Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 158
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте,

Искам да ви попитам колко често вашите половинки ходят да ритате футбол (много популярно мъжко занимание напоследък)? Има ли според вас някакъв положителен ефект след това - имам предвид и семейните задължения - да речем да помагат повече вкъщи, защото са тонизирани от играта? Joy

# 1
  • Мнения: 46 526
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).

# 2
  • София
  • Мнения: 39 773
Съпругът ми имат фирмен отбор Simple Smile Обаче нещо са мързеливи и не ритат. Миналата година успяха да си дигнат задниците от компс само 2-3 пъти. И нали програмисти... окапват бързо. Моя мъж даже го бяха цапардосали с топката. Посинен в окото. Оправдаваше се, че жена му го била Simple Smile
Тази година май няма да се правят на ритнитопковци.

# 3
  • Мнения: 308
Хич не рита . Ходи за риба и то много често.

# 4
  • Мнения: 8 230
И моят мъж не рита и мачове не гледа. Аз обаче гледам.

# 5
  • Мнения: 1 731
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking

# 6
  • Мнения: 2 131
Не играе футбол, нито пък гледа мачове. Но пък си пада по риболова.
Въобще не му остава ред да дреме пред ТВ или компютъра.

# 7
  • Мнения: 1 259
Преди го правеше по-често, но предпочиташе като се прибере да се изкъпе и да седне пред ТВ-то с биричка... а не да ми помага Close

# 8
  • Мнения: 2 448
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също. Към "мързеливите хобита" спада вманиаченото гледане на Дискавъра, а от спортните такива - събира се със стари приятели да се понаритат както се казва и да си припомнят годините , когато тренираха бойни изкуства по усилено.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Не рита. Ходеше на фитнес по едно време, но сега остана без хоби. Всъщност, намерих му ново хоби - да пазарува  Whistling

# 10
  • Мнения: 1 447
Моят също е от тези където не рита,обаче не пропуска да отиде на мач.

# 11
  • Мнения: 21
А няма ли едно мъжко мнение да чуем тука? Къде са татковците? Май наистина са мързеливи Simple Smile. Аз ходя да ритам, но нещо трудно се организираме, но когато го направим става добър мач Simple Smile.

# 12
Моят пък рита и то доста често, това му е хоби от малък и никога не съм се опитвала да го спра от това му занимание, тъй като виждам, че му се отразява добре(особено, когато бият Mr. Green). Колко често немога да кажа с точност, защото зависи от това кога има свободни часове, дали ще се съберат хора за отбор, но 1 път седмично със сигурност!! Laughing

# 13
  • Мнения: 4 434
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).
И моя

# 14
  • Мнения: 2 388
Преди години ходеше често, всяка седмица.
Сега няма време за никакъв спорт.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ходи всяка неделя да рита, а по-някога и в четвъртък football

# 16
  • Мнения: 396
Само ще кажа, че у дома първенствата ги следя аз.
Мисля от това да ви стане ясно!
Тати казва: " В джоба ми да играят, няма да ги гледам!"

# 17
  • Мнения: 2 960
Не е страстен почитател на футбола.Така ,че не ходи да "рита футбол".Предпочита с приятели -волейболче  !!!! bowuu А иначе гледаме избрани мачове ,понякога и в повечето случаи по моя инициатава.

# 18
  • Мнения: 5 940
Футбол не рита, но играе волейбол веднъж седмично.

# 19
  • Мнения: 1 520
Сега рита футбол всяка неделя. Преди риташе и в четвъртък и в неделя.

Положителен принос след това в къщи - няма. КПД-то му пада значително, винаги нещо се е контузил.

Но пък това го разтоварва. Нямам проблем, че ходи.
Изисквам същото отношение и към себе си, когато искам да отида някъде.
Така да се каже - не ме ограничава, не го ограничавам.

# 20
  • София
  • Мнения: 344
Не рита и изобщо не гледа футбол, не му харесва. Беше запален скиор, но последните две години не се е качвал на ските.
Гледа само формула 1. През останалото му свободно време разхожда детето из квартала.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Моят няма време за никакъв спорт. Иска да ходи на фитнес, ама още не е тръгнал Sad
Вярно е, че много работи, но би могъл да си организира по-добре времето.
Убедена съм, че човек ако има желание за нещо, ще намери време да го свърши. Другото са само оправдания Naughty

# 22
  • Мнения: 2 005
Моя обича футбола и да рита и да гледа. Напоследък категорично отказва да рита с колегите си, щото били големи дървари. Дори контузиха един негов колега, та му правиха операция на коляното после. Мъжа ми, след този случай, твърди, че парашутизма е по-безопасен спорт, от футбола с колегите.  Joy

# 23
  • Мнения: 15
Съпругът ми имат фирмен отбор Simple Smile Обаче нещо са мързеливи и не ритат. Миналата година успяха да си дигнат задниците от компс само 2-3 пъти. И нали програмисти... окапват бързо. Моя мъж даже го бяха цапардосали с топката. Посинен в окото. Оправдаваше се, че жена му го била Simple Smile
Тази година май няма да се правят на ритнитопковци.

И много хубаво правят. Футбола не е като програмирането Simple Smile))). Като малък много ритах и тази година май месец отидох да поритам, да си припомня отминалите времена. Скъсах сухожилие ->операция, гипс ... сега сме 25.07 и още ходя с патерици!!!
По-добре да не ритат Wink

# 24
  • Мнения: 2 803
Не рита и не играе футбол. Пада си по формулата.  car003

# 25
  • Варна
  • Мнения: 261
Сега през лятото ходи само един път седмично,ама като дойде есента и почне сезона.........вторник,четвъртък,понякога петък и задължително събота и неделя.Когато е и на работа се събират по 5-6 вечери в седмицата да не е вкъщи.
Ама си знаех,че е запален футболист, като се взимахме и сега нямам право да мрънкам. Simple Smile
Иначе,когато е свободен много ми помага и не се оплаквам.

# 26
  • София
  • Мнения: 232
моят съпруг дори не знае какво е футбол! Той просто е на Вие с всеки спорт освен голф и бокс Simple Smile

# 27
  • Мнения: 604
Моят мъж футбол не рита·

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking
Много точно казано. Peace

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не рита.
Обича рибилова, но няма време и за него...
Гледа F1.

# 30
  • Мнения: 5 393
Моят ходи минимум 2 пъти седмично, без да броя Събота и Неделя.

# 31
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Поне веднъж седмично че и малкия взема.

# 32
  • Мнения: 15
ритането на футбол е важно, също както и мусаката.
няма нищо по хубаво след тежък и важен мач да удариш една мусака.

# 33
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Почти всяка вечер - с децата, в апартамента. И децата са момичета.  Crazy

# 34
  • Мнения: 15
Почти всяка вечер - с децата, в апартамента. И децата са момичета.  Crazy
може да си направите даже два отбора!~

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всеки ден-професионален футболист е Wink

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Всяка неделя ходи да рита

# 37
  • Мнения: 281
не рита Whistling

# 38
  • София
  • Мнения: 397
 Веднъж седмично, ако успеят да се съберат/с комшиите/, че всеки е на различен график. След това разбира се е уморен, а не тонизиран. Въодушевен е за по биричка, но не и за помагане. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 759
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking
Абсолютно все едно аз съм го писала!!!

# 40
  • Мнения: 3 268
Не рита,но пък не пропуска мач по телевизията.Голям футболен фен е.

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моят ходи да рита, но от есента до началото на лятото. Събират се 3 пъти седмично. След това въобще не е тонизиран, а само лежи.

# 42
  • Мнения: 467
Нито рита, нито гледа мачове, освен ако Франция е на световно  Laughing И бира не пие, абе таткото си е идеален. Айде, стига го хвалих  bowuu

# 43
  • Мнения: 180
Моят ако не отиде поне 3 пъти в седмицата да порита, ще се чувства полу-човек  Laughing Има енергия след това, но обикновено се прибира след 23-24ч и не си я използва много по предназначение Wink Иначе си е фен на много спортове и да гледа, и да участва Simple Smile
Дори в момента гледа мач и се уговаряха с дружките да ходят вечерта да поритат  hahaha

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят рита веднъж седмично,много е редовен-не пропуска!Ако зависеше от мен,щеше да ходи и по-често,отразява му се много добре,винаго като се върне е свеж и е разпуснал от проблемите! Simple SmileОсвен това шапка му свалям за постоянството,никога не бих могла да съм на неговото място,защото ми липсва воля за подобно нещо!Веднъж си бях взела карта за фитнес и отидох точно три пъти,при това не последователни Tired

# 45
igraq football minimum 2 Simple Smile puti sedm4no ako imam kusmet 3 Grinning , i jena mi e mnogo dovolna za6toto e super svobodna da hodi kudeto pojelae  Peace

# 46
и моят мъж рита. веднъж седмично без да пропуска досега един път (е, с изключение когато сме на море, де). иначе винаги си нагажда програмата за неделя така че да рита. просто му се чудя на акъла от къде този зор. не стига че неделята му е единствения свободен  и почивен ден, ами и се натоварва допълнително...ама мъжка му работа, можеш ли да ги разбереш?!   newsm78 колко пъти са се контузвали той и приятелите му, но не, пак и пак... не се спират... Laughing аз вече попривикнах, та не ми прави впечатление. даже когато отива да рита ние с малката си отделяме това време само за нас си и се глезиме без някой да ни прекъсва  Wink  Laughing това е от мен по темата

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
и моят мъж рита. веднъж седмично без да пропуска досега един път (е, с изключение когато сме на море, де). иначе винаги си нагажда програмата за неделя така че да рита. просто му се чудя на акъла от къде този зор. не стига че неделята му е единствения свободен  и почивен ден, ами и се натоварва допълнително...ама мъжка му работа, можеш ли да ги разбереш?!   newsm78 колко пъти са се контузвали той и приятелите му, но не, пак и пак... не се спират... Laughing аз вече попривикнах, та не ми прави впечатление. даже когато отива да рита ние с малката си отделяме това време само за нас си и се глезиме без някой да ни прекъсва  Wink  Laughing това е от мен по темата

Не ги спира даже ако са си легнали сутринта , дори и са препили, но винаги на линия  Shocked

# 48
  • Разград
  • Мнения: 518
Моят не рита , даже почти не гледа футболни мачове (само когато играе националният отбор)

# 49
  • Мнения: 1 817
ооо, това е неговата страст
като види топка и  Shocked Цялата им компания са фенове. Събират се и да играят.
Старае се един ден седмицата да организират мач. Имат си отскоро и фирмен отбор. Мисля, че добре му се отразява. Почти винаги са били. После е с преповдигнато настроение.След мача се събират на по бира. Както казва той -правят разбор на мача.  LaughingРазбирам го. И съжалявам, че  жените нямат подобни занимания Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 540
Моят не рита , даже почти не гледа футболни мачове (само когато играе националният отбор)
и моя така и аз се радвам

# 51
  • Мнения: 156
Един път в седмицата задължително, когато може и два пъти. Има полза - покрай това се научи да пуска пералнята - за да пере някякви потници, които си слагат за да се различават отборите   Joy

# 52
  • Мнения: 936
Всяка сряда задължително. При хубаво време са навън, а при лошо - плащат в зала да играят. Ако в неделя е в града - по същия начин.

# 53
  • Мнения: 206
Моят не рита , даже почти не гледа футболни мачове (само когато играе националният отбор)
и моя така и аз се радвам
И моят така, но мама...

# 54
  • Мнения: 4 362
Не играе футбол,но го гледа  Tired, ходи на фитнес почти всеки ден по 1-2 часа  Rolling Eyes

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не рита и не гледа Mr. Green

# 56
  • Мнения: X
Моят рита веднъж седмично,много е редовен-не пропуска!Ако зависеше от мен,щеше да ходи и по-често,отразява му се много добре,винаго като се върне е свеж и е разпуснал от проблемите! Simple Smile
аз само не разбрах от безброй едни и същи изказани мнения, що требе този човек да ходи да прави каквото и да е, за да ви е добре на вас. добре, че рита, че се научи да пуска пералня хахаха, от всяко действие на мъжа трябва да има някъв кяр за жената до него, така... звучи повече от прекрасно, как пък не може да порита за свой собствен кеф... а трябва да е, за да разпуска от проблеми, та да се върне вкъщи 'чисто нов' и готов за домашни подвизи... абе думи нямам...

# 57
  • Мнения: 435
Средно веднъж на 2-3 месеца, понякога и ежеседмично, но не виждам никакъв положителен ефект върху тонуса или помощ вкъщи, защото гореспоменатите положителни ефекти се неутрализират от контузии и оправдания Confused

# 58
  • Мнения: 4
аз лично ходя веднъж седмично, Rolling Eyes
но ми се иска поне 2 пъти!
какво дв се пра #2gunfireви

татковци ритайте по често, че нацията ни надебеля Joy
е моье и дае друг спорт окей! Stop

и моля ви майки разберете!мачовете по телевизията са много важни!
почти колкото sex and the city  bouquet

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 01:26 от Ekcnpec

# 59
  • Мнения: 299
Мойто мъж рита всяка сряда.И всеки път,като го питам,задължително ли е да ходи,отговорът винаги е един и същ-"обещал съм на момчетата,не мога да ги излъжа"... Mr. Green Един път го върнах от мач,за да купи нещо спешно от аптеката и като никога не промърмори,ама сигурно щото беше заради детето.А снощи го вдигнах от дивана,пак да отиде до аптеката и като му благодарих осле,ми каза само-"да не го правя заради тебе"... Rolling Eyes
Та така,някой път ми идва да звънна до залата и да кажа,че има бомба Twisted Evil

# 60
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Последният ми спомен за организирано тичане след топка, проведено от мъжа ми и компанията в квартала, е от 2004 г. Помня, че се бях помъкнала да ги гледам, награбила учебниците, за да уча за държвен изпит.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 362
Моят мъж рита всяка събота следобяд и не всяка сряда . Тъй като мача в сряда им е от 22,30 , той ако е много уморен го пропуска . Но съботата не . И гледа по телевизията . Не ми пречи , дори напротив. Предпочитам да има някакво хоби , освен футбола обича и риболова , но по - трудно му се отдава да ходи за риба . Ходи на футбол , не защото е обещал или някакво задължение , а защото се забавлява , релаксира и се успокоява след тежката трудова седмица . Смятам , че един мъж трябва да спортува .

# 62
  • Мнения: 156
Всеки четвъртък. Понякога и неделя.

# 63
  • Мнения: 3 241
По-малко отколкото ми се иска рита. (Но виж доста гледа, добре, че и аз съм фен).  Simple Smile

Не виждам връзка с помощта вкъщи, каквото си му е задължение, си го прави.

# 64
  • Мнения: 3 314
всяка неделя  ooooh!  рита в един тукашен отбор  Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 15
И моят играе в една местна лига ( разбирай селски отбор все едно в група, но с регистрации, съдии и на истински терен) това през лятото - един мач на седмица, гостувания по други села и семействата на играчите за публика . Много се забавляваме и после си организираме и купон обикновено, или пикник. През зимата пак са всяка седмица, със съдии и т.н., но на изкуствена трева и на закрито. Публиката пак сме ние. Отборът е предимно от българи, но имаме един другар от Бенин, един италианиц, един грък, португалец и т.н.
Много одобрявам тази занимания на мъжа ми - и аз обичам да гледам футбол. Записахме и дъщеря ни и тя също много харесва.

# 66
  • Мнения: 86
моичкият непонася футбол и съответно не рита!Но неговата страст са колите!

# 67
  • Мнения: 498
всяка сряда Peace

# 68
  • Мнения: 1 715
Ходи рядко да рита с големият и винаги е вратар,защото последните му два опита на футболист завършиха в Пирогов  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 027
моят рита всяка сряда вечер. понякога и в неделя сутринта Peace

# 70
  • Мнения: 209
аз съм по баскетбола и се разбрахме веднъж на две седмици със съпругата

# 71
  • Мнения: 285
Моят рита всяка събота сутрин.Вали дъжд, сняг почти не се пропуска ooooh!.не ми пречи,обикновено се захващам тогава да си направя седмичното почистване докато го няма.А иначе не го карам да върши домакинска работа никаква,всичко сама и от време на време-домашна помощница,когато съм заета.А за фуртбола-радвам се като ходи,защото знам, че му доставя удоволствие.

# 72
  • Мнения: 1 426
не рита, но щеше да е по-добре да рита, отколкото да седи под абсорбатора пуши Joy

# 73
  • Мнения: 5
всеки петък.Няма пропуск

# 74
  • Мнения: 238
Всеки понеделник и четвъртък с фирмения отбор. Не ми пречи, това си му е любимо занимание от малък Peace Ако и аз можех да се организирам за нещо 2 пъти в седмицата, щеше да е добре... ама пусти мързел  Mr. Green

П.П. Програмист е и да се надяваме, че няма да се стига до такива изцепки каквито четох по предните страници  Grinning

# 75
  • Мнения: 11
Мами, а що не питате мъжО колко често ходи на мачове извън София или да се млати с другите агитки? Crazy Crazy Crazy Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 238
Няма нужда да питам - никога не ходи. Даже и в София не ходи на мач, точно заради биещите се агитки  Naughty

# 77
  • София
  • Мнения: 407
аз не ритам.

# 78
  • Мнения: 1 027
оф, тоя моят тиквеник сладък Simple Smileтази седмица 3 пъти игра футбол- сряда и неделя. Да, вчера ходи да рита 2 пъти- сутринта в 10ч и вечерта в 18ч, а цял ден го боля глава, кви сили намери...незнам...  Crazy Лудо младо Simple Smile))

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Моят рита два или три пъти седмично.

# 80
  • Мнения: 112
И моят не рита, дори не гледа  Laughing
Хобито му е висенето пред компа зимно време,а лятото с мотора  Party

# 81
  • Мнения: 59
Моят мъж рита веднъж седмично.Много обича футбола и никога не би се отказал от него.Като малък е мечтаел да стане футболист.Тренирал е в отбор за таланти,но една контузия му изиграва лоша шега и се отказва да се развива професионално.

# 82
  • Мнения: 1 599
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

# 83
  • Мнения: 11
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

# 84
  • Мнения: 285
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

Ей, Девиатор, добре, че не си ми мъж. Щеше бързо да ти мине манията за Локо. Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 5 362
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

Ей, Девиатор, добре, че не си ми мъж. Щеше бързо да ти мине манията за Локо. Mr. Green
Ааааааа не съм съгласна . За мъжете футбола е като религия . Или поне за тези , които обичат и се занимават . Никога не се намесвам във футболчето на мъжа ми . Той си обича да гледа , да рита , и така релаксира . Единственото нещо , за което го е яд , е че на стадионите стана неудържимо и не може да заведе детето и то да види и да подкрепи любимия отбор . Девиатор ще разбере защо не го цитирам .

# 86
  • Мнения: 8 242
Нито рита, нито гледа..

не рита, но щеше да е по-добре да рита, отколкото да седи под абсорбатора пуши Joy
И аз така викам ама  Rolling Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 61
Събирате ли се още? Нямате ли нужда от 'десен бек'  Sunglasses Айде да направим един отбор на форума.  Wink Mr. Green Нямам търпение да се затопли пак времето.  Mr. Green Май хванах зимната пауза.  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 285
При нас зимна пауза няма- зиме лете, дъжд, сняг, събота сутрин -на мач.
Аз си мисля, че само, ако камъни падат няма да отиде да рита.  ooooh!
Това е, няма как

# 89
  • Мнения: 1 817
При нас зимна пауза няма- зиме лете, дъжд, сняг, събота сутрин -на мач.
Аз си мисля, че само, ако камъни падат няма да отиде да рита.  ooooh!
Това е, няма как

И при нас е така. Laughing

# 90
  • Мнения: 11
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

Ей, Девиатор, добре, че не си ми мъж. Щеше бързо да ти мине манията за Локо. Mr. Green

Добре че ти не си ми жена, че с тва мислене бързо щеше да ми мине манията за тебе. Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПросто май не се е родила тая дето ще ме откаже, ще ме излекува от онзи стъклен блясък в очите, който придобивам щом дойде време за мач или ще ми изтрие татусите посветени на тая ми страст дето са по цялото ми тяло. Една се опита и си счупи зъбите в опита.А и не виждам нищо лошо в това, дори в крайния вариант който аз изповядвам.
Pipi06 - това което казваш е силно преувеличено. От 15 години съм в центъра на торнадото на най-грозните фенски изцепки и искам да ти кажа че поне сред мойте хора детето ми е пъти по-сигурно отколкото на площадката пред блока. Crossing Arms

# 91
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Хич не рита . Ходи за риба и то много често.

И моят мъж е от рибарите, но не и футболистите. Толкова по-добре, защото футбол не играя, но за риба ходим с голямо удоволствие Whistling

# 92
  • Мнения: 1 484
Моя съпруг  не  играе  футбол , но  много  обича да гледа.

# 93
  • Мнения: 164
Не играе футбол, не гледа футбол, но на риболов и лов обича да ходи.

# 94
# 95
  • София
  • Мнения: 3 064
Нито играе, нито гледа, за моя най-голяма радост!

# 96
Аз играя всеки петък и после чааааааааааааааааааак в неделя  Laughing  А толкоз  ми се иска да е всеки ден. Joy

# 97
  • Мнения: 1 740
Нашият татко лятото ходеше на стадиона по 2 пъти в седмицата, но сега нещо хич не се и сеща. Сигурно на пролет ще се сети.

# 98
  • Мнения: 417
Моят мъж ходи  да рита 1 път седмично, много добре се чувства от ритането,(освен от фитнеса). Футболен фен е !

# 99
  • Мнения: 13
Аз ходя 1 път седмично, но ходя поне 3-4 пъти да тичам и мн.добре се чувсвам..

# 100
  • Мнения: 309
Мъжа ми също е голям фен на футбола - любимия му спорт е!Ходи да рита с приятели веднъж седмично, когато е хубаво времето!Аз съм много доволна от този факт, радвам се че е спортна натура!Дори през ден прави гимнастика вкъщи!Възхищавам му се!А и някак ми се струва много мъжествено това, че е такъв фен/естествено в рамките на нормалното/, пък и аз също харесвам футбола и често двамата си гледаме заедно!Особено ако има някакво първенство!

# 101
  • Мнения: 18
Аз съм запален по ритането, но за жалост все по-трудно се събира отбора. Затова искам да предложа на всички татковци който ритат или имат желание , както и да помоля всички майки - Нека да създадем отбор с който да се включим във форумната лига.
 
www.forumsleague.com

 newsm18 football football football football football newsm18

# 102
  • Мнения: 801
веднъж седмично.

# 103
  • Мнения: 54
Моят ходи поне два пъти седмично. Имат си отбор и участват в турнири разни. Спортуват след работа. И футболни мачове много гледа. За ходенето нямам нищо против, ама за мачовете по ТВ никога не можем да се разберем Twisted Evil

# 104
  • Мнения: 472
Не играе футбол и рядко гледа по ТВ  Whistling

# 105
  • pomorie
  • Мнения: 848
Хич не рита . Ходи за риба и то много често.

И моят мъж е от рибарите, но не и футболистите. Толкова по-добре, защото футбол не играя, но за риба ходим с голямо удоволствие Whistling
ами моят е луд и по футбола и по риболова....... #Cussing outведнъж или два пъти в седмицата е на тренировка и всяка неделя имат среща а риболова по-често през лятото......а аз какво да кажа футбол не обичам да гледам а риболова е толкова скучно занимание.....но всеки има право на хоби

# 106
  • Мнения: 49
 Не рита ! Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 2
Моят ходи поне два пъти седмично. Имат си отбор и участват в турнири разни. Спортуват след работа. И футболни мачове много гледа. За ходенето нямам нищо против, ама за мачовете по ТВ никога не можем да се разберем Twisted Evil

И при нас е сходна ситуацията,но с 2 разлики - гледането не ми пречи,така компа е свободен повече за мен Grinning, и второ - определено после е по-разтоварен и се впуска да ми помага,може би се чувства гузен, а аз дали не се възползвам,а  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 212
Ходи да рита от време на време с приятелите си и честно казано искрено се радвам. Хем се движи,спортува,хем е с приятелите си. После може да е като дроб,но е щастлив и му е готино после Wink

# 109
  • Мнения: 2 153
Моят не рита....

# 110
  • Мнения: 26
Всяка неделя се събират, а през лятото и през седмицата. Не ми пречи. Даже и аз съм ходила с него да го гледам. Когато дават формулата и нея се следи. Харесва и моторите. А аз започнах да ги гледам покрай него.  Mr. Green Иначе когато искам аз да правя или гледам нещо няма проблем, съпричастен е. Абе разбираме се  Laughing

# 111
  • Мнения: 929
И моя ходи всяка неделя(три часа спокоиствие замен)

# 112
  • Мнения: 25
Моят не рита футбол-няма и други кой знае какви развлечения като изключим висенето пред компютъра!

# 113
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Не ходя да ритам, прдпочитам баскетбола, за съжаление рядко ми остава време за него откакто смениха деня на понеделник в 7 вечерта.
Но пък за сметка на това обикалям цялата страна по мачове. И засега не се е намерила сила да ме откаже. Дори с годините все повече полудявам, вместо да се кротна.
Както каза Девиатор, детето ми е на сто пъти по-сигурно място сред приятелите на стадиона, отколкото на площадката пред блока.
Жена ми имаше един момент, в който се опита да ме откаже, взех я с мен на няколко мача, обгазиха я два пъти(стара загора и атина) , видя блясъка в очите ми преди, по-време и след мач , настръхна(както тя се изрази) когато се разпяхме с момчетата като един в подкрепа на отбора и с това и мина ентусиазма да ме откаже. Явно разбра , че това няма как да се случи и се примири. А аз се старая да и обръщам достатъчно внимание в свободното ни време.

И САМО БОТЕВ!!!

П.С. Почна да гледа мачове с мен уикенда  Laughing

# 114
  • Мнения: 11
Лелеееееее Анжееееееелееееееее гад лампова и тука ли полази бе!?! Аз и едни други погледи съм ти виждал...хаххахахаха Mr. Green

# 115
  • Мнения: 258
Веднъж в седмицата, той обаче е бивш футболист и не мога да кажа, че този един път му е достатъчен... По никакъв начин не му се отразява на поведението вкъщи. Винаги ми е помагал и се включва в домашните занимания наравно с мен.

Общи условия

Активация на акаунт