Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 161
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • pomorie
  • Мнения: 848
Хич не рита . Ходи за риба и то много често.

И моят мъж е от рибарите, но не и футболистите. Толкова по-добре, защото футбол не играя, но за риба ходим с голямо удоволствие Whistling
ами моят е луд и по футбола и по риболова....... #Cussing outведнъж или два пъти в седмицата е на тренировка и всяка неделя имат среща а риболова по-често през лятото......а аз какво да кажа футбол не обичам да гледам а риболова е толкова скучно занимание.....но всеки има право на хоби

# 106
  • Мнения: 49
 Не рита ! Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 2
Моят ходи поне два пъти седмично. Имат си отбор и участват в турнири разни. Спортуват след работа. И футболни мачове много гледа. За ходенето нямам нищо против, ама за мачовете по ТВ никога не можем да се разберем Twisted Evil

И при нас е сходна ситуацията,но с 2 разлики - гледането не ми пречи,така компа е свободен повече за мен Grinning, и второ - определено после е по-разтоварен и се впуска да ми помага,може би се чувства гузен, а аз дали не се възползвам,а  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 212
Ходи да рита от време на време с приятелите си и честно казано искрено се радвам. Хем се движи,спортува,хем е с приятелите си. После може да е като дроб,но е щастлив и му е готино после Wink

# 109
  • Мнения: 2 153
Моят не рита....

# 110
  • Мнения: 26
Всяка неделя се събират, а през лятото и през седмицата. Не ми пречи. Даже и аз съм ходила с него да го гледам. Когато дават формулата и нея се следи. Харесва и моторите. А аз започнах да ги гледам покрай него.  Mr. Green Иначе когато искам аз да правя или гледам нещо няма проблем, съпричастен е. Абе разбираме се  Laughing

# 111
  • Мнения: 929
И моя ходи всяка неделя(три часа спокоиствие замен)

# 112
  • Мнения: 25
Моят не рита футбол-няма и други кой знае какви развлечения като изключим висенето пред компютъра!

# 113
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Не ходя да ритам, прдпочитам баскетбола, за съжаление рядко ми остава време за него откакто смениха деня на понеделник в 7 вечерта.
Но пък за сметка на това обикалям цялата страна по мачове. И засега не се е намерила сила да ме откаже. Дори с годините все повече полудявам, вместо да се кротна.
Както каза Девиатор, детето ми е на сто пъти по-сигурно място сред приятелите на стадиона, отколкото на площадката пред блока.
Жена ми имаше един момент, в който се опита да ме откаже, взех я с мен на няколко мача, обгазиха я два пъти(стара загора и атина) , видя блясъка в очите ми преди, по-време и след мач , настръхна(както тя се изрази) когато се разпяхме с момчетата като един в подкрепа на отбора и с това и мина ентусиазма да ме откаже. Явно разбра , че това няма как да се случи и се примири. А аз се старая да и обръщам достатъчно внимание в свободното ни време.

И САМО БОТЕВ!!!

П.С. Почна да гледа мачове с мен уикенда  Laughing

# 114
  • Мнения: 11
Лелеееееее Анжееееееелееееееее гад лампова и тука ли полази бе!?! Аз и едни други погледи съм ти виждал...хаххахахаха Mr. Green

# 115
  • Мнения: 258
Веднъж в седмицата, той обаче е бивш футболист и не мога да кажа, че този един път му е достатъчен... По никакъв начин не му се отразява на поведението вкъщи. Винаги ми е помагал и се включва в домашните занимания наравно с мен.

Общи условия

Активация на акаунт