Дупка в стената

  • 5 607
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Не ми допада предаването, но спомняте ли си - имаше реклама с Миодраг Иванов, как си тръгнал от снимките. Исках да го гледам точно път и не успях. Някой знае ли какво е станало?  Simple Smile

Един от неговият отбор не мина както трябва през формата, т.е. дупката......Ръцете му не минали така както трябва, трябваше да бъдат изпънати напред,а неговите май бяха покрай тялото прибрани.....Нещо такова беше.....И не признаха успешното минаване, и Миодраг скочи,че това не било правилно и стана една....и най-накрая Миодраг си тръгна.

# 76
  • Мнения: 2 018
Не ми допада предаването, но спомняте ли си - имаше реклама с Миодраг Иванов, как си тръгнал от снимките. Исках да го гледам точно път и не успях. Някой знае ли какво е станало?  Simple Smile

Един от неговият отбор не мина както трябва през формата, т.е. дупката......Ръцете му не минали така както трябва, трябваше да бъдат изпънати напред,а неговите май бяха покрай тялото прибрани.....Нещо такова беше.....И не признаха успешното минаване, и Миодраг скочи,че това не било правилно и стана една....и най-накрая Миодраг си тръгна.

Ще да е било интересно  Laughing
Мам Цоци   bouquet

# 77
  • Мнения: 4 435
Не ми допада предаването, но спомняте ли си - имаше реклама с Миодраг Иванов, как си тръгнал от снимките. Исках да го гледам точно път и не успях. Някой знае ли какво е станало?  Simple Smile

Един от неговият отбор не мина както трябва през формата, т.е. дупката......Ръцете му не минали така както трябва, трябваше да бъдат изпънати напред,а неговите май бяха покрай тялото прибрани.....Нещо такова беше.....И не признаха успешното минаване, и Миодраг скочи,че това не било правилно и стана една....и най-накрая Миодраг си тръгна.


Божеее  ooooh!,все едно е в първи клас.Някой ако го срещне из вбокс-а нека да даде линкче.  bouquet

# 78
# 79
  • Мнения: 2 018
Милодраг ли е, Миодраг ли е - няма значение, много се вързва. Ама пък тоя Луканов си решава както си иска, за когото си иска. Има дупки, които посмъртно не можеш да ги минеш. Водещия ме дразни, не знам защо, но ми е неприятен...

# 80
  • Мнения: 4 435
Изгледах го.Миодраг ме изнерви.Това е шоу,какво се взима толкова насериозно.Да не говорим,че абсолютно точно не им даден точки.

Общи условия

Активация на акаунт