Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 182
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11
Мами, а що не питате мъжО колко често ходи на мачове извън София или да се млати с другите агитки? Crazy Crazy Crazy Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 238
Няма нужда да питам - никога не ходи. Даже и в София не ходи на мач, точно заради биещите се агитки  Naughty

# 77
  • София
  • Мнения: 407
аз не ритам.

# 78
  • Мнения: 1 027
оф, тоя моят тиквеник сладък Simple Smileтази седмица 3 пъти игра футбол- сряда и неделя. Да, вчера ходи да рита 2 пъти- сутринта в 10ч и вечерта в 18ч, а цял ден го боля глава, кви сили намери...незнам...  Crazy Лудо младо Simple Smile))

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Моят рита два или три пъти седмично.

# 80
  • Мнения: 112
И моят не рита, дори не гледа  Laughing
Хобито му е висенето пред компа зимно време,а лятото с мотора  Party

# 81
  • Мнения: 59
Моят мъж рита веднъж седмично.Много обича футбола и никога не би се отказал от него.Като малък е мечтаел да стане футболист.Тренирал е в отбор за таланти,но една контузия му изиграва лоша шега и се отказва да се развива професионално.

# 82
  • Мнения: 1 599
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

# 83
  • Мнения: 11
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

# 84
  • Мнения: 285
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

Ей, Девиатор, добре, че не си ми мъж. Щеше бързо да ти мине манията за Локо. Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 5 397
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).


 Peace и моят нито рита нито гледа  Mr. Green а аз съм много щастлива от факта!

Защо бе??? Аз това не мога да го разбера. Обичам го тоя отбор бе! Щото си е мой! Щото жените в сърцето ми се сменят, клубът НИКОГА. Щото като седнем с баща ми и брат ми на ракия темата е "Абе кво стаа с нащо ЛОКО". Бащата пита "Ходите ли по мачове, ей дядо ви много го обичаше тоя клуб".Викам "Баща седи споко, възпитал си двама сина да са му предани на НАШЕТО ЛОКО, и сме на всеки мач, и татуировките ни са все за тоя НАШИЯ Локомотив, и има кой да те продължи. И той се усмихва...

Ей, Девиатор, добре, че не си ми мъж. Щеше бързо да ти мине манията за Локо. Mr. Green
Ааааааа не съм съгласна . За мъжете футбола е като религия . Или поне за тези , които обичат и се занимават . Никога не се намесвам във футболчето на мъжа ми . Той си обича да гледа , да рита , и така релаксира . Единственото нещо , за което го е яд , е че на стадионите стана неудържимо и не може да заведе детето и то да види и да подкрепи любимия отбор . Девиатор ще разбере защо не го цитирам .

# 86
  • Мнения: 8 242
Нито рита, нито гледа..

не рита, но щеше да е по-добре да рита, отколкото да седи под абсорбатора пуши Joy
И аз така викам ама  Rolling Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 61
Събирате ли се още? Нямате ли нужда от 'десен бек'  Sunglasses Айде да направим един отбор на форума.  Wink Mr. Green Нямам търпение да се затопли пак времето.  Mr. Green Май хванах зимната пауза.  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 285
При нас зимна пауза няма- зиме лете, дъжд, сняг, събота сутрин -на мач.
Аз си мисля, че само, ако камъни падат няма да отиде да рита.  ooooh!
Това е, няма как

# 89
  • Мнения: 1 817
При нас зимна пауза няма- зиме лете, дъжд, сняг, събота сутрин -на мач.
Аз си мисля, че само, ако камъни падат няма да отиде да рита.  ooooh!
Това е, няма как

И при нас е така. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт