Корместата тема - хайде на големите шкембета и на големите дупета - 2

  • 21 417
  • 505
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 611
Здравейте милички , какво става с вас  Laughing
Надявам се че при всички  положението е шпод контрол  Laughing
Имаме си и още нови попълненя гледам  Laughing
АЗ ДОВОЛЕН  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние с бебока сме добре , растем си и нищо ново  Laughing
Много целувки на всички от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 3 621
Сега си видях резултатите от изследванията, всичко е 6 точки , обаче като си премерих кръвното беше 105/90, и сега незнам трябва ли да се притеснявам

# 482
  • Мнения: 1 210
Нефертити, полежи си малко и пак си мери кръвното. Ако продължава долната граница да е около 90 се обади на лекаря си.

# 483
  • София
  • Мнения: 3 123
Нефертити,браво за добрата микробиология.И според мен трябва пак да си го премериш по-късно и ако е 90 долната граница да започнеш всекидневно мерене по 3-4 пъти.Може да е било еднократно и свързано с притеснбенията дали резултатите ще са наред.
Аз нали вдигах кръвно,но като ходех на лека от притеснение дали всичко ще е наред и вдигах още по високо.В къщи примерно ми е било 125(горна гр.),а на лекар 150.

# 484
  • Мнения: 3 166
Светле виж как всички ти дават зелена светлина Laughing а ти къде си?

Тук, ама съм зле. Първо явно съм настинала - боли ме гърлото, имам гадна хрема, от която и очите чак ме болят. И канско главоболие. И естествено не смея да пия нищо.  Confused И на цялата картинка към 5 часа тази сутрин Вики взе да се оплаква, че го боли лявата плешка като диша, аз естествено се стреснах да не е нещо сърцето. Той заспа към седем и спа до преди малко, а аз само дремех, че към 8 дойде майсторът. И сега съм наистина като изсмукана и изцедена. Ама само да ми е здраво детето и да не се повтори тази болка, че си изкарах акъла. А и ако може да ми мине гадната хрема... Grinning

Нефертити, пиеш ли достатъчно течности? Доколкото съм чувала, долната граница показва състоянието на бъбреците. Пиши ни да знаем как си. Браво за изследванията.

Хриска, ти се появи. Вчера си дадох сметка, че с Шушу хич ни минавате на отчет. Какво става - още ли не си навила мъжо за подаръка, че да ни пишеш и от вкъщи? Mr. Green

# 485
  • Мнения: 3 621
Мерих го 3 пъти досега, все показва 105/70, аз първия път като го мерих 2-3 неможа нещо да ми хване кръвното и аз едно след друго, а то трябвало да се изчака поне 3 минути между меренията, ама сега продължавам поне през 2 часа да го следя.Поуспокоих се малко

# 486
  • Мнения: 604
Здравейте мамчета!

Талето стискам ти палци Hug!Всичко ще се оправи!

Хеленапеева радвам се че бебка е добре Hug!

Нефертити Hugтрябва да си спокойна, защото по -някога се вдига кръвно и от притеснение·

Светле Hugто и при теб времето наближило а¿

Надявам се и аз скоро да имам повод да се похваля Praynig Praynig Praynig·

# 487
  • София
  • Мнения: 3 123
Мерих го 3 пъти досега, все показва 105/70, аз първия път като го мерих 2-3 неможа нещо да ми хване кръвното и аз едно след друго, а то трябвало да се изчака поне 3 минути между меренията, ама сега продължавам поне през 2 часа да го следя.Поуспокоих се малко

браво,дано се движи все така.Аз го мерех 4 пъти на ден.Не трябва и прекалено често да го мериш,защото може да се притесниш очаквайки какви стойности ще покаже и съответно да го вдигнеш и от това.

# 488
  • Мнения: 827
Нефертити по добре ниско кръвно сега защото после ще имаш мегдан да го вдигаш.Ако сега почнеш с високо после ще е още по- високо, така че всичко е ОК, не се притеснявай.
Светле мисля че е добре до отидеш на док за да ти изпише нещо, чувала съм че накрая е хубаво да си здрав преди да почне раждането по ред причини.Първо за да имаш сили и второ за да не заразиш бебчето. А между другото на коя дата ти е определен термина вече нямам търпение - все едно аз ще раждам Blush
Момичета ако ви кажа как ми се ражда... в смисъл не сега а като му дойде времето, искам да родя живо и здраво момиченце и да ми го подадат...и да си го гушна Hug Ехх, размечтала съм се тия дни.

# 489
  • Мнения: 3 621
Момичета ако ви кажа как ми се ражда... в смисъл не сега а като му дойде времето, искам да родя живо и здраво момиченце и да ми го подадат...и да си го гушна Hug Ехх, размечтала съм се тия дни.
Лейди, почакай до ноември, ще видиш че този път всичко ще е ОК
Моето кръвно продължава да е 105/70 и за днес спирам да го меря
Ох аз пък искам да заспя и да се събудя един ден преди да родя ...

# 490
  • Мнения: 1 210
Ох аз пък искам да заспя и да се събудя един ден преди да родя ...[/color]

Горе-долу по това време и аз имах същото желание. И не исках да ходя на консултации и не исках и на ултразвук да ме гледат. Въобще ме беше обхванала някаква апатия. Нали лежах заради кръвно и всеки път като ходех при доктора се притеснявах какво ще ми е кръвното и да не ме паркират пак в болница и всякакви такива..... Не исках да гледам доктори.
За кръвното ми бяха казали, че бременните вдигали кръвно главно през нощта (това ми го каза нефроложката, която ме лекуваше по едно време). Та трябваше 1 седмица да си водя дневник на кръвното включващ и мерене в 2 през нощта. Но ти предлагам да не се впрягаш толкова. Все пак през деня ти е чудесно кръвното.

# 491
  • Варна
  • Мнения: 617

Нефертити, Силви Слави, ами от вас отчет, а?
  Ами моя отчет май ще завърши преди да е започнал  Sad. Новата светлинка в скапания ми живот започва да угасва...Вчера бях и лекар и нищо не видя с коремния ехограф. С вагиналния видя само плоден сак, но вътре ни бебе, ни сърдечна дейност  Cry. Ще изчакаме още десетина дни, и ако срамежливко не се появи...под ножа. Аз в събота ще ходя при друг лекар така или иначе, но не възлагам големи надежди.

# 492
  • Мнения: 3 016
Слави ,не губи вяра мила .Отиди ако трябва и при трети доктор .Не се доверявай на едно мнение .Аз направих така преди една година и сега съжалявам страшно много, но вече е късно. Hug

# 493
  • Мнения: 1 210
Слави, стискам палци всичко да е наред. Наистина консултирай се и с друг лекар.

# 494
  • Мнения: 3 621
Слави  Praynig Praynig Praynig и това да е фалшива тревога както цветната бременност.Консултирай се и с друг доктор и задължително изчакай, ако си забременяла по-късно... Дано всичко да е ОК

Аз само да кажа, че тази сутрин кръвното ми е 95/60 , горе-долу точно с такова кръвно изкарах и предишната си бременност
Пожелавам хубав ден на всички
А Светлето вече трябва да се отчита всяка сутрин както правеше Лили  Hug
Аничка  Hug Hug Hug знам че само тук мога спокойно да споделя налудничавите си мисли

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт