Избелване на зъбите...., ама честно

  • 40 500
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 846
Момичета, знам че бях обещала снимки, но няма да мога да се сдобия с тях  Sad
Както и да е, който е решил да си избели зъбите няма да съжалява според мен. Аз мисля отново да повторя след 2-3 години.

Паломакс, не те ли боляха венците, знам че със Zoom e малко по-болезнено и агресивно за тях, въпреки предпазният гел, който се слага

# 61
  • Мнения: 177
Не ме боляха венците,дискомфорт чувствах,но в никакъв случай болка.Зъболекарката беше много внимателна,имах много дебел слой изолация на венците,мисля че е много индивидуално какво точно се чувства.

# 62
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
2 години след зоом нямам проблеми със зъбите. Не е само до гела. Препоръчват и миенето с паста за чувствителни зъби няколко седмици преди избелването и задължително да си оправиш зъбите предварително. Най-малкото оголване на нерв ще направи невъзможно избелването. Единственото неудобство за мен беше, че продължи доста дълго.
Но резултата е удивителен.

# 63
  • Мнения: 177
Да така е,най-важно е зъбите и венците да са здрави,иначе ще има проблеми.

# 64
  • Мнения: 846
Момичета, а вие кога мислите да повтаряте  newsm78 На мен все още ми се струват бели, а е минала година и половина, е не са като в началото, но то и не можеш да поддържаш толкова ослепително бели все пак ядеш  Mr. Green Аз мисля на петата година да ги освежа малко..

# 65
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мисля скоро да повторя Peace Кафето, което пия в промишлени количества и пушенето това лято си оказаха влияние Confused

# 66
  • Мнения: 177
Аз съм само от половин година,тъй като тук в Пловдив не се среща на много места и докато намеря и проуча мина време,а в София не ми се ходеше,там и цените са по-високи.Така че аз със сигурност още няма да повтарям.

Общи условия

Активация на акаунт