Клуб Голяма Буйна Грива

  • 7 429
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 176
Разкошна ти е косата,Шушулче.

# 31
  • Мнения: 247
Е ти какво си се запревивала от смях,а?Чети бавно и внимателно,ако трябва два пъти.Какво не разбра?И подреди си малко мисълта.И кой те кара на някого да завиждаш?Всъщност какво изобщо искаш да кажеш?
P.S Да,точно за там говоря,за мястото,за което си мислиш.И да,наистина ще ти е трудно да си представиш без да ми я видиш.Косата имам в предвид.
[/quote]
Споко, никой няма намерение да проверява как ти е гривата. Мисли преди да задаваш въпроси!Поста ти беше една ода за собствената  ти коса. И накрая си пуснала един съвет на фона на сто реда  по-горе адмирации за себе си. Сега отговори ли си какво съм искала да кажа. Или ти е трудно пак?Провокативният ми отговор бе поднесен под формата на шега.  Мисли повече - това е!Не се хващай за думите. Хората комплимент й правят, тя седнала да се надува още повече!Не се ли усещаш?

# 32
  • Мнения: 1 176
Каква ода,какви адмирации?Какви комплименти,какво надуване?Май с теб говорим на различни езици.Не ме познаваш,не ми давай оценки.Момичето иска съвети за непокорната си коса,аз и давам няколко.Теб какво толкова те подразни?Сигурно стилът ми на писане не ти допадна?Казваш като ода звучи,не подозирах за този си талант. Laughingтова е шега,да не си помислиш пак,че се надувамЕ,и знам естествено,че се опита да се пошегуваш,но някакси прозвуча неуместно и грубо,не мислиш ли?Както и да е,за мене няма значение.И хайде да спрем вече с този спам.

# 33
  • Мнения: 2 374
Ма момичета що се карате така недейте,я покажете малко косички да разупим леда... Wink

# 34
  • Мнения: 4 496
Шушулче, косата ти е много красива!
Искам още снимки, моля! Да се нагледам на красиви коси! newsm18

# 35
  • Мнения: 2 374
Шушулче, косата ти е много красива!
Искам още снимки, моля! Да се нагледам на красиви коси! newsm18


Е я мойта скромна гривица! Blush

# 36
  • Мнения: 247
Каква ода,какви адмирации?Какви комплименти,какво надуване?Май с теб говорим на различни езици.Не ме познаваш,не ми давай оценки.Момичето иска съвети за непокорната си коса,аз и давам няколко.Теб какво толкова те подразни?Сигурно стилът ми на писане не ти допадна?Казваш като ода звучи,не подозирах за този си талант. Laughingтова е шега,да не си помислиш пак,че се надувамЕ,и знам естествено,че се опита да се пошегуваш,но някакси прозвуча неуместно и грубо,не мислиш ли?Както и да е,за мене няма значение.И хайде да спрем вече с този спам.
Съгласна, май прозвучах грубо!  bouquet

# 37
  • Мнения: 4 053
Шупулче, косата ти наистина е страхотна, гордей се с нея  Hug

# 38
  • Мнения: 4 053
И мойта коса е доста дълга вече,за гъста не бих казала точно мисля,че е нормална,но утре ще я режа-миличката ми. Confused



ако отрежеш тази коса, ти си луда за мен  Crazy

# 39
  • Мнения: 3 695
*Биа* супер е косата - никакво подстригване  Naughty Laughing

# 40
  • Мнения: 5 173
Благодаря ви, момичета. Биа, не си я подстригвай!!!

# 41
  • Мнения: 2 374
Благодаря ви, момичета. Биа, не си я подстригвай!!!

Еее верно ли сега ще ме разубедите.....тамън мислех да излизам след малко на фриз.оххх  не е честнооо.
Е я мойта скромна гривица! Blush
[/quote]
ако отрежеш тази коса, ти си луда за мен  Crazy
[/quote]
Е то аз по рождение съм шантава Crazy Joy

# 42
  • Мнения: 5 173
Не се подстригвай. Тази буйна грива не го заслужава!

# 43
  • Мнения: 1 731
Оф,да ви имам проблема и аз като другите. #Crazy
Аз само на Биа видях косата ама ми се струва нормална ,в смисъл няма чак толкова за укротяване ,тя си седи подредена. newsm78

# 44
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Май и аз съм за тази тема newsm78
имам доста коса, но не бих си я отрязала за нищо на света. Като ме мързи или нямам време я връзвам и така се оправям в жегите. Скоро пак си отрязах бретончето и съм доволна  Peace
така че момичета, гордейте се с буйните си коси, много жени могат само да си мечтаят за такива!

Общи условия

Активация на акаунт