Сони Ериксон, Нокиа, Моторола или Самсунг????

  • 11 839
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
Моторола.

# 61
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Нокиа са страшно издръжливи–моя мъж го има последния от 2 години то не бяха падания,аз съм си доволна и от Самсунга.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Преди бях с Самсунг и бях доволна , но сега съм с Нокиа , еми има разлика и тя е в полза на Нокия  Peace мнооогооо добър телефон  Peace

# 63
  • Мнения: 514
Само Нокиа! Peace Peace

# 64
  • Мнения: 3 034
в сферата на технологиите съвсем не стоят така нещата. иначе всички щяхме да си гледаме на старата Опера, а не на плазми...
                       Не ми се спами особено, но и плазмите имат недостатъци  Whistling... Аз лично ако не стара 'Опера', то определено предпочитам обикновен тв.

ами да не спамим тогава? примерът с телевизора е просто пример. всеки може да си избере технологична новост, без която ежедневието му би било трудно. самият факт, че сме в тема за мобилни телефони показва какво предпочитаме - новото или доброто старо.

# 65
  • Мнения: 377
...А и всичко ново за съжаление не е на нивото на старото...
                      Което е супер странно... Развиват камерите, но елементарни други (много полезни) неща махат... Ама че диванета... Не разбирам защо дамските модели масово нямат wi-fi, че даже и ird... Да не би да са открили, че е много вредно  newsm78?
                     Към авторката: поздравления за избора! Да си го ползва със здраве и любов   bouquet!

Благодаря!  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 459
Така и така стана дума за мобилни телефони, да питам и аз.
В чуденка съм кой телефон да избера - избора ми е между Нокиа N95 и Нокиа N81  Rolling Eyes
N95 ми харесва, но ми се видя доста голям и тежък, но пък има страшно много функции, докато N81 ми харесва повече на външен вид. Моля ви за съвет. Ще съм благодарна да споделите впечатленията си и от единия и от другия  Peace

# 67
  • Мнения: 4 770

   
   Sony Ericsson!  Heart Eyes  Въпреки, че съм с Nokia, това е мнението ми!

# 68
  • Мнения: X
Така и така стана дума за мобилни телефони, да питам и аз.
В чуденка съм кой телефон да избера - избора ми е между Нокиа N95 и Нокиа N81  Rolling Eyes
N95 ми харесва, но ми се видя доста голям и тежък, но пък има страшно много функции, докато N81 ми харесва повече на външен вид. Моля ви за съвет. Ще съм благодарна да споделите впечатленията си и от единия и от другия  Peace

Преди 2 дни си купих N95, много ми харесва, не ми се струва чак голям, а и не го нося по джобове, а в чанта. Освен това N95 има много по добра камера, а N81 също няма и GPS.  Peace

# 69
  • Мнения: 3 459
Офф цял ден се чудя и не мога да взема решение, не искам да купувам прибързано, тъй като и парите не са малко.

Общи условия

Активация на акаунт