Трудно ли ви беше?

  • 1 448
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Ами не мрънкат толкова много като проходят,но започва голямото търчане по тях,което пак си е зор.Освен това мрънкат когато не им позволяваш да направят това,което са си навили на пръста.
Да, така е  newsm10. И се започва: "Не пипай", "Недей", "Дръпни се оттам" и т.н. нон стоп.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 805
Моят син е подвижен май само в проходилката, още не се е научил да пълзи  Sad Не мога да кажа, че ми е по- лесно, даже ми е по- трудно, защото пипа навсякъде, удря се... а като проходи не ми се мисли  #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
Не ми е било трудно, той от рождението си е много подвижен и много ревлив Wink
Колкото повече неща успява да постигне, толкова по-идва сърце на място Wink

# 18
  • Мнения: 502
като проходи е по-трудно защото иска да върви в обратната посока и се почва едно тръшкане навън.....поне на мен ми е трудно с малката и количката и да търча след нея. в къщи си е добре, но навън срещам трудности.

# 19
  • Мнения: 259
Нещата се подобряват за едно, влошават се за друго. Проходихме на 1 год. и 10-тина дни. Но откакто проходихме, нямам мира - тича, катери се, върви напред и изобщо не гледа дали съм зад нея. Не мога да седна на кафе с приятелки, защото постоянно тичам след нея. От друга страна, когато отиваме някъде, не иска да ходи, ами постоянни се носим.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уф и ние сме в същия етап.
Не ми се вярва да станат по-добре, тогава очите съвсем ще трябва да бъдат Shocked
Мисля, че ще се подобрят след като проходи стабилно и вече знае какво в кой шкаф има Mr. Green Crazy

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Въобще не ми беше трудно Hug

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Радвай се ! Малки деца, малки проблеми са казали хората.
Иначе за етапите - няма лесно. Но пък е толкова хубаво да наблюдаваш как бебето се превръща в дете.

# 23
  • Мнения: 1 195
оххх сина ми тъкмо сега почва да се изправя и да се мъчи да върви. Няма и секунда спокойствие  ooooh! Слагам го да пълзи на земята, не той иска да ходи, слагам го в проходилката не иска да пълзи сложа го пак на земята почва да реве и да се изтяга назад или да вдига ръце да го взема. Да не говорим че слижа ли го в неговото легло изпада в истерия ooooh! Мъка............ ама сладка мъка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт