Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 160
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
igraq football minimum 2 Simple Smile puti sedm4no ako imam kusmet 3 Grinning , i jena mi e mnogo dovolna za6toto e super svobodna da hodi kudeto pojelae  Peace

# 46
и моят мъж рита. веднъж седмично без да пропуска досега един път (е, с изключение когато сме на море, де). иначе винаги си нагажда програмата за неделя така че да рита. просто му се чудя на акъла от къде този зор. не стига че неделята му е единствения свободен  и почивен ден, ами и се натоварва допълнително...ама мъжка му работа, можеш ли да ги разбереш?!   newsm78 колко пъти са се контузвали той и приятелите му, но не, пак и пак... не се спират... Laughing аз вече попривикнах, та не ми прави впечатление. даже когато отива да рита ние с малката си отделяме това време само за нас си и се глезиме без някой да ни прекъсва  Wink  Laughing това е от мен по темата

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
и моят мъж рита. веднъж седмично без да пропуска досега един път (е, с изключение когато сме на море, де). иначе винаги си нагажда програмата за неделя така че да рита. просто му се чудя на акъла от къде този зор. не стига че неделята му е единствения свободен  и почивен ден, ами и се натоварва допълнително...ама мъжка му работа, можеш ли да ги разбереш?!   newsm78 колко пъти са се контузвали той и приятелите му, но не, пак и пак... не се спират... Laughing аз вече попривикнах, та не ми прави впечатление. даже когато отива да рита ние с малката си отделяме това време само за нас си и се глезиме без някой да ни прекъсва  Wink  Laughing това е от мен по темата

Не ги спира даже ако са си легнали сутринта , дори и са препили, но винаги на линия  Shocked

# 48
  • Разград
  • Мнения: 518
Моят не рита , даже почти не гледа футболни мачове (само когато играе националният отбор)

# 49
  • Мнения: 1 817
ооо, това е неговата страст
като види топка и  Shocked Цялата им компания са фенове. Събират се и да играят.
Старае се един ден седмицата да организират мач. Имат си отскоро и фирмен отбор. Мисля, че добре му се отразява. Почти винаги са били. После е с преповдигнато настроение.След мача се събират на по бира. Както казва той -правят разбор на мача.  LaughingРазбирам го. И съжалявам, че  жените нямат подобни занимания Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 540
Моят не рита , даже почти не гледа футболни мачове (само когато играе националният отбор)
и моя така и аз се радвам

# 51
  • Мнения: 156
Един път в седмицата задължително, когато може и два пъти. Има полза - покрай това се научи да пуска пералнята - за да пере някякви потници, които си слагат за да се различават отборите   Joy

# 52
  • Мнения: 936
Всяка сряда задължително. При хубаво време са навън, а при лошо - плащат в зала да играят. Ако в неделя е в града - по същия начин.

# 53
  • Мнения: 206
Моят не рита , даже почти не гледа футболни мачове (само когато играе националният отбор)
и моя така и аз се радвам
И моят така, но мама...

# 54
  • Мнения: 4 362
Не играе футбол,но го гледа  Tired, ходи на фитнес почти всеки ден по 1-2 часа  Rolling Eyes

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не рита и не гледа Mr. Green

# 56
  • Мнения: X
Моят рита веднъж седмично,много е редовен-не пропуска!Ако зависеше от мен,щеше да ходи и по-често,отразява му се много добре,винаго като се върне е свеж и е разпуснал от проблемите! Simple Smile
аз само не разбрах от безброй едни и същи изказани мнения, що требе този човек да ходи да прави каквото и да е, за да ви е добре на вас. добре, че рита, че се научи да пуска пералня хахаха, от всяко действие на мъжа трябва да има някъв кяр за жената до него, така... звучи повече от прекрасно, как пък не може да порита за свой собствен кеф... а трябва да е, за да разпуска от проблеми, та да се върне вкъщи 'чисто нов' и готов за домашни подвизи... абе думи нямам...

# 57
  • Мнения: 435
Средно веднъж на 2-3 месеца, понякога и ежеседмично, но не виждам никакъв положителен ефект върху тонуса или помощ вкъщи, защото гореспоменатите положителни ефекти се неутрализират от контузии и оправдания Confused

# 58
  • Мнения: 4
аз лично ходя веднъж седмично, Rolling Eyes
но ми се иска поне 2 пъти!
какво дв се пра #2gunfireви

татковци ритайте по често, че нацията ни надебеля Joy
е моье и дае друг спорт окей! Stop

и моля ви майки разберете!мачовете по телевизията са много важни!
почти колкото sex and the city  bouquet

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 01:26 от Ekcnpec

# 59
  • Мнения: 299
Мойто мъж рита всяка сряда.И всеки път,като го питам,задължително ли е да ходи,отговорът винаги е един и същ-"обещал съм на момчетата,не мога да ги излъжа"... Mr. Green Един път го върнах от мач,за да купи нещо спешно от аптеката и като никога не промърмори,ама сигурно щото беше заради детето.А снощи го вдигнах от дивана,пак да отиде до аптеката и като му благодарих осле,ми каза само-"да не го правя заради тебе"... Rolling Eyes
Та така,някой път ми идва да звънна до залата и да кажа,че има бомба Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт