Корместата тема - хайде на големите шкембета и на големите дупета - 2

  • 21 396
  • 505
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 515
Слави надявам се че всичко ще бъде наред миличка Praynig Praynig Praynig моля се и стискам палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed ДАНО

Nefertity радвам се ,че с кръвното ти всичко е наред Hug колкото до това че искаш да заспиш и да се събудиш един ден преди да родиш и аз го искам ,но то в този форум май всички това желаем Heart Eyes

Светле Hug как си? Утре е 15/08/08  Laughing Heart Eyes

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 959
Слави ,  не бързай да се отчайваш, има време да се покаже срамежливко  Praynig

Nefertity , много е кофти да си бременна след загуба, все се чудиш дали нещо не е наред. Ама пък да не мислиш, че като се роди бебенце, тревогите ще намалеят, дори напротив  Wink

Аз вчера се върнах от София след амниоцентезата, засега всичко е наред, дано и така да си остане  Praynig Не знаех, че я правят без упойка  Shocked , но пък не боли всъщност.
Радвам се, че уцелих д-р Димитрова дори без уговорка. Беше много внимателна, направи оглед на бебето и органите му /почти ФМ /, не видя нищо подозрително  Simple Smile Било много подвижно и затова не ми каза пол, а на другото момиче, с което бяхме, каза момче.
Искаше да остана в отделението, за да не се тръскам по пътищата, но аз и казах, че имаме хотел и се съгласи да ме пусне. Аз иначе щях да изперкам в стаята - вероятно в същия вид , откакто е направена болницата  Rolling Eyes Нито тоалетни, ТВ, нищо. Но пък най-важното - специалистите  Peace

# 497
  • София
  • Мнения: 1 941
Славинце, ти коя седмица си точно? На мен ми видяха плод и сърдечна дейност в 8 г.с. с вагинален. Не губи надежда. Praynig Не се отчайвай, каквото и да е станало. Всичко ще се нареди - рано или късно. Hug

Светле, заведи Вики да го преслушат. И не се прави на героиня, вземи си поне хомеопатични за хремата. Коризалия е много добръ препарат. Peace

Нефертити, събрала си границите. Ако вярно си го измерила, трябваше да ти е лошо. Мисля че има грешка и дано така да е. Радвам се, че си добре.

Лек и безпроблемен ден на всички!

# 498
  • Мнения: 3 166
Слави,   Sad знам колко стресиращо е,но е възможно да има и логично обяснение - по-късно си била в овулация и все още е рано за сърдечна дейност. Впрочем в коя седмица си? Защото когато бях бременна с момиченцето в осма докторът не успя да види сърдечна дейност и ме караше да вземам препарати за предизвикване на цикъла. Може би просто е рано. Ако правилно смятам ти още не си в осма, нали? Освен това преди време в бъдещите мартенски или февруарските мами имаше момиче, при което и в по-късна седмица не се виждаше сърдечна дейност и тя почти беше се примирила, но след време при следващ преглед всичко си беше наред. Дръж ни в течение, а ние ще се моим за теб!  Hug

Хеленка, абе както спокойно съм я подкрала  и утре няма да е, пък и утре чакам скъпи форумски гости, та ще отложа май.  Mr. Green

Нефертити, браво за кръвното днес, малко е нисичко, но по-добре така.  Peace
Алина, сега те очаква заслужено спокйствие. Дано трае по-дълго, че при мен след преглед ме държи само два-три дена.  Grinning

# 499
  • Мнения: 3 621
 doh Слави , след като прочетох поста на Светлето ти видях лентичката, ами ти си между 7-8 г.с. ами май няма как с коремен ехограф да се види сърдечна дейност, да не говорим че ако си забременяла по-късно, е още доста рано  Praynig Praynig Praynig продължавам да се моля след 10 дена да видите едно мноого тупкащо сърчице
Алина сега остава да чакаш резултатите, вярвам че ще са много добри.Добре е че си попаднала на Димитрова, миналата година останах с много добри впечатления от тази лекарка, толкова е внимателна и обяснителна, защо не са всички като нея
И защото тази тема е най-посещавана да кажа че има предложение от Хриска да си направим една срещичка

# 500
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ако ще е междуградска ида и още как...по-скоро ще се търкалям ама това е отделен въпрос де Mr. Green
И през Бургас ще минавам тези дни но въобще нямам да имам време за спиране Sad

# 501
  • Мнения: 3 621
И през Бургас ще минавам тези дни но въобще нямам да имам време за спиране Sad
Ами ако все пак намериш време за спиране, свирни да се организираме тогава  Simple Smile

# 502
  • Мнения: 651
Нефертити, събрала си границите. Ако вярно си го измерила, трябваше да ти е лошо. Мисля че има грешка и дано така да е. Радвам се, че си добре.
Аги, аз цял живот съм с такова кръвно и никак не ми е лошо  Mr. Green  Heart Eyes.
Слави, стискам палци още да е рано да се види шушулката   fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed.
 Hug Hug Hug на всички тумбачета и стиснати палци на когото за каквото му трябват.

# 503
  • София
  • Мнения: 3 123
Slavi_Yo ,дано всичко е наред мила!За коремен е твърде рано!Само с вагинален трябва-пък и може да си имала по-късна овулация,та изчакай и гледай да си спокойна.Мен с Жори последният ми цикъл беше на 10.06,а сак видяхме чак на 4.08,пък сърдечна дейност и ембрион -още по -късно!Стискам ти палци!
Алина,радвам се,че си попаднала на Димитрова -тя се води най-добра за амниоцентези,сега ще чакаме и добри резултати!

# 504
  • Мнения: 604
Слави и аз  мисля че е добре
да разговаряш и с друг лекар·
Дано всички притеснения да се
 окажат фалшива тревога Hug·

Нефертити радвам се че кръвното
ти се е нормализирало Hug·

На всички очакващи майчици желая
късмет и на финала  ylinfant·
 Hug Hug Hug

# 505
  • Мнения: 827
Слави и аз мисля че е рано- изчакай още поне седмичка и пак.Сигурна съм че всичко е наред, но ни е писано на всички тук да минем през деветте кръга на ада за да видим колко е прекрасен живота после Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт