Споделете 71

  • 23 872
  • 1 009
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Анджи, ти ли си на аватара?  Mr. Green

КъФ е тоя поглед дето го извади? Flutter

Аз така си гледам  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 585
Трябва да се запиша с нещо си - а, да. И в Разград ще си имаме МОЛ,
на територията на бившия завод за порцелан и стъкло "Дянко Стефанов".
Най-вероятно ще търся жената там с Гугъл.

# 32
  • Мнения: 3 214
Споделям, че и аз не обичам плажуването, но обичам морето - мириса му, вълните, бриза  Heart Eyes След месец се надявам да им се полюбувам  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 118
Споделям,че в МОл-овете има добра оповестителна система.Само трябва да се даде точно,приблизително,описание на обекта .
Винаги се намират.Без гугъл.
Морският бриз наистина е прекрасен. Едно кафе изпито в ранно утро на тераса с хубав изглед ,няма нужда от думи,само бризът и усещането на човека до теб.Ех ,размечтах се ,а имам работа .Някой тактично да ми напомни ,моля.

# 34
  • Мнения: 4 806
Ако е за напомняне за работа - няма как да е тактично Simple Smile .
Пък моята върви засега, чак да не повярва човек.
Лошото е, че почват клепачите да стават все по - тежки.

Както ми се ходи в забутано село, така ми се ходи и в МОЛ.
За цял един ден. Сама по възможност - мъж и деца развалят удоволствието.
Нека да е такъв (МОЛ-ът), дето можеш да оставиш багаж на съхранение, че да не се влачат торбите постоянно. Да можеш да си поръчаш и камионче за връщането у дома. Едва ли нормален багажник ще побере всичкото от един ден в МОЛ-а. Все ме гризеше, че нещо забравям и сега се сетих - една карта няма да стигне, трябва да са няколко.

# 35
  • Мнения: 1 305
Споделям петъчно настроение. Ходи ми се на клуб и ми се дивее, ама няма да ме огрее май, щото няма детегледачи.  Crossing Arms

До моето море остава повече от месец. Иска ми се, ако може още утре да замина. Не, още днес! И да ме няма тук дълго време. Да не мисля за работа. Обичам морето. И морето ме обича.
Не бих заменила морето за планина. Не бих заменила и планината за море.
Планината обаче ме зове съвсем скоро. Тишина, спокойствие, една палатка и един хамак. И едно Мартини. И любими хора наоколо. Приемате ли още попълнения в клуба на размечталите се?

# 36
  • Мнения: 4 585

Шнорхел, плавници и тенекия за печене на миди.
Горката Сакри, побърквате я. Интересно, и жените се разделят на две за море.
Едни напират към всички екстри на хотелите, а други - към сянката на някоя смокиня.

# 37
  • Мнения: 742
Бих си прекарала чудесно под сянката на някоя смокиня, засята в двора на петзвезден хотел. 
Тенекията за миди не е екстра, когато си израсъл с това. 
Да живея край морето ми е толкова естествено, че не мога да си представя да го няма. Нищо, че сигурно ходя на плаж по-малко от някои неморски.

Няма да кусам повече мартини. Предпочитам Джордж Клуни.
Всъщност няма да кусам повече и мастика, и магданоз, и маслини, и мръвки. Нищо с М.  Натровена съм от ядене и пиене, как пък не се спрях. Не е лесно да имаш гости.

Споделих ли, че сутринта оквичах ефира, защото един М! ми стъпи на болния крак и, сещайте се от къде е,  рекна едно "Опа".   Ако не подскачах на другия си крак, щях да го ритна с него в М!-те.

# 38
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям изживяно сладострастие с един невероятен десерт...

Как си мечтая за такова грехопадение... Уви, няма да стигна по-далеч от това, да се облизвам на снимките в Готварския (подсмрък Cry). И да си пия "Лопедиум"-а.

А това на Елист ми звучи направо като оргия. Mr. Green

# 39
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че ще ви оставя два дни да си изливате душите тук, а аз няма да мога да ви прочета през това време. Започват моите над 60 часа безинтернетие  #Cussing out Този път обаче ще ме хванат за опашката да извършвам непривични за мен селскостопански дейности и заигравки в двора.

Споделям, че имахме прокурорско посещение в офиса. Една студена вода обаче не искаше да му сипя. Готин човек - много го харесвам.

# 40
  • Мнения: 2 891
Прокурорското посещение, поради твоята прокурорска възраст ли бе?  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 386
Кейс, честит рожден ден! Бъди себе си, бъди здрава, бъди много щастлива и ....редовна тук.  Hug   newsm59

Споделям, че нямам време да се обърна. Стягам багаж, мия банята, оформям документи и сега се сещам, че още не съм закусила даже.  Ще ми липсвате. Може и да успея да понапиша нещо тези седмици, а може и да не. Ако не - стискайте ми палци поне веднъж нещата да се наредят по план и да прекараме хубави и безхаберни дни с мъжа ми. И лек полет, разбира се, сама си го пожелавам, че отсега ми треперят коленцата. И двата полета т.е..  Laughing

Весело лято на всички ви, много морета, хлад, мохита и усмивки. И интересни теми тук!  Grinning

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Eва  Hug! Ще стискам палци.
Хубав уикенд и от мен на всички!

# 43
  • Мнения: 3 405
Ев, до скиф, до нови срещи, до свидание  Grinning

# 44
  • Мнения: 604
Споделям в новата,
че имам убийствен тен
и щерката също·
Много го обичам тва море бе Hug

Общи условия

Активация на акаунт