките и скачаме в движение на люлката. Караме ройлери,колело, тротинетка и т.н. Искам да каза, че то всичко се връща(ако момним какво сме правили Grinning) Макар че няма да чуеш да ми противорвчи или нещо подобно е доста луда глава в играта.


# 286
  • Мнения: 817
Здравейте, момичета! Аз чак сега се връщам от сутрешното ми посещение на ЖК. Важното е обаче, че всичко е наред, бебка се развива много добре, даже сме една седмица напред и на снимката от УЗ ми показа термин 29.09. А и вече се е обърнала с главичката надолу. За това изтръпване под гърдите ме пратиха на мамолог, но всичко с гърдите си ми е наред, каза че има хубави широки канали и едва ли ще имам проблеми. А това изтръпване според него е от прещипване на някой нерв. Взеха ми влагалищен секрет и резултата ще излезе в петък, пък утре ще ходя за ПКК и урина. Ми, май това е от нашия преглед днес.

Кали, много се пази, мила и бързо оправяне ти пожелавам  Hug
mimisofia, леко и безаварийно преместване днес и не се натоварвай много с багажи, остави тая работа на друг. Трикси, успешен преглед утре!

Еличка, Честит рожден ден! Бъди много щастлива и обичана!  bouquet

# 287
  • Мнения: 217
Еличка, честит рожден ден!!!!!
Наистина, няма да имам възможност да следя какво става тук.. поне до края на август, но се надявам само хубави неща да има... Надявам се, няма да ме забравите до септември, когато ще се завърна с нови сили и почти невиждаща се в тъмното (вече съм като мулатка, за по-натам..  не знам)

Общи условия

Активация на акаунт