Какво влияние биха оказали тези емоции върху бебето?

  • 2 253
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не искам да те нападам. Ти сама прецени за себе си: " Би ли изживяла дните си с такъв човек ? "
А след като родиш ? Кой ще работи ?

# 31
  • Мнения: 750
 Предполагам , че най-много въпроси има от рода "как ще стане?", едно е теорията, друго практиката. Никой не знае "как ще стане?", но ако си решила да го напуснеш, просто прави каквото можеш, другото някак става, въпреки първоначалната неяснота. Важно е да се престрашиш. От друга страна, може мъжа ти наистина да е депресиран, за тях е ужасно че ние може да изкарваме повече пари. Дай му шанс, ултиматум, все едно как ще го кръстим и ако не става........кураж. За бебето не се тревожи, добре е да си спокойна, но има много прекрасни деца, които не са износени от щастливи и спокойни майки. Успех Hug

# 32
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Сега ти е трудно, а представи си след 3 месеца като се роди бебенцето и трябва да гледаш и него, и баща му ooooh!
Аз бих си поговорила сериозно с него. Много ми е мъчно, когато децата растат без родител, но понякога това е по-добре Rolling Eyes
Просто този човек трябва да се вземе в ръце и да стане ОТГОВОРЕН ...

# 33
  • София
  • Мнения: 7 193
Наистина, картината не е пълна, за да се дава мнение с лека ръка.
На колко години е човекът?
Защото ако е на 25 има реален шанс да се промени.
Но ако е на 40, това е слабо вероятно.
След като си се омъжила за този човек, вероятно не винаги е бил такъв.
Ами ако просто в този момент той има нужда от едно рамо и малко подкрепа?
И е объркан от очакваното бебе?
Ти си тази, която трябва да прецени реално.
Имай предвид, че хормоналното състояние по време на бременност може и да поизкриви нещата.
Звучи ми най-разумно да се изчака появата на бебчо, след това да минат 2-3 месеца и после да се правят генерални изводи.

# 34
  • Мнения: 2 784
Mоето мнение е като на Вили и red. Много лесно е да кажеш "остави го", но тя е тази, която ще живее с решението си всеки ден, да отглежда сама дете и т.н.. Мисля, че е най-добре да изчака да се роди детето.

# 35
  • Мнения: 104
Наистина съжалявам, че се е получило така Hug
Мисли само за себе си и за бебето и намери начин да го зарежеш.Такъв мъж на никоя жена не е нужен Naughty Вместо да го издържаш по-добре да даваш парите на някоя бавачка,която ще ти помага.
След като не може да се мобилизира заради това, че ще имате детенце, значи е супер скапаняк. Помисли си за бъдещите моменти, когато ще имаш още по-голяма нужда от него, а той ще е неадекватен...
Казвам това, не защото ми е лесно да кажа"остави го", а защото съм имала подобна връзка, та се радвам много, че успях да го зарежа навреме тоя егоист и неудачник.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 09:10 от adina

# 36
  • Мнения: 3 092
че успях да го зарежа навреме тоя егоист и неудачник.
а бременна ли си била ..като гледам май не .
И как изобщо си позволяваш да наричаш някого , когото не познаваш супер скапаняк ..... newsm34

# 37
  • Мнения: 104
че успях да го зарежа навреме тоя егоист и неудачник.
а бременна ли си била ..като гледам май не .
И как изобщо си позволяваш да наричаш някого , когото не познаваш супер скапаняк ..... newsm34

говоря за бившия

# 38
  • Мнения: 115
мила Minini, вземай се в ръце и оправи нещата докато е време. сигурна съм, че дълбоко в себе си знаеш как ще постъпиш, но си решила да си изкажеш мъката, надявам се да ти е олекнало. аз живях в бразилски сериал първите три месеца от бременността си и след това /като всяка жена със самочувствие и сериозен доход/ казах: "Айде мойто момче, кой от къде е". Не съжалявам изобщо за това, изкарах страхотна бременност и сега се наслаждавам на малката принцеса с цялото си сърце. Детето ми само спечели от това, че има една спокойна, независима и щастлива майка, без негативни емоции и излишни простотии. Но това е решение, което всеки взима сам за себе си, има жени, които се справят сами, има и такива, които не могат, но ако младежа продължи в същия дух те съветвам да действаш #2gunfire

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Много е сложно.....съвет за такова нещо трудно се дава newsm78

Общи условия

Активация на акаунт