82ра гюрултия по италиански.

  • 19 076
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 804
                      

За късмет и приготвянето на вечеря не е моя задача тази вечер , мъж ми донесе ядене от Доналдс .

# 286
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ааа още една Миленка значи имало тук!
Гери, на времето ме караха да превеждам документ на два езика, минал през посолството, трябваше ми копия аутентиката, сега, като си помисля, че можех да получа пари за данни морали и от общинския служител в Таранто, с който се карах, ме е яд де не на правих и там денунчиа. Ама дали някой чужденец е правил подобни денунче? Що пара би паднала Joy Айде да не ставаме лоши! Ама тоя случай на такава простотия от страна на общинар не бях виждала, чете на бг и отдолу прикрепен листа с италаинския текст, печати, марки ди болло от посолството им в София и иска превод, накрая му акзах, че на тарантински не може да се преведе и отидох в друго комуне в града им тъп!
Момичета, майтапа настрана, ама не е приятно като почнат да ти спорят прости хора и да те унижават, нали има една дума де с луд по може да се разбереш, ама с прост никога!
Лени, сериозно сега си мисля дали не бе по-добре за чене  да бях останала, ама дано няма проблеми с тия импланти, че в болницата де ходих им се носи славата на нескопосници.
Миленка, мисля, че и с тессера санитария става, нали глупитата в болницата ме мислят  за чужд поданник и не разбират що имам писана читтадинанца италиана и ми искат паспорт и премессо ди соджиорно. Това си е като всяка лекарска услуга на държавно, защо да не могат всички тук с тессера санитария да си правят импланти?
дани, имплантите са нещо различно от тия с винтовете, това са направо изкуствени корени на зъби де направо липсват.

# 287
  • Мнения: 2 804
Миликс , аз пак спя ! ooooh!
Вчера даже и часа си за зъбар съм пропуснала , а го чакам от преди да родя .

# 288
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Тъй то , Дани, изцяло всеотдайна си! Аз забравям да се погледна в огледалото и излизам редовно по джапанки и после се връщам с асансиора да се обувам, да не казвам и какво друго правя ,отписала едва ли не себе си, вторачена в малката. Е, малко ме е срам, че се оплаквам пред теб, де имаш тройни задължения и бач!

# 289
  • Мнения: 2 804
А не се тревожи .
Аз в БГ докато бяхме един ден изведох Самира , в студа само по жилетка , но с ръкавици , шал и шапка .
Минахме блока и след около 300 метра усещам как ме зяпа народа .
Хващам Самира , за ръката , като си мисля , че ме зяпат , защото не я държа .
Но усещам , че и е гола ръката и така се прибрах на бърза ръка обратно .
От срам не ми се излизаше вече , но се оправдах като и купих играчка .

# 290
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лелееее,Миликс,като 4етох за Шевове,трапани и разни други зъбарски ужасии и направо ми призля  Sick И на мен ми предстои ходене по зъбари Щото един мост дето ми го правиха тук преди години и дето го платихме все едно е златен ми падна.Сега съм го закрепила колкото да не ми зее дупка в устата и след ваканцията Ще трябва да се ходи на зъбар и може би и на мен Ще ми се наложи имплант,колкото и да не ми се Ще.Само оЩе се 4удя дали да се прежаля да ида тук или да набера смелост и да си го направя в България. newsm78

Не е ли време за нова тема? Thinking ЖелаеЩи?

# 291
  • Мнения: 52
Аиде да ви поздравя за добро утро на последна страни4ка...  bouquet  bouquet
Милих мен ме водеше любопитството от страна на правата,но ако е така представи си какво ще стане ако се разбере .....куп румънци ,украинци и про4ие ще има  опашка а аз ит.граждани ще има ред след 5 години..
Снощи каква буря се развилня ,какъв дъж се изля не успявах да затварям прозорци. #Crazy
Милих по джапанки може ама без 4ервило,,не  hahaha hahaha hahaha

Лени обясни ли на дамата ,4е злоупотребява с твоита добрина?
А за денун4ите ,ама те си пла4ат ....Имам една позната българка дето от 20 години е в Италия,няма местенце дето не е пуснала денун4а,4е и пе4ели,но като се връща в Бг си мисли 4е и там е така,и там ги пуска ,само дето никои не и обръща внимание а и много 4есто си го отнася в БГ.
Лек ден дами

# 292
  • Мнения: 2 804
Момичета , няма ли да пусне някоя по специалистка новата тема ? Wink
Аз не зная как става иначе с удоволствие бих ви зарадвала . Thinking

Обяда със закъснение от мен . Flutter

# 293
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте! И мен ме няма с пускането на нови теми, никога не съм го правила и не ми се ще сама да реша как да я именувам.
Лейди Дирокова, според мен опитай тук да задействаш с имплантите, че ако има риджетто след месеци ти слагат нов, та и да има после ходене на зъбар често, контроли, да не стане да пътуваш до Бг после за щяло и не щяло. А и у нашенско май струва колкото тук.
Адашката, червило вианги слагам иначе друго нямам време, а бе криво ляво го изографосвам като импресионист, нищо, че имам в пастта си рикамо хихихи

# 294
  • Мнения: 750
Даниелке ами те за това си позволяват тези хорица да и плащат по 2000 евро на приятелката ти Laughing
Това е едини4ен слу4ай Wink,не вярвам всеки да си позволи да плаща толкова пари за гледане на деца Naughty

# 295
  • Мнения: 359
Младежки благодаря за пожеланията.
Лени за този заплата,жената трябва приспивни песни с фиорентиски акцент да му пее и 2 пъти в седмицата поезия да му рецитира.
Дами и аз съм в кюпа с денунците.Вчера направих денунча с-у моята педиатърка.Педи символично казано,защото по голяма кафона от тази не съм срещала.Първо,че цял месец не можем да я открием накрая когато ни доходи този късмет тя отказа да ни приеме ,тъй като било 17 и 50 ,а тя работела до 18 и за 10 мин. какъв преглед щяла да направи.Аз и казах ,че не бързам и може да преглежда детето дори и до 20ч.Разяри се тя,не била свикнала на такъв език.Нито пък аз на такова отношение и от дума на дума стигнахме почти до бой.След което тя си взе чантата и излезе от кабинета,а аз извиках карабинерите и на другия ден в АСЛ и направих рекламо.Поне ,че в АСЛ и направиха ваксина.Естествено вдигна температура,която продължава и до днес.Днес е 37,5.това много ли е за 7 мес. дете и да пробвам ли да я смъквам.Така,да не губим навик ни навестиха и крадци,които отмъкнаха пари моя телефон,фотоапарата,6 стека цигари и двата ключа за колата.Изпили един сок от праскова и си тръгнали.поне пили от бутилката и не ми се наложи да хвърлям чашки.Така общо взето и в обхваналият ме битовизъм не скучая.
нямам време да чета назад,така,че ако някой е имал повод моля да му е честито.

# 296
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ооо русчуклийката, здрасти
Не е много тая температура, не бързай с такипирина
И ние имаме само фиктивно педи, не дай си боже да затрябва нямаме даден дори номер, каквото и да му покажеш, че не е ок с детето той все казва, че нямало проблеми, друг луд
Ама си наредила оная кафона, много е труден изборът на педи и да попаднеш на свястно. И какви са тия крадци, бе, мила!
АМан много е зле май при вас стия фурти, ама и тук е така. Особено ако е малка кооперация или вила, това са апетитните зони.

# 297
  • Мнения: 5 475
Привет на всички!  Hug

  Ето ви новата темичкаWink

Общи условия

Активация на акаунт