Nail art-29

  • 31 429
  • 402
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Абе момичета да попитам колко време по принцип трябва да издържи ноктопластиката,аз си сложих преди сватбата ми и ми падна за 4 дена,направо се изумих това не е нормално нали?
Не не е...как така ти падна до един всички нокти ли?

Ми не всичките,паднаха ми около 5-другите аз ги махнах все пак няма да ходя като....айде да не се изразявам

# 16
  • Мнения: 270
Как ги правите тези разляти цветенца? Сигурно някъде сте обяснили, но съм го изпуснала, а следя темата редовно ... Ако някой може да ми обясни, ще съм му благодарна Simple Smile

# 17
# 18
  • Мнения: 694
Момичета, да попитам - на каква опция на фотоапарата снимате.Измъчих се да направя снимки, но не стават хубави? Blush

# 19
  • Мнения: 410
запис и от мен момичета немога да ви се нагледам страхотни красоти сте сьтворили
моите клиентки си избират все едни и същи цветенца затова не им правя снимки

# 20
  • Мнения: 3 314
аз снимам на макро режим без светкавица  Hug

# 21
  • Мнения: 272
Абе момичета да попитам колко време по принцип трябва да издържи ноктопластиката,аз си сложих преди сватбата ми и ми падна за 4 дена,направо се изумих това не е нормално нали?
Не не е...как така ти падна до един всички нокти ли?

Ми не всичките,паднаха ми около 5-другите аз ги махнах все пак няма да ходя като....айде да не се изразявам
Разбирам те,но не би трябвало да паднат толкова бързо,това зависи от много неща-мазна плочка,удар,не добре обезмаслена(или въобще не),понякога и лепливия плат помага и т.н.....Защо не се върна за поправка а ги махна сама всичките?Така можешда ги увредиш.

# 22
  • Мнения: 694
Ето нещо и от мен Wink

първи
втори
сега
същият

Вече и аз ще се включвам активно Flutter

# 23
  • Мнения: 3 314
lidiana последния модел много ми хареса  Peace

# 24
  • Мнения: 1 291
хора как се публикува снимка?

# 25
  • Мнения: 2 374
Абе момичета да попитам колко време по принцип трябва да издържи ноктопластиката,аз си сложих преди сватбата ми и ми падна за 4 дена,направо се изумих това не е нормално нали?
Не не е...как така ти падна до един всички нокти ли?

Ми не всичките,паднаха ми около 5-другите аз ги махнах все пак няма да ходя като....айде да не се изразявам
Разбирам те,но не би трябвало да паднат толкова бързо,това зависи от много неща-мазна плочка,удар,не добре обезмаслена(или въобще не),понякога и лепливия плат помага и т.н.....Защо не се върна за поправка а ги махна сама всичките?Така можешда ги увредиш.

Изобщо не са увредени,аз ги махнах толкова лесно,че нямам думи...

# 26
  • Мнения: 3 314
ето и от мен едно моделче  Hug  надявам се да ви хареса  Flutter     

 цък 
   и пак цъък   


edno_momiche прочети тук

# 27
# 28
  • Мнения: 1 305
Много сте добри и редовни ви следя и се радвам на моделите   bouquet

# 29
  • Мнения: 852
Поздравления момичета,невероятни сте.Следя ви редовно и   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт