Сони Ериксон, Нокиа, Моторола или Самсунг????

  • 11 846
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 752
Ползвала съм всички марки без Моторола.
От една седмица смених Нокиата със Сони Ериксон W 880i /вписва се в посочената от теб ценова категория/.
Просто Нокиата сдаде багажа.Но не мога да отрека,че е падала порядъчен брой пъти и е оцелявала.
И аз бих те посъветвала да купуваш от сигурни магазини.Лично аз ползвам услугите на 2be.
Успех с покупката.

# 46
  • Мнения: 1 479
Сони Ериксон Peace

# 47
  • Мнения: 292
Ползвала съм и Нокиа и Самсунг и Моторола. И от трита телефона съм много доволна. За Сони Ериксон нямам впечатления, само дето като дизаин никога не са ми харесвали. Но да не забравяме че Нокиа си е Нокиа и Моторола ..... Моторола, утвърдени марки телефони. Поздрави   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 386
П.П. Най-здравият телефон е Сименс - от 2002г. до сега дядо ми кара с Ц35. Железен!
И аз щях да карам с един, ако не го бях загубила.
Да не го е намерил на Ева дядо и? Joy Joy Wink

Ще ви се.  Crossing Arms  Mr. Green  Моичък си е, подарък за бала.  Laughing

Спирам, извинявам се на авторката.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 154
Май настройката ми за Сони Ериксон се затвърждава.Харесала съм си засега S 500i.
Благодаря ви за споделените мнения!  bouquet
Аха, на този и аз съм хвърлила око, много е готин. Нали знаеш, че на сайта на СЕ има опция да изпробваш телефона, тоест все едно му влизаш в менюто, гледаш настройките и възможностите и т.н.? Simple Smile Само трябвало да се гледа да не е стара партида (макар че не знам как, може би по датата на производство  newsm78), защото на старите им се изтърквали копчетата или нещо подобно. Това го четох в някакви потребителски мнения някъде.

# 50
  • Мнения: 2 759
...Нали знаеш, че на сайта на СЕ... Само трябвало да се гледа да не е стара партида (макар че не знам как, може би по датата на производство  newsm78), защото на старите им се изтърквали копчетата или нещо подобно. Това го четох в някакви потребителски мнения някъде.
                      От 18 години (близо) съм със СЕ, и не съм имала изтъркани копчета... В момента съм с едно седемгодишно СЕ - освен че е падало порядъчен брой пъти няма никакви проблеми... Нищо не му е изтъркано, работи перфектно. На моменти много ми се приисква да го сменя, взимам нови телефони за по седмица и се връщам пак на него... Просто е с класи по-добро от повечето нови телефони като опции и графика... Новите ме печелят само откъм дизаин, но като ги разцъкам 2-3 часа и се изнервям от тъпите менюта и нямането на основни неща... Може би някой ден ще намеря своя нов телефон, но засега...

# 51
  • София
  • Мнения: 6 154
Аз говоря за точно този модел телефон, и то не че аз имам опит с него, а споделям какво съм чела, може да е от полза. Иначе, както казах, и аз съм за СЕ. Peace  А и всичко ново за съжаление не е на нивото на старото...

# 52
  • Мнения: 2 759
...А и всичко ново за съжаление не е на нивото на старото...
                      Което е супер странно... Развиват камерите, но елементарни други (много полезни) неща махат... Ама че диванета... Не разбирам защо дамските модели масово нямат wi-fi, че даже и ird... Да не би да са открили, че е много вредно  newsm78?
                     Към авторката: поздравления за избора! Да си го ползва със здраве и любов   bouquet!

# 53
  • Мнения: 3 034
Аз говоря за точно този модел телефон, и то не че аз имам опит с него, а споделям какво съм чела, може да е от полза. Иначе, както казах, и аз съм за СЕ. Peace  А и всичко ново за съжаление не е на нивото на старото...

в сферата на технологиите съвсем не стоят така нещата. иначе всички щяхме да си гледаме на старата Опера, а не на плазми. телефонът, който цитираш ми беше служебен в България, ползвала съм го 3 години, със сигурност е бил от т.нар. "стара партида", но копчетата ти обещавам, че няма да ти се изтрият. това при условие, че не ги ровичкаш с маникюр, което вече е съвсем друга тема. вината не е в телефона  Laughing

# 54
  • Мнения: 603
Nokia   Peace Peace Peace с две ръце съм за Нокиа! Много добри телефони!

# 55
  • Мнения: 43
С две ръце за Сони.
Нокиа също са добри но менюто не ми харесва.
Моторола съм имала,но не бих си купила пак.
За Самсунг съм чувала,че дават доста дефекти.

# 56
  • Мнения: 2 759
... А и всичко ново за съжаление не е на нивото на старото...
в сферата на технологиите съвсем не стоят така нещата. иначе всички щяхме да си гледаме на старата Опера, а не на плазми...
                       Не ми се спами особено, но и плазмите имат недостатъци  Whistling... Аз лично ако не стара 'Опера', то определено предпочитам обикновен тв.

# 57
  • Мнения: 662
Аз ползвам Нокиа и Самсунг. Другите марки телефони не ми харесват нито като меню, нито като дизайн. Имай едно наум, че телефоните с капачета дават повече дефекти от другите  Peace.

# 58
  • Мнения: X
Nokia
Sony Ericsson


В рамките на сумата, която си определила бих препоръчала този модел.

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1080

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 894
Nokia   Peace Peace Peace с две ръце съм за Нокиа! Много добри телефони!
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт