За веждите и окосмяването

  • 3 005
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз имам косми между веждите и ги махам много често ,а мъжът ми има изписани вежди и много ме е яд на него  Mr. Green 

# 16
  • Мнения: 1 447
И аз имам косми между веждите и ги махам много често ,а мъжът ми има изписани вежди и много ме е яд на него  Mr. Green 
Да ти кажа той и моят е с едни изписани вежди,как му завиждам само,ако беше жена нямаше да се налага изобщо да ги скуби

# 17
  • София
  • Мнения: 7 800
Забравих да пиша за себе си - имам много тънки и рехави веждички. Но пък нямам почти никакъв косъм по тялото си, изключае гъстата коса. Та, да, теорията ми важи и за мен самата.

Абсолютно същото е положението и при мен.  Peace
Теорията важи и за мен.  Wink

# 18
  • Мнения: 17 546
Не че имам особено богато наблюдение на цялостното окосмяване на приятелките ми, но докато едната почти няма вежди и също така има съвсем малко и рехаво окосмяване, друга пък има нормални вежди, но и забраних да ходи с прашки на плажа, защото трябва да си прави кОла и на дупето! Не можете да си представите каква растителност! #Crazy Извира от всякъде... А самата тя е като порцеланова кукла, мъничка и нежна. Слава Богу, че поне лицето и е пощадено от това чудо! Така че не намирам връзка между веждите и останалото окосмяване. Пък аз имам сравнително гъсти вежди с плътни косми, но съм ги оставила на минимум почти, доста коса и съвсем оскъдно окосмяване на другите места.

# 19
  • Мнения: 189
За моите вежди е вярно. Имам приятелки, при които също се потвърждава правилото.
Но, на приятеля ми веждите са гъсти и големи, но за сметка на това почти няма косми по тялото. На баща ми и на брат ми веждите също са гъсти, но за мъже са доста некосмати.
Извод: за жените е вярно, за мъжете - не. Laughing

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
познавам двама мъже със страхотно тънки вежди, обаче косми по телата колкото искаш, че и отгоре Crazy
а за жените, по моите скронми наблюдения - веждите са огледало на окосмението по тялото Joy

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Мисля, че точно лицето, очите и веждите са огледало на човека! Никой не може да ме убеди, че човек, който поддържа останалите части от тялото си може да остави веждите му да избуят до храстовидна растителност или обратното!  #Crazy

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
А иначе, по темата- окосмеността е генетично заложена-веждите са част от космената покривка, които се обуславят от ендокринната система на организма, като цяло. Оттам, при не-наличието на външни фактори или други причини е нормално космената покривка да е с равномерен растеж по цялото тяло.

# 23
  • Мнения: 17 546
Мисля, че точно лицето, очите и веждите са огледало на човека! Никой не може да ме убеди, че човек, който поддържа останалите части от тялото си може да остави веждите му да избуят до храстовидна растителност или обратното!  #Crazy
thumbsup Подкрепям напълно това мнение!

# 24
  • Мнения: 2 448
Мисля, че точно лицето, очите и веждите са огледало на човека! Никой не може да ме убеди, че човек, който поддържа останалите части от тялото си може да остави веждите му да избуят до храстовидна растителност или обратното!  #Crazy

Говорим за веждите, които са ти естествени дали отговарят на другите косми по тялото. А не кой колко си ги скуби.
Моите естествени вежди не са никак редки, не са и някои дето плашат. Гъсти и изрисувани, почти не ги скубя. Не отговаря на другото ми окосмение. Имам много слабо такова по ръце и крака, а на другите 2 места нормално.

# 25
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мойте вежди пък изчезнаха доста отдавна, някаде малко преди да завърша училище, странно защо след като ги оскубах в прилична и приятна за окото форма решиха малко да поопадат и повече не порастнаха, остана само една малка част да напомня за някогашното им съществуване, за сметка на други растителности с които се боря години наред и така не мога да се преборя, единствено се радвам че косата ми е гъста и тежка...та си мисля аз че всичко си е строго индивидуално

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 10:44 от KaliMa

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Имам позната,която имаше убийствени вежди преди да започне да ги оформя.Гъсти,черни и сляти по средата.За сметка на това нямамше почти никакво окосмение по тялото-ръцете й бяха почти напълно гладки,краката също.
Майка й беше същата.

# 27
  • Мнения: 49
Не мисля, че има такава зависимост  Naughty

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не мисля, че има такава зависимост  Naughty
И аз  Peace , защото
А иначе, по темата- окосмеността е генетично заложена-веждите са част от космената покривка, които се обуславят от ендокринната система на организма, като цяло. Оттам, при не-наличието на външни фактори или други причини е нормално космената покривка да е с равномерен растеж по цялото тяло.

Общи условия

Активация на акаунт