Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 165
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Моят ходи минимум 2 пъти седмично, без да броя Събота и Неделя.

# 31
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Поне веднъж седмично че и малкия взема.

# 32
  • Мнения: 15
ритането на футбол е важно, също както и мусаката.
няма нищо по хубаво след тежък и важен мач да удариш една мусака.

# 33
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Почти всяка вечер - с децата, в апартамента. И децата са момичета.  Crazy

# 34
  • Мнения: 15
Почти всяка вечер - с децата, в апартамента. И децата са момичета.  Crazy
може да си направите даже два отбора!~

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всеки ден-професионален футболист е Wink

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Всяка неделя ходи да рита

# 37
  • Мнения: 281
не рита Whistling

# 38
  • София
  • Мнения: 397
 Веднъж седмично, ако успеят да се съберат/с комшиите/, че всеки е на различен график. След това разбира се е уморен, а не тонизиран. Въодушевен е за по биричка, но не и за помагане. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 759
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking
Абсолютно все едно аз съм го писала!!!

# 40
  • Мнения: 3 268
Не рита,но пък не пропуска мач по телевизията.Голям футболен фен е.

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моят ходи да рита, но от есента до началото на лятото. Събират се 3 пъти седмично. След това въобще не е тонизиран, а само лежи.

# 42
  • Мнения: 467
Нито рита, нито гледа мачове, освен ако Франция е на световно  Laughing И бира не пие, абе таткото си е идеален. Айде, стига го хвалих  bowuu

# 43
  • Мнения: 180
Моят ако не отиде поне 3 пъти в седмицата да порита, ще се чувства полу-човек  Laughing Има енергия след това, но обикновено се прибира след 23-24ч и не си я използва много по предназначение Wink Иначе си е фен на много спортове и да гледа, и да участва Simple Smile
Дори в момента гледа мач и се уговаряха с дружките да ходят вечерта да поритат  hahaha

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят рита веднъж седмично,много е редовен-не пропуска!Ако зависеше от мен,щеше да ходи и по-често,отразява му се много добре,винаго като се върне е свеж и е разпуснал от проблемите! Simple SmileОсвен това шапка му свалям за постоянството,никога не бих могла да съм на неговото място,защото ми липсва воля за подобно нещо!Веднъж си бях взела карта за фитнес и отидох точно три пъти,при това не последователни Tired

Общи условия

Активация на акаунт