мислите ли че ако искаш нещо да се случи, то винаги се случва

  • 10 999
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 169
Да, ако знаеш как да искаш. Правила съм го през целия си живот, но от година - съзнателно и нарочно. Резултатите са фантастични.

Ронда Бърн обяснява процеса така:

1. Решаваш какво точно ти е нужно и си го пожелаваш
2. Вярваш, че ще го получиш (подобно на очакванията след купуване на стока по Интернет или капарирането на чисто нова кола)
3. Получаваш го

Има едно условие - не можеш да си пожелаваш неща за живота на други хора; можеш да променяш само собствения си живот.

Трудно ми е да преразкажа цялата книга. Трябва да се прочете.
newsm10 .....Както може би и да се гледа филма The Secret

# 31
  • Мнения: 152
абсолютен ташак...
аз от няколко години искам да се случат доста неща..ама нито едно от тях не се случва! Що ли?  newsm78

# 32
  • Мнения: 7 723
Като искам нещо правя така, че да се случи...
...не чакам да дойде Коледа през май  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 152
Като искам нещо правя така, че да се случи...
...не чакам да дойде Коледа през май  Simple Smile
ухааааа, добре звучи...  шоу ми бейбииииииии Wink

# 34
  • Мнения: 197
Да, стига нещото да е лично желание за мен, а не за някой друг, както и да е постижима цел. До скоро мислех, че не е възможно, но нещата се обърнаха.

# 35
  • Мнения: 307
За себе си съм забелязала, че нещата ,които съм искала много силно се случват наистина, но вече в момент,в който не ги желая.
Затова вече не си пожелавам нищо.

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че не. Ако беше така, форум "Проблемно забременяване" нямаше да съществува, също и "Деца с увреждания" Sad Confused Животът, уви, не винаги е прекрасен...Но е хубаво да имаме вяра Praynig

# 37
  • Мнения: X
Ако много силно и целенасочено го искам,да случва се.Друг е въпроса,че момента не винаги е точния.Но досега никога нищо не е било с такова закъснение във времето,че да ми се отще.А и човек трябва да се радва на това,което получи,за да иска още и още... Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Като малка мечтаех да имам гадже- русо,със сини очи и да се казва Робърт.
Като по-голяма наистина имах такова гадже.
Голямо лайно излезе Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 4 292
Случва се... стига човек да има сили, амбиция и възможност да постигне желаното. Само с искане не става.

# 40
  • Мнения: 72
Мисля че ако наистина искам, то се случва. Това което искам, са реални и осъществими неща. И това че ми се случват, значи че наистина живея и постигам целите си, а не само  съществувам.

# 41
  • Мнения: X
Тая тема е абсолютно риторична.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 798
Случва се, това което е трябвало да се случи. Т.е. има неща, които много съм ги искала и съм ги мислила, но минава време и разбирам, че е много по-добре, че не са се случили, както съм ги искала. Та много е вярна поговорката, с внимавай какво си пожелаваш, както и другата, че от сбъднати мечти има най-много пролети сълзи. Във всички останали случаи се случва.

# 43
  • Мнения: 2 759
                        Не. Искам да спечеля от тотото, от много време искам, а не ми се получава... Искам и да съм принцеса - и в тази посока нищо... Всщност съм забелязала, че обикновено ако искам нещо силно - не го получавам... Получавам го след време, когато вече ми е все тая...

# 44
  • Мнения: 15 595
Почти винаги, когато много силно съм искала нещо то е ставало. Но обикновено е мноооого време, след като съм го искала. И тук съм абсолютно съгласна с поговорката "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да ти се сбъдне". Обикновено, когато стане това, което съм искала се оказва, че изобщо не е чак толкова хубаво или важно, колкото съм си мислила  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт