82ра гюрултия по италиански.

  • 19 099
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 545
Голямо ЧЕСТИТО на Овчева и Франческа! Ако я разхожда някой ден към Наполи, да се обади!
Ние сме добре, цоцкаме се на горе-долу 3 часа, пъпчето още не е паднало. Все още не плаче, а само леко протестира, ако нещо не му е наред. И аз си мечтая за сън над 3 часа, ама няма  Rolling Eyes. Ама добре, че освен с бебето, с нищо друго не се занимавам. Мама готви, пере, сестра ми глади и помага за всичко.... Кой като мен! За сега съм осигурена с всякаква помощ. Бобо не проявява никаква ревност за момента, само гали Уилям и го цунка, и толкоз. Ама за това допринася и факта, че баба му, леля му и братовчет му го занимават и си играят с него, та не му липсва компания.

# 241
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ов4ева,4естито и от мен за малкото агънце Фран4еска  Hug  bouquet

Да расте здрава и безгрижна и много радост да ви носи.
Аз пък се за4удих дали не си си в Бг_то след като така мистериозно и дългосро4но из4езна от хоризонта. Wink

# 242
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Щастлива,абсолЮтно ЗА съм и не мисля,4е взимането на пръстовите отпе4атъци на циганите е някаква форма на расизъм.Просто това са мерки за сигурност и толкоз и не е необходимо да се спекулира с това. Peace

# 243
  • Мнения: 750
4естито на госпожа Ов4ева Hug,да и е жива и здрава и много послушна дъщери4ката   bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 2 804
Деска , гушкай си го бебчето ! Но не демонстрирай много любовта си пред Бобо .
Вярно е , че сега не показва дразненето си , но със сигурност има такова и пази очите на малкия .
Това е важно предупреждение .
Аз с малката се гушкам много и си играя с нея само като каките са на училище или спят .
В тяхно присъствие се правя на много раздразнена от факта , че иска да яде или , че иска да я преоблека .
Ясмин , вече ми обикаля хола и преди малко я намерих под дивана .
А и да се похваля имаме си вече две зъбета .   

# 245
  • Мнения: 1 100
Здравейте мили дами  bouquet

Запо4вам с  поздравленията:

За малкия Уилям на Деска Heart Eyes  bouquet Да е много здраво и спокойно беб4е, сега сте в пълен комплект, 4удесно Heart Eyes Деска, ти си дейна и свежа, както винаги, възстановяването при теб е скорострелно, няма съмнения Hug Целувки.

Ов4и, наистина прекрасни новини и около теб, розовият щъркел зна4и бил при4ина за липсата ти тук Heart Eyes Много да е здраво и твоето ангел4е Фран4еска и много радост да ви носи  bouquet  Heart Eyes


Про4етох по диагонал, Ники, твоето Габ4е как е ?
Видях  и на Дани куклите Grinning

За отпе4атъците, напълно подкрепям написанато от Лени Peace  А пък все си мисля, 4е от Ес малко ще постегнат Ит, 4е май 4овешките права са им понятие непознато Whistling

Поздрави на вси4ки ви  bouquet

Ние сме в бг от седмица, още 2 ще сме тук,

до скоро
  bouquet

# 246
  • Мнения: 750
Ники, твоето Габ4е как е ?

Моето Габ4е Деска изкара цяла седмица с 40 градусова температура ooooh!.От в4ера е по добре,но е доста поотслабнал Confused
Добре,4е поне има апетит и си хапва добре,така,4е сигурно скоро ще се възтанови Peace
За емиграцията мисля по същия на4ин като Лени Peace
Между другото как ти е зъбът?

# 247
  • Мнения: 2 617
Овчева, радвам се за цялото ви семейство!
 Гуш на бебката и да е орисана с много щастие и лек път през живота!


# 248
  • Мнения: 708
Ов4ева много, много се радвам. Да ви е жива и здрава принцесата.

И скоро снимки моля   bouquet

# 249
  • Мнения: 750
Моми4ета бърз въпрос Laughing
La frizione-накладки ли озна4ава на български newsm78
и ако не какво то4но озна4ава?

# 250
  • Мнения: 2 804
frizione -
 разтривка
 амбреаж
 съединител

# 251
  • Мнения: 5 710
Моми4ета бърз въпрос Laughing
La frizione-накладки ли озна4ава на български newsm78
и ако не какво то4но озна4ава?

Съединителя е това.

# 252
СВАЛЯМ САПКА НА ОВ4ЕВА   bouquet Да ви е жива и здрава и да ви радва малката ФРАН4И.  bouquet

ми зависи от смисъла,или съединител или масажиране.Бо...
Деси ,Ми сега Габ4о как е?Горкото детенце..милият представям си какво ти е било на теб,а разбра ли се всъ6ност от какво е?
Уфф 4е топло

# 253
  • Мнения: 750
СВАЛЯМ САПКА НА ОВ4ЕВА   bouquet Да ви е жива и здрава и да ви радва малката ФРАН4И.  bouquet

ми зависи от смисъла,или съединител или масажиране.Бо...
Деси ,Ми сега Габ4о как е?Горкото детенце..милият представям си какво ти е било на теб,а разбра ли се всъ6ност от какво е?
Уфф 4е топло

Джуфке аз съм Николета,не съм Деси Naughty Laughing

Благодаря ви моми4ета Hug.Пак щях да объркам нещата Mr. Green,Добре,4е сте вие  bouquet  bouquet  bouquet

# 254
  • Мнения: 764
Ов4и,да ти е жива и здрава Фран4и,с кеф да си я гледате Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт